aw arme oortjes Zoo apart, meneer heeft vanacht in eerste instantie van tien tot half 3 geslapen als een roosje! Daarna van 3 tot half zeven ook aan een stuk geslapen maar continue gekreun en geworstel... Vanaf half zes dan maar bij me genomen en zn buikje (nog altijd slapende) gemasseerd enzo, komt er toch weer een geknetter uit mn ventje! Rich maakt zich er elke keer weer ontzettend zorgen over....
Vervelend sas! Die darmpjes moeten nog zo wennen Ti's echt zielig Hoe is t met de oortjes van tegan? Hier loopt het allemaal redelijk Het zonnetje is fijn Dus na het werk nog even lekker buiten wandelen Willem moest een beetje wennen aan de zomertijd Want hij kwam iets moeilijker in slaap savond Maar sochtends is het nu pas 6:30 Daar word een mens blij van Iedereen een fijne dag vandaag
Morning! Welkom Bailatamara! Jij bent ook zwanger, leuk! Voel je je goed? Hoe was het gister bij de huisarts, denise? Lekker dat je mannetje zo goed slaapt Sas! Wel sneu van z'n darmpjes, maar kan niet zoveel kwaad toch? Hihi, wat lief dat Willem moet wennen aan de zomertijd. Wist niet dat babytjes er ook last van hadden? Heerlijk he, wandelen buiten met dit weer? Ik had gister na mijn werk gewoon dikke enkels! Heeft iemand van jullie daar ook last van gehad? Ik leek wel een klein olifantje... Vandaag lekker vrij, op zoek naar gordijnen voor de babykamer! Hebben jullie nog plannen voor vandaag? Fijne dag meiden!
hier trouwens idd ook zo rond 6.30 nu heerlijk! hoop dat dat zo blijft Trouwens idd welkom Bailatamara Hier gelukkig weinig last gehad van echt vocht vasthouden Man... Je zou kunnen kijken of de steunkousen van de Hema wat helpen, die zijn niet zo duur, niet zo strak als echte kousen en ze zien er bijna uit als een gewone panty Ik heb die aangehad op mijn vliegreis naar Turkije, ivm stollingsproblemen bij lang stilzitten. Ze zaten eigenlijk best lekker
aah als we jou toch niet hadden Sas! Net een soort ''grootmoeders-tips'' wandelend boek ben jij! En dat is positief bedoeld, begrijp me niet verkeerd. Morgenochtend moet ik toch nog langs de Hema, ga gelijk even kijken!
volgens rich ben ik google... maar dank je ik kan ook wel een onwijze betweter zijn hoor, das nogal irritant
Sas, dat is al een grote man, zeg!! Mooi dat alles zo lekker gaat nog steeds! Visagiecursus was wel leuk, alleen had er iets teveel van verwacht. Maar het was gezellig en daar gaat het om! Man, hoe is alles met jou? Niet meer zo misselijk? Hoe gaat het met de oortjes van Tegan, Denise? As, waar ben je??? Gaat alles goed met je? Welkom Bailatamara!
Thnx ladies Ik ben idd voor het eerst zwanger! Niet gedacht dat het nu opeens zou gebeuren. Was al 2 jaar gestopt met de pil onder het mom van we zien wel of het mag lukken (vriend heeft de bof gehad en ik heb jarenlang zware hormoonzalf gesmeerd tegen eczeem). Was in januari begonnen met m'n eigen Zumba lessen op m'n eigen locatie toen ik erachter kwam dat ik al 2 mnd zwanger was haha! Ik heb gelukkig helemaal nergens last van dus ik kan m'n lessen nog met al m'n energie geven! Hopelijk lukt het tm juli maar anders heb ik hele leuke meiden die me over kunnen nemen Leuk om te zien dat er meiden in deze club zitten die ook in verwachting zijn en een paar die net mama zijn! Leuke mix dus hier Dat mutsje van Jade is echt heeeeel erg schattig!!!
