JAAAAA..Thanks meid! D loopt nog niet los maar wel al rond en langs tafel en bank. Soms staat ze ook even alleen los voor een paar seconden maar gaat weer snel zitten als ze het merkt. Ben benieuwd wanneer de eerste kindjes echt gaan lopen!! Hier trouwens uitgerekend rond 23augustus...heerlijk in de zomer!! (Zeg ik nu)
Gefeliciteerd BabyAngel! Zo leuk drie kids! Hier kan ze wel loslopen, maar ze vindt het eng haha. Losstaan gaat echt zonder problemen, maar dat los stappen: oeh. Ben benieuwd wanneer ze het echt aandurft langere tijd te lopen hihi. Nu hebben we het wel gezien, maar zo minimaal
Met kerst heeft D een "loopwagen" gekregen,ze loopt er zo leuk en trots achteraan!! Ben benieuwd wanneer ze los durft te lopen,ze vind het maar eng! Hihi
hallo meiden hoe is het hier, kinderen die 1 jaar geworden zijn gefeliciteeerd allemaal. hier wordt E. volgende week zaterdag 1. Vind het jammer echt rustig hier, heb geen topic meer om te kletsen jammerrr..
Gefeliciteerd Roosje! Fijne dag vandaag! En leuk hè dat lopen Hier helaas een eerste serieuze wond sinds het loslopen. Ging niet eens hard, maar precies met haar oogkas op de rand van de tafel: dik blauw oog met snee.. Zo zielig! Gelukkig nergens last van verder, maar zo'n sneu gezicht.
Ja zeker Abri, we hadden het groot gevierd, ze heeft heel veel speelgoed gehad. Alleen ze was zo moe geworden van alles, ging 7 uur naar bed 😄 En hoe is het met lopen, durft ze weer ..
Hihi is natuurlijk ook heel indrukwekkend zo'n dag met cadeaus, taart, visite en alles Ja, dametje liep eigenlijk na een paar tranen alweer meteen rond en gaat nu echt als een speer door het huis van voor naar achter. Blijft toch wonderlijk die ontwikkeling die met sprongen vooruit kan gaan. Voor we het weten lopen ze hele wandelingen met ons mee buiten
@abri sorry vd late reactie hier gaat het goed met het manneke op dit moment een poging doen om te kruipen maar het wil nog neit echt dus ik ben benieuwd hoe lang het nog gaat duren hihi maar alles op zijn tijd hij doet het op zijn gemakkie
Froetsel gefeliciteerd, zijn er nog meer zwangeren? Alleen bAbyengel toch? Wie wil weer zwanger zijn binnenkort 😄
En nu zijn alle kleintjes dreumes!! Wat is het toch snel gegaan! Hier alleen kruipen, om tafel lopen en laatste 2 weken los staan. Maar stapjes durft ie niet. Kan ook nog niet zelf gaan staan. Dus alleen los laten bij tafel enz. Hier nog ff geen 2e. Vind 3 grote honden en een kleine voorlopig genoeg werk 😄
Zag naast Froetsel en Babyangel volgens mij ook Demi eens voorbij komen in een topic met dat ze haar 2e verwacht. Hier niet meer. Vind het geweldig die kleintjes, maar drie gezonde kindjes.. Wat willen we nog meer Zou hier overigens ook niet meer kunnen, mijn man heeft zich laten steriliseren vorig jaar april.
Ik zou graag eind dit jaar aan een tweede willen beginnen, maar vl is niet overtuigd.... Hij ziet helaas heel veel beren op de weg (bang om werkloos te worden, hij heft reuma en crohn en weet niet hoe dat verloopt, de kosten van een kind en hij is zelf enigs kind en vond het altijd prima dat hij nooit iets hoefde te delen...)