Leuk Claudia, babyzwemmen. Met de oudste hebben we dat veel gedaan. Met de jongste zijn we nu ik meen 3 keer wezen zwemmen. Ze vind het wel erg leuk. We zetten zo een zwembadje op buiten zodat ze daar vanmiddag lekker in kunnen. Gaat snel he, Tess word in januari 4 en Naomi in augustus 1. Ik werk niet meer, heb tot voor kort 32uur per week gewerkt en nu sinds deze maand helemaal niet meer. Vast lastig aan werk te komen Chantallcindy.. Wat vervelend dat je wond nog een stukje open is. Moet dat vanzelf genezen of kunnen ze daar nog iets aan doen.
Oh leuk Daphne! Dan schelen onze kleintjes niet veel. Luuk wordt 30 juli 1! Hoe komt het dat je vanaf deze maand niet meer werkt? Bewust of..?
Fijn dat de wond dicht is ChantallCindy, lijkt me niets als je weer moet laten hechten. Dan schelen ze maar iets meer dan een week Claudia, Naomi is van 8 aug. Na wat twijfelen hebben we er bewust voor gekozen dat ik zou gaan stoppen met werken. Ik werkte 32 uur (soms meer) en moest al voor 7 uur op mijn werk zijn. Onze oudste gaat vanaf januari naar de basisschool en dan zou de opvang zo lastig worden dat we besloten hebben dat ik thuis blijf bij de kinderen. Dacht echt dat ik het vreselijk zou vinden het thuis zitten maar had het veel eerder moeten doen. De meiden zijn nu veel rustiger, Naomi eet beter, Tess is nu weer veel liever. Hebben jullie kindjes last van het warme weer of valt het nog mee?
Hier heeft jelmer wel last van de warmte ja en hij krijgt morgen ze eerste spuit zie er nu al tegenop
ik werk 2 dagen in de week jenna heeft nu de 5e of 6e ziekte...morgen ga ik weer naar fijnaart toevandaag even naar de primark in rotterdam geweest voor herhaling vatbaar