Nou breekt toch mijn klomp zeg! Ik moet vanaf het bedrijf een mail versturen naar Duitsland met een bijlage (foto's). Heb 4 mails verstuurd (nou ja poging tot), al 100x het adres gecheckt, mijn prive-mail ook al geprobeerd, het lukt gewoon NIET! :x en ik gebruik tóch het goeie adres! Hoe kan dit nou? Weet dat hier duitse dames zitten of nederlandse dames die in Duitsland wonen, dus ik hoor graag of ik iets speciaals moet doen?! Snap er werkelijk geen ..... van!! Heb al zovaak mails verstuurd naar het buitenland maar dit heb ik nog nooit meegemaakt!
sisa dit heb ik ook gehad.... mijn foto's waren te groot voor in een email te versturen. meestal werkt het om de helft van de foto's te versturen dus 2 mails versturen. probeer het dan nog eens. of de foto's eerst verkleinen.
Heeft inderdaad niets te maken met het land waarnaar je een e-mail verstuurt. Het kan ook zijn dat de ontvanger een limiet heeft op de grootte van bijgevoegde bestanden. Krijg je een foutmelding?
Ik zou eerst een testmail sturen zonder de foto's Het kan zijn dat attachments standaard niet doorgelaten worden, dus misschien kan de persoon in kwestie dan eerst je adres op een "whitelist" zetten.
het makt niks uit hoor en je hoeft niks apparts te doen , maar miss idd dat je fotos te groot zijn. of dat de mailbox van onvanger is vol.
Ja dat van de grootte van de bestanden had ik ook al bedacht maar opsplitsen heeft geen zin, die komen ook niet aan. Ook een lege testmail had ik al geprobeerd, komt ook terug. En ik heb die man waar het heen moet al 3x gebeld, samen het adres letter voor letter gespeld en: OOK NIET!! Hij is nu even niet op kantoor maar vraag straks wel even of hij mij een mail stuurt en dat ik die dan kan beantwoorden, zou het anders ook niet meer weten. Vaag hoor!! Bedankt voor het meedenken in ieder geval!
This is an automatically generated Delivery Status Notification. Delivery to the following recipients failed. Dit dus.
Ik zou indd jou mail adres even doorgeven, dat hij jou een test mail vertsuurd, waarop jij weer kan antwoorden.
Nee das alles, snap er niks van. Eronder staat alleen nog het adres waar het naar toe moet :x Die mail heeft heel mijn planning in de war gegooid! %^&*($%^&*#$%^&#$%^&#$%^&* Bedankt voor de adviezen maar ben nog geen stap verder helaas
NEE!! :x Sorry maar baal er echt van! Inmiddels heb ik die man vanmiddag dus een fax gestuurd met ons mailadres in blokletters en wat denk je: hij krijgt ook niks naar mij verstuurd! Krijgt ook gelijk een failure melding dat ons adres niet bestaat. Dit heb ik echt nog nooit meegemaakt zeg! Heb mijn halve dag verkl..... hieraan :x echt, zo vaag! Wat ik vanavond heb gedaan: mail naar mijn vriendin gestuurd en zij stuurt hem morgen door of vanavond als ze thuis is. Ben benieuwd...