Jammer ike maar inderdaad gewoon nog een keer proberen miss krijg je dan wel een positieve test ik hoop het voor je super leuk zon draagdoek, ik had er ook een gekocht maar nooit gebruikt was toch niet mijn ding. ja klopt miepske ik merk nou wel dat ik daar te laks in ben geweest ik kocht eigenlijk elke keer alles wat pavlos wilde en nou word hij echt boos als hij het niet krijgt ik vindt dat best lastig om dan nee te zeggen maar geef niet toe anders wordt dat alleen maar erger straks... Malaak fingers crossed hopen dat je vanavond lekker even door kan slapen
@ Wolkjee... Pavlos is nog erg jong, en dat boos worden hoort echt bij zijn leeftijd. Deed mijn dochter ook toen ze 3 was... nu is ze ruim 6 en heeft pas sinds een jaar wat besef van geld. Maar dan is het soms nog moeilijk te begrijpen wat goedkoop is en wat duur is, wat echt nodig is, en wat onnodig is. En inderdaad, niet toegeven... want als je dat blijft doen, is het vanzelfsprekend. Heb ik bij Maya ook gedaan, het niet toegeven... eerst kon ze wel eens blijven zeuren of boos worden, maar op een gegeven moment krijg je steeds vaker 'oké' te horen, als ze iets niet mogen hebben.... maar heel af en toe maak je toch nog eens vervelende supermarkt-momenten met ze mee.
@ Malaak... ik heb woensdag de hele dag de tijd... hopelijk geen kwaaltjes die dag. En hopelijk ben jij dan ook een beetje uitgerust... kun je dan?
Oh fijn ike!! Gratis draagdoek! Super!! Ik ben even op mp aant shoppen voor zo'n byky draagdoek (weet even nie meer hoe je het schrijft) Haha naja als t een tweeling zou zijn was k nu ook aan dat idee gewent hoor!! Maar nee ben blij dat t er 1 is! Ze is gistere goed verwend door oma! Nieuwe jas; nieuwe kleren! Helemaal leuk allemaal! Ik voel me. Ie zo lekker! Veel rugpijn, steken en m'n maag zit in de knoop. Morgen 37 wk zwanger! Hoe gaat t verder met iedereen??
Ik hed de tijd moet alleen om 11.30 naar zkh voor controle, verwacht max 1 uur thuis te zijn. Dus weet niet of je vroeg of juist laat wilt komen. Zou zeggen in de middag dan hebben wij alle tijd
Haha denk dat hij je heeft gehoord, heeft netjes van half 7 tot 7 geslapen... Nou hopen vannacht ook..
Dat is super fijn malaak! De negatieve test van gisteren was juist, vandaag start nieuwe cyclus. Ik vond dat even raar, eerst verwachte ik niet zwanger te zijn maar toen manlief dat zei ging ik natuurlijk wel hopen en toen mijn danslerares het zei zomaar uit het niets ging ik er in geloven. Toch voel ik mij niet heel rot. Vanmiddag baalde ik wel, maar had toen ook echt van die stomme krampen wat ik in geen jaren heb gehad, maar nu dus wel. Manlief was enthousiast: dan gaan we gewoon nog even door Tja Hopelijk vind je er een kim. Bij draagdoek. nl kan je ze ook op proef krijgen en daarna kopen, als het een gebruikte is kan je hem goedkoper krijgen. Misschien heb je daar wat aan?
Woehoe.. eerste tandje is er door..heerlijk! Mijn zoontje heeft eindelijk rust en sliep tot half 10 vannochtend!!! Me is happy
Gebruikt er iemand Nutrilon vanaf 6 maanden, speciaal voor kinderen met krampjes.... Mijn man bracht een pak mee naar huis, had hij van zijn zus gekregen. Alleen als onze uk een half jaar is, is dat pak over de datum (is tot november goed).... Het pak is aan de buitenkant lelijk geworden, anders had ik het misschien nog kunnen omruilen... Misschien gebruikt iemand van jullie het, of kennen jullie iemand die het gebruikt... Mag je bij mij komen ophalen, of ik neem het 6 maart mee. Het gaat om deze voeding: Nutrilon Omneo-Comfort 2 met Pronutra? Bestel nu bij wehkamp.nl
Fijn malaak! Wat vervelend dat hij er zoveel last van heeft gehad. Indie, hoe vond jij de beurs? Iedereen een goed weekend gehad?
Goedemiddag dames. SorrY dat ik inbreek hihi. Ik kwam dit topic tegen en het lijkt mij leuk om in contact te komen met mede-mama's hier in de buurt. Ik ben 30jaar en sinds oktober mama van onze eerste dochter en ik kom overigens ook uit tilburg . Ik woon nu ruim 12 jaar in tilburg en heb vrij weinig sociale contacten. Helaas heb ik geen werk meer, en ben ik nu fulltime mama. Alhoewel het super fijn is om voor onze meid te zorgen, mis ik toch wel een gezellig gesprek op "niveau" .
Welkom biancs, juist gezellig joh. Hier ook een full time mama en idd soms mis je een gesprek zoals je bv met collega's voerde. Hoe lief en leuk je kindje ook is, het kan een beetje een sleur worden.
Vandaag flink gewerkt & nu aan het genieten van een voetenbadje... heerlijk! Morgen een half dagje werken en dan is het huishouden aan de beurt. Ik denk dat ik het vanavond ook niet lang uit hou.
Yeah malaak fijn dat het tandje door is Hallo Biancs gezellig Mijn vriend is met pavlos een kasteel en boot aan het make van papiermache ziet er heel leuk uit en wat hebben jullie dit weekend allemaal gedaan?
Ik heb een leuk, maar druk weekend gehad Wolkjee... zaterdag gewerkt en zondag op pad geweest met mijn dochtertje. Niet echt rust gehad, maar ach.... morgen een paar uurtjes werken en dan heb ik wat tijd voor mezelf.