Oortje gaan prima, niks aan de hand, alles zag er goed uit. Wel een zalfje voor haar oogjes gehad maar dat gaat nu al beter Jammer dat het een beetje tegenviel Jody, maar idd gezelligheid is het belangrijkste Wat naar van de krampjes Sas, gaat gelukkig weer over. Ik heb nog doorgesport tot een week of 20 dacht ik, maar dat was xco, is iets intensiever voor je buikspieren.
ik ben vrij snel gestopt met sport, maar ik kreeg bekkenklachten Zwemmen heb ik wel nog een hele tijd gedaan Het begint hier echt een gilfestijn te worden in de avonden... hopen dat het aan de noodles ligt die ik gistermiddag als lunch heb genomen Wat heeft Tegan voor probleem met haar oogjes Denise? Leuke foto trouwens op fb Jody, jammer dat de cursus niet helemaal was wat je ervan verwacht had! Fijn dat het wel erg gezellig was! Ik blijf hier trouwens maar vloeien.... vorige week maandag verloor ik nog wat weefsel en sindsdien blijft het bezig, errug irritant en ik zou me er bijna zorgen over gaan maken.... Gisteren voor het eerst weer in de stad geweest met Rich en E. Heerlijk! was alleen wel helemaal stuk toen we thuiskwamen... 3 uur lopen was misschien toch nog net iets te veel van het goeie
Aaah wat zielig dat Edward van die krampjes heeft. Misschien kan je ook naar je eigen voeding kijken idd, het lijkt toch wel of ie daar gevoelig voor is. Ze heeft een beetje ontstoken oogjes, nu weer druppeltjes gekregen, gaat alweer supergoed. Het is weer rustig hier...............waar zijn jullie meiden????
Dag lieverds, Alvast even schrijven en dan ga ik teruglezen en reageren. Hier gaat het goed. Boas is nog steeds vrolijk en gezellig en we genieten met volle teugen . Hij eet inmiddels banaan, appel, peer en aardbei. De kiwi viel niet zo goed in de smaak . Ook bij het avondeten eet ie gezellig mee en hebben we al wortel (favoriet), prei, bloemkool, courgette, komkommer (blergh!), bruine bonen en aardappel (mix met groente) geprobeerd. Alles zit nog altijd helemaal onder, omdat ie zich het liefste zoveel mogelijk met de lepel bemoeit. Wat worden ze snel groot hè, die hummels? Boas is nu al zo'n 67 cm. Ben benieuwd hoeveel ie nu weegt! Op het kinderdagverblijf gaat het beter gelukkig en het kost mij al iets minder moeite hem weg te brengen. Als ik eenmaal in de auto zit, gaat het prima en verzet ik mijn gedachten op mijn werk. Daar gaat het ook wel aardig. Ik neem nu een collega over die overspannen is (nummer zoveel in de rij...) en de klas is erg leuk. Mijn duocollega ook en deze week gaan we plannen maken over hoe nu verder met deze groep. De ouders zijn erg blij met me en ook de kinderen lijken het prima te vinden. Dat geeft me weer wat zelfvertrouwen. De directie is nog steeds kil, maar dat is jammer voor hun! Morgen en dinsdag nog rustig, maar dan een druk weekje. Drie daagjes werken, vrijdagavond eten bij de gezellige buurtjes, zaterdag twee verjaardagen, zondag pasen dus eten bij mijn ouders en maandag is Bob jarig en ontbijten we bij zijn moeder met alle kinderen. Ik wil voor Bob's verjaardag wat bijzonders geven na dit jaar, maar weet absoluut niet wat... Heeft iemand een idee?
