Graag zou ik borstverkleining willen doen.. Heb cup 95F, vooral pijn in mijn rug daardoor.. Hebben jullie hier ervaring mee? En zou ik het zo direct tegen de huisarst kunnen vertellen/vragen? Of zou ik dit beter anders aan kunnen pakken? Bedankt alvast!
Ik heb ook een borstverkleining gehad. Je moet idd zegen dat je er heel veel last van hebt als dat zo is. ik ben toen zelfs op een keuring zo noem ik het maar ff moeten gaan. Maar dat is ook alweer 6 jaar terug. en ik moet zegen ben nog altijd heel blij ermee dat ik het heb laten doen. Heb toen ook geluk gehad met me dokter. dat is dokter koopmann
hee nou dat wil ik ook graag dus ik lees mee hier ook een 95 f ! dus weet hoe je je voeld ik sta al een jaar of 7 bij de dokter bekend met klachten aan mijn rug en dat komt ook zeker door mijn borsten ook merk ik dat ik daardoor niet wil afvallen ik word er zelfs een beetje deprie van ik vind ze groot en als ik ga afvallen lijken ze nog groten ..
Lovepeet, Hier dus ook het zelfde geval! Heb nu donderdag een afspraak bij de huisarts.. Maarja, om nu zo in 1 keer met m'n klacht in huis te vallen? Denk niet dat ik zo binnen kom van: Ehhh ik zou graag een borstverkleining willen?! Hoeveel tijd zat er bij jou tussen Vosjejemi? Van huisarts tot operatie?
ik loop al jaren met de klacht maar echt naar mijn ha ermee heb ik nog niet gedurft per 1 jan wil ik difinitief afvallen ! dus ga ik ook naar me huisarts verder ja zwemmen doe ik wel alleen bij het zwembad waar mijn tante werkt en alleen maar voor me dochter want ik verafschuw mezelf in bikini of badpak (kots)
vera daar is wel even overheen gegaan, hoelang durf ik niet meer precies te zegen denk dik 6 maanden. Maar ik zou wel duidelijk maken aan je huisarts dat jullie echt denken dat het van jullie borsten is. dat heb ik ook gedaan, heb gezegd dat ik er hoofpijn van had en rugpijn en nekpijn. en dat ik er me dood voor schaamde en me daar door ook dood ongelukkig voelde. oja bij mij was het toen nog wat lastiger want was toen 15 jaar oud. maar ze vonden wel dat het nodig was.
Als je afvalt worden je borsten vaak ook iets kleiner hoor Maar ik heb dus een jaar of 10 geleden ook een borstverkleining gehad, van F/G naar een mooie C. Had ook continu last van mijn rug/nek en heel vaak hoofdpijn. Uiteindelijk naar de huisarts gegaan omdat ik meer informatie wilde en hij stuurde me meteen door met de mededeling dat een specialist er meer vanaf weet dan hij, erg prettige instelling Je kunt altijd een afspraak maken met een specialist voor informatie en schrik niet waar ze mee op de proppen komen. Ik kreeg een boekje met foto's van mislukte operaties te zien, of ik het nog steeds wilde.... Wel even een eyeopener voor wat betreft de risico's. Ik ben zelf in het ziekenhuis geopereerd, het belangrijkste is dat je een goed gevoel bij de arts hebt. Succes met je beslissing.
