Na een ander topic. Vraag ik me wat af ik lees veel mensen die makkelijk oppas krijgen Nu dus mijn vraag hoe makkelijk kunnen jullie oppas regelen?
Heel makkelijk, mijn schoonouders willen ten alle tijde oppassen, alleen hebben wij hier nog nooit gebruikt van gemaakt want we gaan nooit weg.
heel makkelijk! Als ik weg moet/wil bel ik ouders of schoonouders een van die kan altijd wel! Meestal als het op laatste moment is bel ik mijn moeder, bv ff naar huisarts of ziekenhuis of zoiets. Voor een avond weg kan ik ook altijd op hun rekenen. En anders mijn zus of een vriendin
Heel makkelijk, maar heb het gelukkig bijna niet nodig. Mijn moeder werkt niet, dus tenzij ze ziek is, of andere belangrijke afspraken, kan onze dochter dasr altijd heen. Schoonmoeder werkt maar 2 dagen, en kan vrij makkelijk ruilen. Schoonvader neemt haar desnoods mee naar zijn werk. En onze broers en zussen kunnen vaak 'savonds wel, en andersom passen wij ook op hun kinderen. Hier veel geluk mee!
Vrij makkelijk. Mijn moeder past graag op. Kan mijn moeder niet dan kan mijn beste vriendin meestal wel of de broers van mijn man. Ik heb alleen niet vaak oppas nodig want we doen bijna alles als gezin
Wij kunnen helemaal niet makkelijk een oppas regelen. Had dat wel gekund hadden wij waarschijnlijk een stuk vaker ff met 2-en weggegaan.
Wij kunnen heel makkelijk oppas krijgen maar maken er niet vaak gebruik van... Mijn ouders,broer en schoonzus,zusje en vriend,broertje, schoonzusje en zwagers (2x) vriendin. In geval van nood kan ik de overburen ook altijd vragen. Echt ideaal
Geen oma's in de buurt maar al 5 jaar een meisje hier uit het dorp. In principe 1x in de week 's avonds als we allebei paardrijden. Komt wel eens een avondje uit bij en in noodgevallen kan ze ook bijspringen als ze op dat moment niet werkt. Bij ziekte of als ik een paar dagen naar het buitenland moet komt mijn moeder logeren.
Ik denk ook wel dat het ook wel meespeelt hoe je er zelf in staat. Ik kan bijvoorbeeld niet makkelijk mijn kind loslaten. Maar als ik dat iets makkelijker zou kunnen, dan zou ik vele oppasmogelijkheden weten. En wanneer ik niet anders kan, maak ik er ook gebruik van hoor. Maar bijvoorbeeld, buurmeisje van 16, dochter van een collega, in de vriendengroep vangen we gerust de kinderen voor elkaar op als iemand moeilijk zit, mijn schoonzus wil gerust oppassen en natuurlijk de opa's en oma's.
Oke hier is het dus helemaal niet makkelijk ik heb 1 vriendin die echt kan oppassen maar verder niet echt
nee niet heel makkelijk. Mijn ouders werken door de weeks. Mijn schoonvader ook. Mijn schoonmoeder is gastouder(maken wij geen gebruik van) en mijn schoonzusje werkt ook. Dit zijn de mensen waarbij ik het liefste mijn kindjes laat. Dus doordeweeks zijn er weinig mogelijkheden. Maar in geval van nood is er altijd wel iemand te vinden maar dan gaat het vaak om een paar uur. Zoals de buren,vriendinnen oid. In het weekend is het meestal geen probleem maar ik vraag het niet snel. Of heel af en toe als mama een uitje heeft haha. maar dat gebeurd niet heel vaak
Niet makkelijk.... Familie woont allemaal 200km verderop en hebben hier geen mensen die kunnen oppassen.....heel moeilijk af en toe, je kan niks.
Wij kunnen makkelijk oppas regelen. Mijn moeder wil altijd wel even oppassen en hetzelfde geldt voor mijn vader en stiefmoeder.
Nee absoluut niet. Mijn ouders passen alleen op hun ene kleinkind en mijn sv werkt heel veel en ligt 's avonds vroeg op bed. Broers zussen geen optie, zijn druk met hunzelf. Maar ben gelukkig zelf een thuis zitter en vl ook
mijn ouders zijn met pensioen dus ik hoef maar te bellen, ze doen het hel graag. En mochten zij niet kunnen heb ik nog zussen, mijn schoonzus, nichtjes, een oom en tante
Moeilijk, maar dat is ook omdat ik zelf nogal lastig ben met het uit handen geven van Sven. Ook al is hij bijna 3. Nu heeft dit ook te maken met zijn autisme en kan ik hem nu eenmaal niet zomaar ff bij een vriendin neer zetten. Zeker als daar ook andere kinderen zijn. We gaan dus met zn tweetjes zo 1 keer per 2/3 mnd iets leuks doen en dan gaat Sven naar opa/oma.
Niet makkelijk. Grootouders wonen te ver weg en verder weet ik hier niemand. Maar mijn dochter is ook erg klein, ik zou haar ook nu nog niet bij een oppas laten. Als ze groter wordt, hebben we vast mogelijkheden maar zeker niet naast de deur.
Hier redelijk makkelijk. We hebben een super gastouder die erg flexibel is (ze heeft gisteren op onze zoon gepast, omdat mijn oma gecremeerd werd) en als dat niet kan of wij 's avonds of in het weeken oppas zoeken kunnen mijn schoonouders vaak wel. Mijn moeder wil af en toe ook best oppassen. We maken er eigenlijk alleen gebruik van als we moeten werken, en heel soms als er bijzondere omstandigheden zijn. Voor een avondje uit of weekend weg met ons tweeen hebben we (nog) geen oppas ingezet. Komt misschien nog wel weer
Heel erg makkelijk. Mijn moeder, schoonouders, broer/schoonzus, schooznus en zwager en drie vriendinnen zijn altijd bereid om op te passen. Voor een korte boodschap, doktersbezoek oid kan ik altijd bij 2 buurvrouwen terecht. Heerlijk! Wij maken hier dan ook heel regelmatig gebruik van. Iig 1x per maand een avond en 3x per jaar een weekend