ooooooh my god as! Whaaaaaaaaaaaaaaaa Succes meis, je kan het!!! Aaah nu gaat het gebeuren, eindelijk!
Spannend! Vk was er net en de z'n hartslag is wat onregelmatig. Langs het zh dus, maar ik denk dat ie vooral geschrokken is. Zal er wel moeten blijven. Nu in de auto met alles mee! Nee, niks op fb inderdaad .
dat dacht ik al, maar ik wilde ff checken Heel veel succes meis! Houd Bob Sas op de hoogte? Want ik zit op het puntje van mijn stoel! Oooh ik duim dat alles goed gaat, komt goed
oooh ik ben echt benieuwd! zo is het clubje beebjes al bijna compleet! Pfff ik heb last van buikkramp. Ben bang dat het over is deze maand
jeetje spannend! Kom ik net weer te laat langs Pff zou balen zijn als dat zo is Ann! duim nog wel voor je!
Weer thuis. CTG was ok, hij slaat af en toe een slagje over, maar niets zorgelijks. Als ik morgen om 11.30 uur nog geen weeën heb, kijken we weer verder. Heb het vage vermoeden dat ie niet zo lang op zich laat wachten. Vruchtwater was helder, Jody. Heb het zowaar op kunnen vangen. Loop nu langzaam leeg, bah . Ann, ben benieuwd wat er gaat gebeuren. Ik duim voor andere krampjes voor je!
whaaaaaaaaa AS...!! Wilde zo naar bed gaan maar ben nu helemaal hyper wat ontzettend spannend lieverd..!! Het duurt niet lang meer voordat jullie je kleine mannetje in jullie armen hebben..!!!! Heel veel succes je kan het!!!!!!!!!
Hee meisjes, Ben het weekend hier niet veel geweest, nog even lekker met ze drieen genoten! Ik vind het zo raar dat pat morgen weer moet werken, niet omdat ik bang ben dat ik het niet kan want daar heb ik alle vertrouwen in maar meer gewoon de gezelligheid! Morgen op na controle bij de vk....... Ann ik hoop geen ongesteldheid, ga je anders naar de dokter?? Jody wat heb je allemaal mooie foto's op fb wat stralen jullie, vind dat zo mooi om te zien!! Sas lekker dagje gehad?? En Denise?? ASSSSSS je kan het meissie!!!!!!
Ah bren ik kan me voorstellen dat je nog even met volle teugen wilde genieten van je mannen! Wel spannend, nu ben je echt saampjes met Boaz Oooh As, ik weet zeker dat je mannetje voor morgen er is hoor! Spannend spannend spannend Ik wiebel echt alle kanten op, vind het zo leuk dat het nu eindelijk gaat beginnen! Succes meid, je bent er klaar voor, en je kan het hoor! Buikpijn is weer over. Vraag me echt af waar het van is geweest. Nog geen rode duiveltjes gespot, dus ben benieuwd. Wacht nog even met testen, en als ik toch ongi word maak ik gelijk een afspraak met de huisarts! Ben best wel moe, dus ga lekker naar bedje toe. Meiden, slaap lekker allemaal! En hopelijk lees ik morgenochtend een goed bericht van As!
Ann, meis ik hoop echt dat het niet weer ongesteldheid wordt voor je!! Jij bent ook echt wel aan de beurt nu!! As, meissie!!! Je kan het!!!! Zet 'm op!!! Ik ben zoooo benieuwd!! Bren, je hebt helemaal gelijk! Nog even lekker genieten met z'n drieën!! Hier vandaag weer kraambezoek gehad, Nate is er nu echt een beetje klaar mee. Dus alles maar even onder zijn werktijd plannen van de week! Helaas was vandaag ook een verdrietig dagje... Mijn oma is vandaag overleden... Ze had al een hele tijd kanker en is vanochtend overleden. Niet eens meer ons meisje kunnen zien... Heel verdrietig! Maar ze had zoveel pijn dat het voor haar maar beter is dat ze uit haar leiden verlost is....
Ik ga slapen meiden, ik heb namelijk ook nog eens enorme kiespijn dus dat kan er ook nog wel bij. Weltruste!