Geboortekaartje Turks alfabet. Waar?

Discussie in 'De babyuitzet' gestart door Loth, 4 jun 2012.

Topicstatus:
Niet open voor verdere reacties.
  1. Loth

    Loth Bekend lid

    2 nov 2011
    721
    96
    28
    NULL
    NULL
    Dag,

    Ik ben me aan het oriënteren wat betreft het geboortekaartje. Nou loop ik regelmatig vast, omdat onze Turkse achternaam niet te drukken is.

    [FONT=&quot]Waar kan ik een online drukker vinden die de ș en ı kan drukken (s cedille en i zonder puntje dus)?

    Iemand tips?
    [/FONT]
     
  2. moielle

    moielle Fanatiek lid

    7 okt 2011
    1.377
    473
    83
    Vrouw
    Flevoland
    Nou, weet het niet zeker, maar wij hebben kaartjes besteld bij www.kolibriecardsengifts.nl

    Ik had gevraagd of het mogelijk was om op het woord Alhamdulilah, op de letter i geen stipje maar een hartje te doen.
    En dat was mogelijk. Ziet er mooi uit!
    Dus als ze dat kunnen, dan kunnen ze vast ook die letters doen die jij wil.
    Gewoon ff mailen. Ze reageren heel snel op mails.
    Succes!
    xxx
     
  3. NiekeKris

    NiekeKris VIP lid

    13 apr 2008
    23.139
    8.870
    113
    Ik zou inderdaad gewoon bellen of mailen naar een site waar je het kaartje misschien zou willen laten drukken.

    Soms komen dingen op internet ed niet goed over, terwijl drukken wel mogelijk is. Onze dochter heeft een accent aigu in haar naam, die komt natuurlijk wel meer voor in het Nederlands, maar toch gaat het regelmatig fout. Op het geboortekaartje was het echter geen probleem.
     
  4. Andrea85

    Andrea85 Fanatiek lid

    18 mrt 2011
    4.859
    1
    0
    Kan meestal wel hoor, vrienden van ons hebben een kaartje met een deel Russisch, was geen probleem. En andere vrienden hebben een deel Chinees, ook gewoon online besteld; geen probleem. Dus een ș en ı gaan ook wel lukken, gewoon even vragen van te voren en natuurlijk een proefdruk bestellen (maar dat raad ik sowieso aan, natuurlijk).
     

Deel Deze Pagina