Make up junk ;)

Discussion in 'De lounge' started by wendelaa, Apr 30, 2014.

Thread Status:
Not open for further replies.
  1. wendelaa

    wendelaa VIP lid

    Nov 30, 2008
    8,641
    0
    36
    Noord Brabant
    En zo leer je iedere dag nog eens bij haha
    Binnenkort eens kijken......
     
  2. ashleyp

    ashleyp Niet meer actief

    Beoordelen jullie maar of ik een make-up junk ben...:D Dit is trouwens mijn bescheiden collectie van 3 jaar terug. Inmiddels alweer (flink) gegroeid...:)
     

    Attached Files:

  3. Joycey

    Joycey Niet meer actief

    Ashley; overdrijven is ook een vak :D

    Ik heb een grote toilettas, een kleinere die ooit bedoelt was als 'het hoognodige' die uitpuilt en vervolgens heb ik nog zo'n 12 losse dingetjes verspreid over badkamer/slaapkamer/keuken. Overal ligt wel wat.
     
  4. wendelaa

    wendelaa VIP lid

    Nov 30, 2008
    8,641
    0
    36
    Noord Brabant
    Holy moly wat een voorraad haha
     
  5. Lov23

    Lov23 Niet meer actief

    Zie het nu pas:p
     
  6. roxannekuh

    roxannekuh Niet meer actief

    Weet ik wel zeker ashley dat je dat bent hahaha :p als je dat alleen al ziet :p je kan je eigen winkeltje beginnen :D
     
  7. wondertjeinmaak

    wondertjeinmaak Fanatiek lid

    Sep 2, 2012
    4,652
    7
    38
    Female
    Hier ook een hele voorraad aan make-up. Koop ook af en toe wat bij.
    Vind het soms alleen wat lastig aan te brengen ;) Weet niet goed wat voor kleuren mooi staan, zoals lippenstift oid.
     
  8. Anakin

    Anakin VIP lid

    Mar 17, 2006
    6,694
    301
    83
    Ik ben een ramp op make up gebied.
    Heb spullen, heb budget.. maar weet niet wat te doen of te kopen.

    Waar kan ik dat leren? Tips voor handige sites?
     
  9. Prinsessa

    Prinsessa Niet meer actief

    Heel leuk topic :D zal morgen eens een foto maken van mijn make up stash. Ik ben gek op Nars, Benefit, Mac, Chanel.
     
  10. buonanotte

    buonanotte Niet meer actief

    Ohh mijn make up is trouwens allemaal van de hema.. Behalve de BB cream hahaha.
     
  11. Prinsessa

    Prinsessa Niet meer actief

    Mooi! :D

    Lekker veel! Ik zie ook Everyday minerals, gebruik ik ook af en toe!
     
  12. MrsSnuggels

    MrsSnuggels Actief lid

    Feb 9, 2013
    441
    0
    0
    NULL
    NULL
    pffff, wat overdreven allemaal. Mijn bescheiden mening.. Alle vrouwen zijn naturel toch echt het mooist..

    I'm just kidding Wen ;)

    Zelf ook guilty... Het begon een aantal jaar geleden pas echt ernstige vormen aan te nemen. Ik voelde me door een acné uitbarsting genoodzaakt om het full te coveren ;) en daar eigenlijk nooit meer meer gestopt. Iedere ochtend gebruik ik sowieso foundation, concealer en poeder. De enige echte dure make up die ik gebruik zijn de foundation (zonder olie en toevoegingen i.v.m. vette huid) en de lippenstift. Voor de rest ook van alles en nog wat.

    Sta altijd open voor tips en nieuwe variaties dus ik blijf even plakken!
     
  13. bereke

    bereke Niet meer actief

    Als jullie mooi opgemaakt zijn, mag je daar steeds een foto van posten lady's. Dan kan ik weer bijleren :D.
     
  14. wasmachine

    wasmachine Niet meer actief

    Ik ben erg benieuwd hoe het er op jullie gezicht uitziet? Maken jullie jezelf elke dag met andere kleuren op? Maken jullie mooie figuren zoals dit?
    https://www.google.nl/search?q=oogschaduw&rlz=1C1EODB_enNL530NL530&es_sm=93&source=lnms&tbm=isch&sa=X&ei=2H9nU52GFsHNOPzUgOAP&ved=0CAgQ_AUoAQ&biw=1280&bih=880#q=oogpotlood&tbm=isch&facrc=_&imgdii=_&imgrc=sCDHPs-pXgLntM%253A%3B4cHzVTA9VNR3fM%3Bhttp%253A%252F%252Fi571.photobucket.com%252Falbums%252Fss156%252Flushiousbeauty%252FJanuari%2525202011%252F110111%252Favatar.jpg%3Bhttp%253A%252F%252Fwww.girlscene.nl%252Ftag%252Foogpotlood%3B320%3B298

    Zelf heb ik alleen een eyeliner en een mascara die ik dagelijks gebruik. Bij hoge uitzondering gebruik ik witte of blauw met glitter oogschaduw. Cosmetica heb ik wel veel, maar dat is allemaal om huid en haar een beetje te fatsoeneren (dus shampoo, crème enz).
     
  15. bereke

    bereke Niet meer actief

    Ik ben dus ook benieuwd :p.

    Zelf wil ik wel graag alle dagen een basis make-up dragen maar de aantrekkingskracht van mijn bed is te groot ;) en ik ben er ook nog niet handig in :)...
     
  16. wendelaa

    wendelaa VIP lid

    Nov 30, 2008
    8,641
    0
    36
    Noord Brabant
    wisselend. ... De ene dag heb ik weinig tijd en is het alleen wat mascara en zwarte eyeliner. Maar ik gebruik ook vaak op de onderste waterlijn en net eronder paarse kohlpencil. Of bruine eyeliner op bovenste ooglid

    Wing maken wil nog steeds niet echt lukken haha
     

Share This Page