Leuk Mandy!!!! Mamalicous is een leuk merk en ook nog betaalbaar...wat ook een leuk merk is love2wait.....!! Dus laat je buikje maar groeien..! Heb je een foto van je buikje??? Ben nieuwsgierig!!!!!!!! Dankjewel mop jij ook slaap lekker!!!! Ga ook me bedje in 6 uur gaat de wekker weer!
Dat is dus ook precies wat er gisteren gebeurde toen mijn schoonmoeder hier was. Die praat ook nogal hard en Jade begon te huilen toen ze binnen kwam. Maar was al vrij snel weer over idd en toen was het goed. Wat grappig idd dat Boaz dat ook heeft!!
goedemorgen! Ja mamalicious is een onderdeel van bestseller (wat ook o.a. only, vero moda en pieces produceert). Dus had al zo'n vermoeden dat die pasvorm gewoon goed zou zijn. Love2wait ga ik wel even googlen waar ze dat verkopen. Ik zal van het weekend even een foto maken van mijn kleine bolle buikkie Is voor mezelf ook leuk dat ik kan zien hoe het groeit! Sas, wat onwijs gaaf geworden zeg! Jeetje, wat moet dat een werk zijn geweest... Heeel mooi Ik ga maar es uit bed, zo weer aan het werk (en zo geen zin ) Fijne dag meiden!
In Haarlem hebben ze winkeltje Mandy, daar verkopen ze Love2Wait en Mamalicious enzo Hier heeft ze dat ook bij mijn vader en stiefmoeder, die praten allebei heel hard, eerst krijsen en daarna komt ze pas los. Denk dat beebjes toch wel hetzelfde zijn.
Sas, dat moet vast een heel werk zijn geweest, jeetje! Jade heeft nu ook sinds ongeveer een week dat ze ineens onwijs druk is tijdens de voeding. De hele tijd haar hoofd alle kanten op draaien en afzetten met haar beentjes. Soms zelf zo erg dat ik haar echt stevig vast moet houden, omdat ik die speen anders niet in haar mond kan houden... herkennen jullie dit?
Ja maar dan aan de borst. Ik heb nu zelfs wel eens dat ze begint te schateren als ik naar haar lach als ze aan de borst is. Ik probeer haar dus maar gewoon niet aan te kijken als ze drinkt hahah Is best lastig zo'n bewegelijk mormeltje, ik kreeg op een gegeven moment echt spierpijn op de plek waar haar hoofdje lag omdat ze zich zo aan het afzetten was. Jeetje Sas wat een werk, wel leuk hoor
Jody ook heel erg herkenbaar! Ik geef nu zijn fles met de tv uit en dat het stil is in huis dat hij zo min mogelijk afgeleid kan worden! Ik had het toevallig vorige week aan de kinderarts gevraagd en het zijn echt fases dus hoort er helemaal bij! Sas dat moet een hoop werk geweest zijn!
Hij is huilerig en slaapt veel. Wil vaak drinken. Bob is erg verkouden, dus ik vermoed dat Boas ook ergens een beetje last van heeft.
pff even klagen hoor, vanochtend vanaf half 5 wakker geweest en er dus maar samen met Rich uit door harde buiken, daarna weer tot half 11 geslapen en weer wakker door harde buiken en rugpijn... bah!
Ja sas zijn echt de laatste loodjes! Doe lekker rustig aan en probeer het te acepteren en probeer lekker te rusten want echt als de baby er is heb je daar een tijd meer voor dus neem het er echt nog even van!
pfff ben het baggerzat op werk. Het is zulk k-weer buiten, tis rustig en ik moet nog maar 5 uurtjes tot sluit. Ik wil lekker kleertjes shoppen voor mijn kindje en thuis rommelen. Niet wachten op de volgende klant... Hoe is het bij jou bren? Daar nog druk? Ga vanavond wel lekker eten bij het restaurant Dus daar kijken we dan maar naar uit. Hoe is het bij jullie? Doen de beebjes het goed?
Hier ook zo ontzettend stil echt verschrikkelijk!!!! Ik wil zo graag lekker bezig zijn!!! Hmmmm wat ga je eten??????
ik heb heerlijk salade met gegrilde kip gegeten vooraf. En hoofd was kabeljauw in een krokant jasje met dikke frieten en mayo. Was echt heeeerlijk! Alleen nu plof ik zowat haha. Gelukkig nog maar 10 minuutjes, en dan mogen we naar huis! Jeeeej! Jij boaz opgehaald bren? Of blijft ie nog een nachtje?
Hee meisjes, Daar ben ik weer even. Hoe is het met jullie? Sas, wat naar die harde buiken . Dan kun je er echt even goed doorheen zitten, hè? En wat een lief berichtje, zag het net pas. Zal ik volgende week een keertje komen buurten? Ook wel gezellig . Hier is het inmiddels allemaal weer een klein beetje gezakt. Onder tafel krijg ik stiekem informatie van een bestuurslid en ze zijn allemaal een beetje in de war omdat ik het gesprek zo professioneel gevoerd heb, terwijl ze verwacht hadden dat ik heel boos zou worden of juist heel emotioneel. Ze kunnen met gelukkig niet ontslaan, omdat ik een vast contract heb dus zijn mijn inkomsten nog veilig. Leuk is anders en de het vervolggesprek zal klote worden, maar ik moet even doorbijten. Vandaag gelukkig weer wat in huis kunnen doen, dus de benedenverdieping ziet er weer keurig uit. Morgen boven weer aan de slag en verder met leuke scholen zoeken waar ik kan solliciteren. Net gehoord dat mijn vriendinnetje die in de zomer een miskraam had weer zwanger is. Al 11 weken en twee echo's verder en alles ziet er heel positief uit . Boas is vroeg z'n bed in vandaag, dus ik denk dat ik dat nu ook maar ga doen. Morgen weer proberen er een normale dag van te maken!