Duo Penotti, jeeee jij ook mama geworden ; gefeliciteerd!!! We waren toch ongeveer even ver? Dus de kleine is iets te vroeg geboren, maar goed ze is gezond en komt helemaal goed. Wel heavy dat je een zwangerschapsvergiftiging had en het een keizersnede is geworden. Wat goed dat je haar voeding kolft zodat ze toch borstvoeding krijgt. Hopelijk is je bloeddruk snel weer normaal en is de kleine meid snel sterk genoeg en je haar kan voeden ipv kolven. SillyWendy, ... jij bent denk ik ook al mama nu, of niet? Lijkt erop dat ik dan de enige ben die nog aan het wachten is. Hier gaat alles nog steeds goed, gisteren controle gehad bij de vk en alles was in orde. We hebben ook nog even haar gezichtje gezien met de echo, haar neusje en mondje ; haar ogen liggen achter m'n schaambot, dus ze is al mooi ver ingedaald. Heb wel steeds meer last van m'n ribben en buikwand, mijn bovenlichaam is niet zo groot dus ze kan alleen maar met haar billen en voeten drukken tegen mijn ribben. Nouja als zij maar lekker ligt, haha. Maar heavy wordt het nu wel, gelukkig heb ik verlof! Girafje, jouw kleine meid is nu 1 maand . Hoe was het bij het consultatiebureau vrijdag?
Dankjewel allemaal Zal ook zeker genieten. Ze is heel lief, slaapt bijna de hele dag door. Heb ik geen kind aan (nog). Tori: Ik ben met 37 weken bevallen. Maar voor jou schiet het ook op. Idd wel de enige die nog aan het wachten is. Ik hoop ook dat bloeddruk snel goed is. Heb er in elk geval medicijnenn voor. Geniet lekker van je verlof. Alles al helemaal klaar?
@ tori: kleine meid is in 1 week 200 gram gegroeid! Helemaal top natuurlijk. Nu wachten tot ze meer in 1 keer kan drinken. Ze krijgt nu 7 flessen per dag en wil graag zelfde hoeveelheid met 6 flessen geven. Morgen weer naar cb, maar nu voor 1e controle voor kleine meid en ook controle voor mijn oudste en die krijgt weer een prik. Hoop dat ze er goed op zal rgeren.
Hallo meiden Het was even stil vanuit mijn kant, ik had namelijkk afgelopen vrijdag de keizersnede Mijn dochter Zoë is geboren! Na vier dagen ziekenhuis mochten we naar huis, nu nog vollop bezig met borstvoeding etc.. En het besef dat ik mama ben is er nog niet Xxxxxx
@ sillywendy: gefeliciteerd met jullie dochter! Hoop dat het herstel goed verloopt! Bezoek aan CB is goed gegaan. Kleine meid was weer 150 gram gegroeid. Arts heeft aangegeven dat ze niet verplicht 15 gram hoeft te groeien per week. Heerlijk om te horen! Prikken ging gelukkig ook goed, zelfs zonder tranen. Over een maand krijgt de kleine meid de eerste prikken, ben benieuwd of dat ook zo goed gaat....
Girafje: Wat fijn dat je dochter zo goed drinkt Zult wel zeer trots zijn. En dan ook je oudste zo dapper met dr prikjes. Goed zeg! Silly: Gefeliciteerd!! Nu op naar een goed herstel en dat de napijn snel minder word. Lukt de borstvoeding een beetje?
Dankjulliewel! Borstvoeding is een beetje een ing hier.. Ze drinkt niet goed dus mot kolven en bijvoeden, hopelijk pakt ze het snel op. We zijn verder lekker samen thuis dus heb gelukkig veel hulp van mn vriend. Iedere dag is de pijn van de keizersnede weer wat minder dus dat ik ook erg fijn. Zal proberen snel even een update te geven Xxx
Sillywendy, gefeliciteerd met jullie dochter! Borstvoeding is wel een ding, hoor ik van veel mensen. Maar je bent er goed mee bezig. Fijn dat je veel hulp van je vriend krijgt, samen kunnen jullie t! Hopelijk gaat het herstel van de keizersnede voorspoedig. Geniet van jullie wonder, xxx
Hai meiden! Hoe is het met jullie? Hier gaat alles ok, heb soms even mn instortmomenten wegens slaapgebrek en het feit dat ik meer wil doen dan ik mag/kan. Maar we hebben een schat van een dochter en ben heel blij met hulp van vriendlief . Straks maar even een wandelingetje buiten doen en hopen dat het voorjaar snel aanbreekt, jullie nog last van het uurtje tijdsverschil? Liefs, silly
Hè hoi! Hier nog steeds de baby in de buik, maar begint al wel steeds meer te rommelen onderin m'n bekken dus verwacht dat het niet te lang meer duurt. Alles is er klaar voor: papa, mama, ons bed op klossen, het ledikantje naast ons bed, baby volledig ingedaald en bijna te groot om nog binnen te zitten! Donderdag weer naar de vk voor controle, dan bijna 39 weken. Silly, lijkt me ook zwaar die gebroken nachten en herstellen van de keizersnede. Gelukkig maakt de kleine veel goed . Duo, girafje, maia hoe gaat het met jullie en de kleintjes?
