Hi meiden, Voor manlief ben ik opzoek naar nieuwe tandenborstels, alleen meneer wil harde tandenborstels. Je kreeg die eerst overal (appie, kruidvat, etos), maar tegenwoordig is het overal alleen maar medium en soft. Heeft iemand een idee welk merk nog harde tandenborstels in zijn assortiment heeft en waar ik deze krijg? Bedankt alvast!!
Waarschijnlijk omdat harde tandenborstels funest zijn voor je tandvlees. Medium, maar het liefste zacht is echt voldoende om je tanden schoon te krijgen. Als je te hard 'schrobt' poets je je tandhalzen bloot.
Een zachte tandenborstel is geen garantie voor het niet bloot komen te liggen van je tandhalzen, dat heeft met het poetsen zelf te maken. Een zachte borstel is beter dan een harde, maar als je daarmee nog te hard gaat raggen, dan los je niks op.
Ja hoe je poetst speelt zeker mee. Denk dat niet iedereen dat door heeft. Het scheelt alleen wel als je dan ook nog eens verkeerd poetst met een harde borstel