Slaap lekker Ann! Trouwens nog steeds ontzettend onwerkelijk dat ik ineens moeder ben. Was vanmiddag eventjes helemaal tot tranen geroerd toen mini lekker bij me lag te slapen en Rich me even wat te eten gaf en een knuffel. Gaat nog even duren voordat het helemaal geland is denk ik maar komt goed
Bren, wat fijn dat jullie zo'n leuke avond hebben gehad!!! En wat waren jullie laat thuis, joh! hahaha Sas, wat fijn dat je zo'n goede kraamhulp hebt, zeg!! En ga lekker genieten van je stinkkaas. Heerlijk! Nou Man, je bent inmiddels dus de enige zwangere nog!!
Kraamtranen hebben we allemaal last van gehad. Helemaal logisch, lekker laten gaan! Slaap lekker, Man!
Gehad Jody?? Heb er nog last van ) En Sas het onwerkelijke ook nog steeds dat blijft allemaal nog wel even! Fijn dat Edward het zo goed doet!! Lekker genieten nu!
Ben inderdaad ook blij dat ik mevrouw niet meegenomen had Jeetje Sas, klinkt heftig maar ik ben blij te horen dat alles nu zo goed gaat, geniet er lekker van, vooral van de bv Aaah Bren wat naar zeg dat het zo loopt op je werk, dat werkt al helemaal niet. Wel goed dat je even weg geweest bent, soms moet je mss gewoon voor het blok gezet worden Wat een leuk filmpje zeg Jody, en leuk he die fruitsnuitjes, hier bij elk nieuw smaakje en nieuw gezichtje hahah Man, ik wacht eigenlijk op een buikfoto , en erg leuk dat je ook het geslacht met ons wilt delen Aaah lekker he As, vakantie boeken, die van ons staat helemaal vast. 2 september weg en de 11e terug, lekker genieten in Rhodos We hebben hier echt een superdruk weekend gehad. Tegan haar tandjes komen nu echt door aan de bovenzijde, ze heeft er ook echt last van, ze heeft zaterdag de hele dag gekrijst, echt verschrikkelijk, dus dat was een lekker beladen dagje. We hebben wel erg lekker gegeten bij vrienden en ze sliep godzijdank tijdens het eten, daarna hebben ook mijn vrienden gelukkig nog een vrolijke Tegan gezien Gister de hele dag visite, mijn vader kwam gezellig langs. Mijn stiefmoeder was weer wezen shoppen en heeft wat spullen van de nieuwe collectie van Z8 voor onze miep meegenomen, erg lief. Ook nog leuk nieuws, ze worden weer opa en oma, maar dan van haar kant, haar jongste zoon word vader (mijn stiefbroer dus) Z'n vriendin bleek na heel lang pijn in haar buik te hebben pcos te hebben, eerst was de prognose dat ze heel moeilijk zwanger zo worden dus ze gingen eigenlijk de mmm in omdat de wens er al (een klein beetje) was, nu was ze na het slikken van hormonen in 1x zwanger Nu weer druk aan het werk, heb helemaal geen zin maar ik zal toch echt moeten......................
gooodevening Wat leuk nieuws, Denise! En bijzonder dat ze ondanks de pcos toch gelijk zwanger is! Wat leuk voor ze Heb je foto's van de nieuwe kleertjes van Tegan? En sneu dat ze zo'n last van haar tandjes heeft. Ghehe, je hebt helemaal gelijk Jody! Stond ik niet eens bij stil... En dat nog wel voor een periode van 22 weken! Vandaag bij de tandarts was alles goed. Wel mega-last van bloedend tandvlees. Tandarts was ook heel blij voor me Vandaag weer middagje gewerkt, was rustig helaas... En een van de nijntjes was al een week van slag, slecht eten enzo. Maar sinds vanmiddag weer helemaal goed! Dus ik ben blij Jullie een leuke dag gehad vandaag?
Jeetje Denise, dat moet een heftig dagje zijn geweest zaterdag... ook voor jullie. Maar wat sneu voor Tegan! Maar gelukkig is het ook heel gezellig geweest! Gelukkig was alles helemaal goed met je gebit, Man! Ik heb vandaag het hele huis opgeruimd en schoongemaakt. Moest even gebeuren... Verder niks bijzonders. Morgen mag ik eindelijk mijn haar uitwassen!!!
Ahh arme Tegan, ze kunnen er echt last van hebben zo zielig! Hoe is het nu met haar?? Yeahhhh Jody ben benieuwd hoe je het resultaat vind!!!! Ik ben vandaag heerlijk bij mijn moeder geweest en we hebben een heerlijke dag gehad met zijn drieen! Boaz is ook heel erg verwend, me moeder had weer van alles gekocht voor hem!!
haha moet ook gebeuren. Vind het altijd wel de mindere klussen om te doen, huishouden... Bren, wat leuk, een gezellig dagje met je mama! En wat heb je allemaal gekregen? Vanavond weer lekker bijverdiend met knippen, nu tijd voor bed! Slaap lekker!