@silly: rustig aan doen maar he, voor zover je dat kunt. Goed voor jezelf zorgen is ook enorm belangrijk kan ik je vertellen, ook als ze ouder worden. @tori: ik hoop dat het niet al te lang meer duurt voor je. Nog heel eventjes en dan heb jij ook je kleintje in handen. mijn kleintje is niet zo heel erg klein meer moeten maandag naar het cb met hem en ik schat dat hij richting de 70 cm gaat. Hier gaat nu alles goed, nou ja, nu even niet want hij (en ik ook) zijn ziek nu. Heel sneu zo'n klein kindje dat zo aan het hoesten is enzovoorts. Maar buiten dat gaat het prima, hij krijgt sinds kort al wat bijvoeding en hij vindt het geweldig. eerst snapte hij de lepel niet, dus ik doe deels rapley en deels blijven oefenen met de lepel maar nu heeft hij het door. maar het gaat lekker. We zitten nog wel aan de medicatie voor zijn darmen maar buiten dat mag ik niet klagen, het is echt een heel makkelijk en gezellig ventje.
Maia, lief dat je het vraagt . Ben net terug van de vk en helaas nog steeds niet aan het bevallen. Vanochtend wel weer oefenweeën gehad en dacht dat het nu door zou zetten, maar weer niet. Baby heeft het nog goed in m'n buik dus ik moet nog gewoon wachten. Maar ben het wachten al wel zat! Hoop dat ze wacht op het mooie weer en dat ze dan dit weekend haar gezichtje laat zien! Met jullie alles goed meiden?
@ tori: spannend hoor! Hoop dat de kleine snel komt. Heb sinds maandag elke dag wel een afspraak en dat gaat nog door tot volgende week vrijdag! Gelukkig vooral leuke dingen zoals kraamvisite, verjaardagen en dagje winkelen.
vervelend he, dat laatste wachten! hopelijk komt je kleintje snel! hier alles goed, hij loopt wat te klooien met zijn flessen, denk dat hij, nu hij ook bijvoeding krijgt, wat minder behoefte heeft aan 5 flessen maar volledig overgaan op 4 lukt ook nog niet helemaal. verder is het een lekker ventje
ja, ik hoop het ook dames! Ben het wachten wel zat ... maar goed, ik kan nog wel dingen doen dus op zich gaat de dag wel snel voorbij. Alleen wel jammer dat m'n vader zondagmorgen weg is voor een week ... dus die kan haar dan niet meteen zien (ja online wel), maar goed dat komt dan later wel. M'n moeder is er wel en dat is voor mij toch het belangrijkste. Fijn dat het bij jullie goed gaat , ik ga jullie snel volgen!! Duo, hoe is het met jou???
Hai allemaal Is de baby er inmiddels? Hier gaat alles zn gangetje zoë is inmiddels alweer. Ruim zeven weken We slapen ook steeds meer op een nacht dus dat gaat ook goed. Na darmkrampjes geneuzel zijn we overgestapt op difrax flesjes en cinebaby druppels en heeft ze nergens meer last van gelukkig. Borstvoeding zijn we mee gestopt na vijf weken proberen en kolven ze dronk gewoon niks uit de borst. Nu lekker genieten van het mooie weer en onze mooie kindjes!
Hi! Jaaaa de baby is er! Nu natuurlijk druk bezig met alle veranderingen. Ik ben vorige week zondag bevallen van onze dochter en toen was ik 42 weken en ben ingeleid in het ziekenhuis. De bevalling is op zich heel goed gegaan (bijna helemaal op eigen kracht, op het laatst hebben ze nog even geholpen met de vacuüm) maar daarna kreeg ik wat last van complicaties. Veel bloed verloren en zo hard geperst dat er een enorme bloeduitstorting was ontstaan. Maar oh wa is onze meid mooi, ben helemaal verliefd! Eigenlijk zou vandaag de laatste dag zijn van de kraamzorg maar ik ben nog steeds herstellende dus heb twee dagen extra . Hier wil de borstvoeding ook nog niet helemaal goed op gang komen, maar ja ik heb ook een achtrstand doordat ik naar de IC moest een uur of 4 na de bevalling. Ben nu aan het kolven om het te stimuleren, hopelijk komt het alsnog op gang. Voor nu geven we bijvoeding. Heerlijk weer, lekker buik gegeten vanmiddag! Nu weer kolven binnen.
Gefeliciteerd! Lekker dat je ng wat langer hulp krijgt van de kraamhulp, dat hadden wij ook en was wel heel fijn! Lukt het kolven wel een beetje? Ik had max 80 cc voor twee borsten samen.. Dus was niet genoeg voor zoë dus ook aan de bijvoeding. Inmiddels heb ik het "opgegeven" wel in overleg met lactatiekundige en consultatiebureau, heb haar vijf weken kunnen geven mbv kolven, maar was gewoon niet echt te doen meer, voelde me best falend eerst, nu gelukkig niet meer Wij gaan ff spelletjendoen hier als zoë het toe laat