lekker belangrijk, heb liever dat mensen oud bont dragen dan nieuw. Als je (heel) oud bont hergebruikt dan is de dood van zo'n beestje toch minder zinloos geweest?
Haha!!!! dat vond ik dus ook!! ieder z'n mening over bont, oud, nieuw tweedehands noem maar op, mij niet gezien!! xxx
Vind het lelijk...maar zielig? Nee...beestje is al 100 jaar dood, ga me daar echt niet druk om maken.
Ik vind dat iedereen zelf moet weten of ie bont draagt of niet, maar hij draagt gewoon echt een dood beest om zijn nek!!!! Met pootjes en een kop. Dat vind ik toch echt wel een wat mindere aanblik als een "gewoon" bontje. En ook al is het beest al 100 jaar dood, ow my god, ik zou het niet eens aan durven raken. Die pootjes alleen al ... Brrrrrrrrrrrrr....
*exactly* Overigens moet hij het lekker zelf weten, vind zijn hele verschijning al niet om aan te zien en zo'n beest om z'n nek maakt het er totaal niet beter op.
Overigens zag ik gister ook een programma waarin een vrouw zichzelf ondersmeerde met menstruatiebloed en dat dan kunst noemde.. vond ik ook enigzins apart.
Dus het is niet zielig als iemand 100 jaar geleden zo'n beestje doodschiet o.i.d. om het vervolgens om zijn/haar nek te kunnen hangen? Ik vind het voor dit soort dingen (om je nek hangen of als jas aantrekken) compleet nutteloos om een dier te vermoorden. Ik ben echter niet tegen het eten van vlees. Ik zie dat toch als een soort basisbehoefte (hoe krom dat misschien ook is in de ogen van sommigen). Dus: vlees/vis eten: geen probleem mee. Een dier om je nek hangen als sjaal? Slaat nergens op. Wij zitten hier bovendien niet op de Noordpool. Zo ontzettend vreselijk koud is het niet. Hij draagt het meer als accessoire.
Brrrr vind het er maar eng uitzien!! En in mijn hoofd gaat om.. Stinkt het niet? Is het niet vet stijf? Maargoed dat zal wel niet hihi daar zullen ze wel aan gedacht hebben.. Anyway, ik vind het ook zielig!
Ik had niet verwacht eigenlijk dat er mensen zijn die dit oké vinden, maar gelukkig ieder zijn mening. Ik sluit me aan bij jou be happy
Sorry ik moest serieus lachen toen ik Mike de Boer gisteren zag hahaha.. HAAAIIII Mike de Booooooeeerrrr.... (moet altijd aan deTV kantine denken). Maarja ik dacht wel, WTF wie hangt er nou een compleet beest om zn nek:S
En juist gisteren heb ik dus geen rtl boulevard gekeken, heb ik weer. Ben ook niet van het bont, ik vind het niet mooi ook.
Een dood beest om zijn nek? Tsja,het beest is al 100 jaar dood. Ik vind Maik de Boer helemaal te gek,als ik hem al zie krijg ik de slappe lach. Als je die foto ziet,ziet het er natuurlijk totaal belachelijk en over the top uit,maar dat past bij Maik de Boer.
Oja hoor, Maik is hartstikke leuk!!! lach me altijd kapot als ie op tv is!! daar ook niet van, vind alleen het fashion accessoire niet zo gepast... xxx