net vk gebeld en mag volgende week woensdag voor de 3e echo!ben dan 8,5wk. als t goed is dan de termijnecho met 10wk en dan rond 12wek de combinatietest en dan zouden we de 3mnd door zijn pfff wat duurd dat nog lang...
vreselijk he maar aan de andere kant je bent al 7 wkn, waar is de tijd gebleven dat je de 1x teste??? pfff vanmorgen aan de goede morgen drank geweest (was over van het toernooi) maar t bevalt niet heel erg best bhel!!!
Jonna werd om half 8 wakker en speelde nog even lekker in haar kamertje. Ik kon dus nog ff lekker rustig wakker worden. Einde de middag gaan we een bedje voor Jonna ophalen dat ik op marktplaats heb gezien. Marktplaats.nl > Hensvik juniorenbedje - Kinderen en Baby's - Kinderkamer | Bedden We hebben gekozen voor een kinderbedje omdat we een éénpersoons ineens wel heel groot vonden voor haar. En als ze eruit is (dat duurt nog wel ff) dan mag ze zelf een bed uitzoeken. Ik wilde eerst nog ff wachten, maar ik merk in alles dat Jonna er klaar voor is. Ze kan al heel goed van iets af komen en heeft ook goed door als iets hoog is dat ze eraf kan vallen. Natuurlijk blijft het spannend, maar we gaan het proberen. Ben benieuwd hoe ze dat vind! anoniempjuh Het is wel waar wat je zegt. Iedereen is anders, iedere zwangerschap is anders, iedere bevalling is anders en ja .ook de mks zijn anders. Maar ik ervaarde het met flinke steken in mijn onderbuik en in het begin lichte bloeding. 3 uurtjes later bloede het heftig (erger dan een ongesteldheid). Ik bloedde rustig 1,5 week lang! Maar dames .een zwangerschap loopt zoals hij loopt .gewoon hoop houden dat het goed gaat! 2012mama Heerlijke dag gehad zo te lezen. Succes bij het CB! En heel veel plezier met het vertellen van je zwangerschap! fl3xgirl Succes vandaag!! Charity2010 Verdorie! Wat klote zeg. Sterkte vandaag en ontzettend veel succes morgen!! fidel Hahahahaha! Die mannen zijn ook gespannen voor de komende maanden! Whahahahaha. Semiramis, vruchtje24, Noosa Jullie succes met de echo! rosemarie Jij succes bij de vk
Ankje, leuk hoor, een bedje halen voor Jonna. Wij willen ook een peuterbedje voor Finn en geen groot bed ineens, om dezelfde reden als jullie...en ook wij halen hem denk ik van mp op... Wanneer willen jullie Jonna erin laten slapen? Hier vanochtend naar het buro geweest met Finn, alles was goed, hij is erg groot voor zn leeftijd, maarja dat wisten we
Anoniempjuh, fijn dat je weer een echo krijgt...toch een stukje meer zekerheid he? Nog 1 weekje en dan hebben wij onze eerste echo eindelijk!!!
[FONT="]2012mama[/FONT] [FONT="]Wij willen haar er zo snel mogelijk erin laten slapen. Maar eerst ff kijken hoe ze gaat reageren.[/FONT] [FONT="]Hoe oud is Finn en wat is zijn lengte en gewicht?[/FONT] [FONT="]Jonna is ook groot voor haar leeftijd. Ze is nu 19 maanden en woog met 18 maanden 14,7 kilo en 87 cm.[/FONT] [FONT="]Heb net even beneden schoon gemaakt en gedweild. [/FONT] [FONT="]Jonna ligt nu lekker in bed.[/FONT] [FONT="]Tijd voor moeders althans .er moet nog gestreken worden .bah![/FONT]
hallo meiden, Ik ben nieuw op dit forum en zal me ff voorstellen. Ik wordt mama rond 19 april 2011 van ons eerste kindje. Ik ben gelukkig snel zwanger geworden al in de 2e ronde. Wij waren hier zo ontzettend blij mee. Ik ben nu 6 weekjes zwanger en ik ga 6 september voor t eerst naar de verloskundige. Ik voel eigenlijk nog helemaal niets van mijn zwangerschap. misschien moet dat nog komen?
Welkom! En leuk dat je met ons mee wilt kletsen Ik voel ook niet veel van mijn zwangerschap...onwerkelijk he? Hier hebben we volgende week maandag de eerste echo bij de gyn. Dan zal het wel "echter" worden.
Hier ook net schoongemaakt en nu lekker rust Finn is nu bijna 25 mnd (morgen) en weegt 15,6 kg en is 92cm. Moet wel zeggen dat hij eigenlijk al een half jaar 15 kg weegt...wel was hij 5 cm gegroeid... Hier ook maar eens even rond kijken naar een bedje voor ons mannetje...hij heeft al wel een paar keer geoefend in zijn neefjes grote bed, en dat ging prima... Wij zijn trouwens bijna gelijk uitgerekend he?
@2012mama ja dan zal het inderdaad allemaal wel wat echter worden. Hoop wel dat t allemaal blijft plakken in mijn buikje hihi. wanneer ben jij uitgerekend. Volgens mij een weekje eerder al ik of niet
hey meiden 2012 mama, okeej jullie echo komt dus ook dichterbij?spannend hoor, dan ben ik verwend met al de 3e echo!!! ankje, okeej wat leuk een groter bedje. wij willen dat ook gaan doen zodat de baby in Neomi haar bedje kan liggen, maar vind het nu echt nog ff te vroeg, neomi draaid best veel in d'r slaap en ben bang dat ze er zo uitkukeld haha. charity fijn dat je morgen voor een echo mag, ben benieuwd, hoop op een wonder voor jullie. neomi ligt op bed en ik moet nog heeeel veel doen, maar ik ga gewoon ook ff liggen haha, komt vanzelf wel..
goeie middag meiden!!! weet iemand dit?? heb zoals de meesten wel krampjes en steken maar gisteren avond de hele avond, ook vannacht toen ik wakker werd!! maak me er een beetje zorgen om!! heb nog steeds witte afscheiden!!! maar zit wel weer tussen die 7halve week en 8 weken!!
@babs: witte afscheiding is normaal meid kan ook best veel zijn! steekjes en krampjes zal waarschijnlijk het groeien zijn van je baarmoeder. heb het hier ook en vorige zwangerschap ook....
hmm geen idee dan..... als je het niet vertrouwd moet je de VK bellen die zijn er om jou gerust te stellen en te helpen!
nee ga niet weer de zeikerd uithangen!!! ik wacht wel af. Heb overmorgen een echo!! heb nu eerst mog 2 nachtdiensten te gaan!!! deze pijn is zooo erg dat ik niet raar sta te kijken op mijn ongie!!
je bent absoluut geen zeikerd onhoud dat goed!! je maakt je ongerust en dat is niet meer dan normaal met je verleden en de pijn die je nu hebt!
Nou zo voel ik mij wel, helemaal bij mijn gyn in harderwijk!! vind haar beetje onaangenaam!! ga me maar iinschrijven in lelystad ofzo ook dichterbij!!! Vind dit dus niet zo leuk!! helemaal nu ik de nachtdienst in moet!!! we wachten woensdag wel af!!!