Hey! Ik heb 80F en krijg in januari een borstverkleining!!! (jaaa, duurt niet zo lang meer!!!!) Ik ben naar de dokter gegaan en die heeft mij door verwezen naar plas.chirurg. Daar kreeg ik wat onderzoekjes. Daar werd het goedgekeurd en toen moest ik bevestiging hebben van mijn zorgverzekeraar. Heb er onwijs zin in en kan niet wachten om weer te springen zonder dat ze in m'n nek hangen en pijn doen. En eindelijk leuke shirtjes / vestjes zonder dat de knopen knappen e.d. En de pijn in mijn rug uiteraard... Vreselijk... Liefs, Doula
Ik heb 6 jaar geleden een borstverkleining en borstlift gehad. Ben van 80F/G naar 80E gegaan. Ben er erg blij mee. Ik ben vrij groot dus deze maat past goed bij mij. Ook tepels zijn verplaatst en verkleind. Heb alles door de verzekeraar vergoed gekregen. Je moet eerst een verwijzing van je huisarts krijgen. Ben toen op korte termijn geholpen in een ziekenhuis in Belgie, vanwege de lange wachtlijst in NL. Een voorwaarde kan wel zijn dat je eerst wat af moet vallen (of eens stabiel gewicht hebt), want als je erg schommelt in gewicht heeft dat ook effect op je borstomvang, want borsten bestaan voor een groot deel uit vet. En anders is het effect van de operatie snel teniet gedaan en daar heb je niet die pijnlijke operatie voor. Als je meer vragen hebt, laat het maar weten. Succes!
Ik heb 2 jaar geleden een borstverkleining gehad. Maar eerst ben ik naar de huisarts gegaan voor een doorverwijzing. Binnen 3 maanden ben ik geopereerd en ik heb achteraf spijt dat ik het niet eerder heb laten doen! Ik heb heel erg weinig klachten/pijn gehad na mijn operatie en mijn littekens zijn mooi genezen. Als je meer info wilt mag je me best een PB sturen hoor.
babs mij hebben ze nooit wat over me gewicht gezegd. maar ik denk idd dat je een beetje stabiel moet zijn. ik merk nu bv wel nadat ik 2 kindjes heb gehad dat ik weer een maatje groter heb.
Misschien een beetje OT, maar wat ik me afvraag is of de dames die ook een verkleining hebben gehad borstvoeding hebben kunnen geven...
ja ik heb borstvoeding kunnen geven bij de eerste, ik voelde dit wel heel goed. denk omdat dan de litekens toch samen trekken maar mogelijk is het zeker. En bij de 2de niet gedaan, maar melk was er voldoende
Dankje allemaal voor de reacties! Liepen jullie trouwens al langer bij de dokter met klachten? Of kwamen jullie zelf met de optie voor borstverkleining of kwam de ha daar mee? Sorry beetje nieuwschierig! haha
Vera nee zelf mee naar de dokter gegaan. Ik zou gewoon eens een afspraak maken en kijken wat je ha zegt. komt helemaal goed hoor.
ik heb trouwens deze man gehad De Plastische Chirurg hij werkte toen in zh Heerlen ik weet niet of ik dit mag plaatsen, maar zeer tevreden overhem. en echt me littekens zie je bijna niet.
@ MarjanDS: Ik kom er binnenkort achter of ik borstvoeding kan geven. Op dit moment komt er soms al wel 'melk' uit mijn borsten gelekt, dus dat is op zich een goed teken, maar geen garantie. Tijdens mijn operatie zijn de melkklieren niet los geweest van het tepelhof, mijn chirurg zegt dat ik daarom in principe wel BV zou moeten kunnen geven.
Na mijn bevalling ga ik afvallen. Daarna wil ik als ik minsten 10kg ben afgevallen ook naar de huisarts. Ik met een 85F/G en wil dolgraag kleinere borsten. Want het wordt er een stuk makkelijker van!
Ik ben inmiddels alweer 10 jaar geleden geholpen aan een borstverkleining. Ben naar de huisarts geweest, en heb toen een verwijsbrief naar de plastische chirurgie afdeling van het ziekenhuis toen in Amersfoort gehad. Ik woonde daar toen vlakbij. Ik werd binnen 3 maanden geopereerd! En de chirurg was super, de nazorg super en alle andere zorg ook! Ben van een G cup, naar een C gegaan. Was toen 1.72 en woog 72 kilo, na de operatie 68 kilo..... Maar al met al viel het mij ontzettend mee en zou ik het zo weer doen mocht dat nodig zijn....