Ik eet ook super weinig!! Misschien 2 broodjes en 4 beschuitjes en avondeten. Dat is het. Ik heb ook echt geen tijd om te eten. Over een paar weken wil ik wel mee shoppen, als er wat meer af is. Dan kan ik in ieder geval weer IETS aan naast zwangerschapskleding en joggingbroeken. Slaap lekker Denise! Ik ga Jade even in badje doen. Voetbal is nu eindelijk afgelopen en ik moet dat samen met Nate doen want haar in badje doen dat lukt mij niet zelf met mijn schouder. En ze moet echt vandaag, want het had eigenlijk gisteren al gemoeten... Dus ik zeg ook alvast weltruste en tot morgen!
Ja ik kan opzich wel een zwart zwangerschapsjurkje aan doen. Komt wel goed. Ik herken het ook heel goed! Vandaag om half 5 pas gelunched! Erg he?! haha
Het is denk inderdaad het makkelijkst om iets van zwangerschapskleding aan te trekken, dat droeg ik ook nog een tijdje, zit ook lekker los Zit elk weekend rot in me vel. Doordeweeks maakt het niet zoveel uit wat ik aan heb, maar dan wil ik er in het weekend wel leuk uit zien, dan pas ik mss wel mijn broeken maar er hangt een flubberbuik overheen........vraag me echt af of ik dat weer strak krijg
goedemorgen meiden! Pfff net wakker, en zag net op fb staan dat het ruiten krabben word :x Bah bah bah, daar heb ik dus zoooo geen zin in! Maar we gaan eruit, dan kan ik zo de huisarts bellen. Ik hoop echt voor jullie dat alles weer de oude word, en dat jullie snel weer in oude kleding passen en strakke buikjes mogen hebben! Komt wel goed, schatjes! I'm off to work! Fijne dag meiden!
Ja dat snap ik Denise! Flubberbuikje herken ik ook maar al te goed helaas... Als ik straks 6 weken na de bevalling ben ga ik sporten. Ik haat het dan wel, maar ik zal wel moeten om mijn figuur weer een beetje terug te krijgen... En het kan wel!! Kijk naar doutzen kroes... Als haar het lukt dan lukt het ons ook wel, hoor! Ik heb alleen echt een bloedhekel aan de sportschool, dus ik moet even wat anders gaan verzinnen wat ik leuk vind. Sorry Ann, dit is natuurlijk voor jou totaal niet leuk... Het zal jou waarschijnlijk allemaal een worst wezen hoeveel je bent aangekomen als je straks zwanger bent geweest. Werk ze iig, meis!! En ik ben benieuwd wat de dokter zegt, laat het ff weten!
Ik ga vrijdag naar de sportschool om te kijken hoe het kdv daar is, dan kan ik gewoon overdag gaan sporten. En 's avonds kan ik ook gewoon gaan want dan is Daaf thuis
He meiden..!! Ann en heb je de dokter gebeld ben heel benieuwd wat hij zei... IK wil 2 a 3 keer in de week gaan hardlopen, muziekje in me oren en gaan!!! ik vind de aportschool ook niks!
meiden wat een stilte! Dat ben ik echt niet gewend! Om eerlijk te zijn, heb ik nog niet gebeld. Ik ben dus niet ongesteld. Heb gister en vandaag totaal 3 keer wat donkergeel/bruine afscheiding gehad, that's it. Dus ik wacht eerst tot het doorzet, want anders doet de HA niks... Jeetje, het is misschien stom, maar wat krijg ik hier stiekem een beetje hoop van! Normaal was ik allang ongesteld geworden! Wat denken jullie ervan meiden? Vanavond weer lekker sporten
ga morgen eens testen dan! ik wordt zelf nieuwschierig en zenuwachtig maar, dat je moet helemaal het zelf weten hoor, ik snap ook wel dat je bang bent voor het resultaat :S Ik blijf dan dus wel voor je duimen dan!
Misschien doe ik wel een testje... Maar eens een nachtje over slapen Tot zo meiden, ik ben naar de dansstudio!
Hardlopen hou ik ook niet vol. Ik vind het in de zomer erg leuk om te skeeleren. Maar in de winter is dat ook niet echt een optie... dus ik moet nog even kijken wat ik ga doen. Ann, ik hoop zo dat het geen ongesteldheid is!!! Ik ga heel hard voor je duimen meis!! Nou meiden, ik denk dat de meeste van jullie het wel al op Facebook gelezen hebben, maar ik ben vandaag ten huwelijk gevraagd!!! Ik ben zo blij!! Heb een supermooie ring gehad, ik ben echt helemaal gelukkig!!!
Was ik weer! Ja ik heb het gelezen Jody! Wow, echt zo leuk! Een mooi babymeisje en een huwelijksaanzoek. Wat wil een mens nog meer? Ah meiden, zelfs na het sporten zet mijn ongi niet door. Wat is mijn lichaam aan het doen??
Tja, het is echt dat ik geen valse hoop wil scheppen ofzo. Maar normaal zet ie echt wel door de volgende dag. Soms nog dezelfde dag. Maar heb nu al over 2 dagen 3 vegen gehad, en that's it. En nog niet eens rood bloed ofzo, wat normaal wel is. Ahhh meiden ik word echt maf hier. Voor hetzelfde geld is het gewoon een restje oud bloed geweest en ben ik misschien wel zwanger. Misschien is dat wel teveel van het goede om te hopen...
Even wat anders, want het gaat alleen maar over mij Weet je al wanneer je graag wilt trouwen Jody? En heb je al een jurk op het oog? Oooh ik vind het zo leuk voor je! Mooie prinsessenjurk, een gezellig feest, zonnetje schijnt, en de 2 personen waar je het meest van houdt bij je! Hihi, ga je missschien trouwen op 12-12-2012?
Meiden ik ga een slaapje doen. Morgen weer werken tot 21 uur Slaap lekker allemaal, hopelijk kan ik morgen nog even komen spieken