Hey meiden Hier erg veel krampjes ellende deze week dus weinig tijd Wel een kereltje wat nu een late voeding tussen 10 en 11 neemt en dan pas weer rond 5 uur wakker wordt dus dat gaat wel heel erg goed Vandaag in Utrecht een bakfiets gehaald, die gaan we woensdag in elkaar zetten. Speciaal babyvervoerschaaltje erop en dan zouden we woensdag al met zn 3tjes kunnen gaan fietsen hoewel ik dat wel heeeel erg vroeg vindt! Maar ff wachten op mooi weer en dan eens kijken wat E er van vindt Met pasen gaan we een nachtje logeren bij mijn schoonouders, beniwud hoe dat gaat gaan! Fijn dat je weer wat zelfvertrouwen krijgt op je werk As, en laat die directie maar waaien, hopelijk trekken ze nog bij maar anders is het jammer dan, t zijn toch zakkenwassers. Lijkt me erg leuk om Boas bezig te zien met de lepel, hij is zooo beweeglijk! Hoe gaat het met Tegan haar oogjes Denise?
Wat leuk zeg een bakfiets voor Edward, daar is ie vast blij mee Gaat heel goed met haar oogjes, is bijna over Ik zei toch dat het makkelijker zou worden dat wegbrengen, hoe langer hoe makkelijker Wel goed dat het nu wat beter met jou gaat, super!!!
jup, dnek ook dat hij er blij mee gaat zijn, maar ikke zeker ook! zit me nu al te verheugen op zomerse fietstochtjes naar het strand We hebben de fiets van mijn ouder gekregen, de enige eis die mijn moeder daaraan stelde is dat ik met haar mee ga fietsen naar Maastricht.... E moest dan ook mee Mij best, België was verder alleen mag ze dan wel de hotelletjes betalen want ik ga niet met E in tentjes liggen! fijnd at het weer beter gaat met Tegan haar oogjes. Mandy, hoe is het allemaal bij jouw?
Bailatamara, van harte gefeliciteerd met je zwangerschap!! Spannend, meis! Heeft hormoonzalf invloed op het zwanger worden dan? Want ik heb namelijk zelf ook hormoonzalf gebruikt... dus vind het daarom ook wel interessant om te weten! Dank je wel, ik vond het ook een ontzettend leuk mutsje. Die hebben we gebruikt voor de foto op het geboortekaartje welke ook echt megaschattig is geworden. Erg trots op!! Denise, gelukkig zijn de oogjes van Tegan alweer bijna helemaal in orde!! Sas, ik heb ook tot iets van 7 weken na de bevalling nog gevloeid en ik heb een keizersnede gehad, dus dan zou je al minder moeten vloeien dan bij een normale bevalling... dus ik denk niet dat het erg is, hoor! Wat zielig dat de kleine man zo'n last heeft. Hoop dat het snel over is. Anders kan je altijd ABC dophilus gaan proberen, dat heeft hier echt wonderen verricht... En wat heerlijk dat de nachten zo goed gaan, joh! As, mooi dat alles zo lekker loopt, meis! Ben blij om dat te lezen!! Begon me alweer een beetje zorgen te maken omdat ik je hier al zoooo lang niet had gezien! Verjaardagscadeau voor Bob is misschien leuk om met Boas naar een professionele fotograaf te gaan en een grote foto op Canvas te laten drukken voor zijn verjaardag van jullie samen of van Boas alleen. Dat lijkt mij een heel leuk cadeau in ieder geval!! Bren, hoe is het bij jou?! En Mandy, gaat alles nog goed?
misschien iets van een armband ofzo met wat haar oid van boas erin? Lastig om cadeau's te verzinnen voor mannen ik geef Rich dit jaar een film, makkelijk kiezen want er komt genoeg leuks uit (hij moet bijvoorbeeld nog transformers 2 en 3 hebben) Hoe gaat het verder bij jouw Jody? Alles zn gangetje? Dat van die hormoonzalf is idd interessant, ik heb hier ook hele tubes gesmeerd (nu ook soms een heel klein beetje als de jeuk te erg wordt, heb sinds de bevalling weer ontzettend veel exceem plekjes )