Truste Man. Bren, wat fijn dat jullie zo'n heerlijke dag hebben gehad!!! En wat lief dat je moeder steeds dingetjes koopt voor Boaz. Hoe gaat het nu met je moeder? Is ze alweer helemaal opgeknapt van de operatie? En hoe is het nu met je zus??
Lief dat je aan me zus en mama denkt. Met me ma gaat het nu beter, alleen zit er wel vocht bij de wond dus hopen dat het vanzelf weg gaat en anders moet het eruit gezogen worden... Me zus moet morgen weer naar het ziekenhuis en dan hoort zo hoe of wat maar verschijnlijk moet ze geopereerd worden....ze heeft nu steeds aanvallen....ook valt ze er heel erg van af....ze past haar eigen kleren niet meer allemaal veel te groot.... Hoe gaat het nu bij jou met afvallen Jody?? je moet nog maar weinig kilo he....Vind het nog steeds er knap van je Slaap lekker man!
Gelukkig gaat het beter met je ma!! Ik hoop dat het vocht vanzelf verdwijnt voor haar.... Jeetje wat sneu voor je zus, zeg!! Hoop dat het snel beter met haar gaat!!! Met afvallen ben ik een beetje ingekakt. Heb de afgelopen dagen pizza, chinees en andere dingen gegeten die niet zo goed waren, hahaha Maar vanaf vandaag weer aan het opletten. Durf niet op de weegschaal te gaan staan, dus ik zou niet weten hoe ik er nu voor sta.
Deze dingetjes heeft Tegan van oma gehad, echt zo leuk Z8 baby t-shirt chantal hartjes wit marine - Schweigmann Z8 baby vestje nicole marine - Schweigmann En deze ga ik er zelf nog bij halen, om het zetje compleet te maken haha Z8 baby joggingbroekje olga wit - Schweigmann En als ik dan toch bezig ben, ik denk dat ik deze ook maar haal Z8 baby trenchcoat jas jolanda stippen roze - Schweigmann Het gaat gelukkig nu al weer beter met de tandjes, ze lijkt er een stuk minder last van te hebben, dus we hebben weer een vrolijk dametje Wat rot he van je zus, Bren. Wel heel fijn dat het wat beter met je moeder gaat, nou maar hopen dat het vocht wegtrekt. Nou Jody das wel heeeuuul slecht Je mag jezelf wel een beetje verwennen hahah
morning! jody, hoe is het geworden???? Ben zooo benieuwd! Bren, wat zielig voor je zus. Was het ook helemaal vergeten te vragen, sorry Mijn geheugen laat me echt in de steek... Maar ik hoop echt dat alles goed komt! Ik duim voor jullie dat er vandaag een oplossing komt! En hopelijk geneest de wond en het vocht van je moeder vanzelf. Aaah Denise wat onwijs schattig! Leuk, leuk, heel erg leuk Alleen die namen hihi. Jolanda, olga, nicole en chantal Straks om 12 uur beginnen met werken, dus eerst even lekker rustig ontbijten. Hebben jullie nog wat op de planning voor vandaag?
hmm das minder Helaas moet dat ook gebeuren... Ik heb soms ook zo de balen van werk. Maar wil toch wel centjes binnen halen voor meneer de hypotheek...
Hoi hoi, Nog steeds niet elke dag, maar het gaat al beter . Sas, wat kun je geroerd zijn door zo'n klein kindje, hè? Ik heb het nog steeds af en toe... Fijn dat je een leuke hulp hebt en dat het goed gaat! Denise, wat sneu voor Tegan . En voor jullie, een veel bewogen dagje dus. Wat leuk voor je stiefbroer! En lief dat je stiefmoeder spulletjes mee heeft gebracht. Leuke spulletjes! Bren, ook al zo verwend voor Boaz! Lief hoor. En fijn dat je zo'n leuke dag gehad hebt. Wat shit dat het zo slecht gaat met je zus . Ik hoop dat het snel weer beter gaat met 'r! Jody, goed bezig in je huisje! Ik moet het hier ook echt doen... Donderdag maar weer als Boas naar het kdv is. En wat het afvallen betreft, je mag best even jezelf verwennen toch? Hoe is je haar geworden? Man, lekker gewerkt? Blergh, ik moet volgende week weer . Hier gisteren bij een vriendinnetje geweest en vandaag met een colegaatje geluncht in het Amsterdamse Bos. Gister avond voor het eerst hardgelopen. Best een beetje pijnlijk nu... Donderdag weer! En dan zondag weer. Best handig, zo'n coach op je mp3-speler!
Goedemiddag Weer druk in mijn stalletje Tm ging vanmorgen onderuit dus even lAgs huisarts Weer een brochitis dus morgen zelf maar voor de kleine man zorgen Dat hardlopen is iets wat ik ook wil gaan proberen Denk dat dat toch beter in te plannen is en zie de sportschool gewoon niet meer zitten Gebruik jij evi astrid? Sas hoe is het er mee? Een beetje bekomen van de eerste dagen? Wat een mooi ventje hoor Is je haar mooi geworden jody? Nog nooit van gehoord van zon behandeling Mandy, alle klachten weer een beetje afgenomen? Dan voel je je al weer zoveel beter En mooi buikie hoor En denise en brenda, hoe is het? Voor de rest een fijne dag vandaag