Gisteren met Lily naar t cb geweest voor de 1e prikjes, ging helemaal goed!! Ze weegt nu 3875 gram en is 52,8 cm, dus de dame groeit goed
@ Lennyt: ja idd wel heerlijk, want is toch ruim een maand terug zo doorslapen haha. Bij jullie ook weer een ok nacht gehad? En wat vervelend dat ik lees dat je nog steeds zoveel pijn hebt.. Hopelijk komt er donderdag niets vervelends aan het licht bij je controle en is er heel simpel iets aan te doen. Succes morgen! @ kwebbelsnoes: jullie dus ook na een onrustig dagje een goede nacht gehad! Gek hè zo'n nacht?! Hopelijk is Yfke snel weer haarzelf! @ wuppie: gaat helemaal goed dus! Altijd fijn om te horen En de prikjes je meegevallen? @ juju: toch aan het overwegen JBPM te gaan gebruiken met het spugen van kersje? Als ik dit zo lees allemaal hier moet ik het misschien ook maar proberen.. Kwaad zal het in ieder geval niet kunnen, dus is het proberen wel waard denk ik. Morgen eerst nog even kijken wat de cb-arts adviseert hier.
Ja liever niet, maar gisteren een erge spuugdag gehad. Kijk het nog even aan.. Hier nog geen spoor van doorslapen, vannacht weer krampjes
@abri ja inderdaad hier ook een goeie nacht gehad altijd fijn he nee ik hoop ook eerlijk gezegd dat er morgen niks geks aan de hand is zie er wel een beetje tegenop mja
Lennyt: ja hoor. Als je de draagdoek op de goede manier gebruikt mogen ze daar in principe onbeperkt in. Dan heb ik het wel over een doek en geen draagzak als babybjorn, want die zijn juist weer niet zo goed voor de heupjes.
Dat is een zak, geen draagdoek. Risico is dat het kinnetje van je baby op de borst zakt en dat hij stikt.. goed opletten dus. ik zou die alleen als hangmat gebruiken en mijn kind nooit in dragen persoonlijk..
Lennyt ik hoop dat er morgen iets gevonden wordt waar ze wat aan kunnen doen maar dat het niets ergs is. Dragen; een Bykay is niet zo moeilijk te knopen (kan makkelijk met filmpje van hun site) en heb je al op Mp vanaf 20 euro (de niet zulke mooie motiefjes ) Ergonomische draagzakken vind je bijna niet op Mp en dan kan je beter nieuwe kopen maar dat is vaak rond de 100 euro. Juju; gebruik je ook wat tegen d ekrampjes; wat lastig dat ze er 's nachts last van heeft. Hier lijkt iets van wat we doen aan te slaan haha nu 's avonds nog wel wat krampjes maar overdag slaapt hij weer gelukkig. Maar hij loop eigenlijk vanaf een uur of 8 tot 24:00 te prutsen, ook met voeding. vannacht zaten we tot 1:30 beneden en dan om 5:00 weer en om 8:30, ach als hij het iets verschuift naar 23:00, 4:00 en 8:00 is deze mama helemaal blij. Abri wat lekker een beetje doorslapen maar was je bed nog droog ? Mijn is verteld dat de meeste maagklepjes nog niet rijp zijn bij geboorte en dat de meeste na 2 maand goed sluiten en bij sommige het niet zo snel gaat en dan krijg je ook de pijn en reflux klachten. dus misschien idd JBPM ter overbrugging. Wuppie; ach de eerste prikjes alweer, hoop dat ze er geen last van heeft en lekker gegroeid. Wij gaan alternatief prikken (geen Heb-b en 3 ipv 4 van 4 prikjes de eerste 1,5 jaar), in goed overleg met Cb trouwens. Vanmorgen Lucas weer gewogen, hij drinkt maar 500-600 ml bv per dag maar is gewoon al 5 kg zijn laagste gewicht was 4020 en hij is in 3 weken gewoon 1 kg aangekomen. Maar volgens mij is hij ook al rond de 58 cm
Het kleine gaat er wel vanaf he Ik geef er niets tegen, geef het liefst zo min mogelijk spul. Het valt ook wel mee, we slapen er redelijk doorheen maar ze ligt dan wel naast me ipv in de wieg. Heb de breastflow fles besteld. Misschien kan ze daar rustiger uit drinken.
Lennyt: De minimonkey is helaas wat minder geschikt. Heb er een gekregen tijdens mijn eerste zwangerschap maar slechts eenmaal gebruikt want Jelmer lag er niet goed in. Je kan beter echt een doek kopen die je zelf moet knopen. Op www.babybij.nl hebben ze ook een doekenbieb. Daar kun je tegen kleine vergoeding een doek lenen om uit te proberen voordat je er eentje koopt.
Als die fles bevalt heb ik er ook wel 1 voor je Via DHl kan ik hem wel goedkoop opsturen volgens mij, en anders doe ik er nog wat flessen bij waar je mee kan experimenteren
nee dat was hier de eerste en hij zoog er niet eens aan, maar wij hebben ook een heel kieskeurig mannetje als het om de fles gaat. Difrax wilde wel maar te snel en nu dus dr brown, we kijken nu alleen nog of hij geen krampjes van de fles krijgt maar lijkt nu van niet
Mijn zoontje wilde juist geen dr brown of difrax (later wel) en wilde alleen de tommee tippee. Ik vind kersje niet lekker uit de avent drinken, gaat te snel.
@hier beginnen we trouwens met kinderfysio vanwege het feit dat hij toch echt een voorkeurshouding begint te krijgen we houden het zelf heel goed in de gaten maar een beetje extra hulp kan geen kwaad
Wij zijn voor de voorkeurshouding bij de osteopaat geweest. Had van het cb ook een verwijzing voor de kinderfysio gekregen, maar ik ging liever naar de osteopaat.