Inderdaad, maar moet toch proberen om het los te laten want ik kan er toch niks aan doen... Hoe bevallen je eerste verlofdagen, Bren? Bloed prikken is goed gegaan. Heel aardig meisje die het deed, hield er rekening mee dat flauwvallen wat sneller gebeurt en ik heb nog even met haar gepraat over de zwangerschap en over Amerika. Was dus wel een oké ziekenhuisbezoekje dit keer. Ik ga nu bij mijn vader eten, spreek jullie later!
Hè meiden..!! Ben weer helemaal goed gekeurd bij de verloskundige, hij is zelfs al aan het indalen..!! Me suiker en me ijzer is gelukkig ook goed. Ik woog nu 78 kilo ( shock ) De echo was ook weer leuk en alles was goed, hij is wel aan de kleine kant maar dat is ie altijd al geweest.! En ik en mijn vriend zijn ook niet groot maar alles was gelukkig helemaal goed..!! Jody fijn dat het bloed rikken goed is gegaan. En je moet het inderdaad ook los laten je kan er niks meer aan doen..! En als de verloskundige het niet vertrouwde dan hadden ze wat ondernomen.! Veel plezier bij je pa. Wij gaan lekker BBQ
Ah dat is mooi dat alles goed was, Bren! Ik moet volgende week weer naar de vk. En die week daarop voor de groeiecho. Was de Bbq lekker??
Een poncho, das een goed idee ! Ik hoop dat jij je niet meer te druk maakt Jody... Het komt wel goed schatje, heus . Mooi dat alles weer goed was Bren, was de echo ook weer leuk om naar te kijken? Het is rustig geweest hier, komt vast door het mooie weer! Ik hoop dat jullie ook lekker gegeten hebben. Wij zijn net weer thuis en stiekem ben ik nu alweer moe. Straks maar even koud douchen en dan lekker naar bed!
Het was zeker rustig hier! Er moet weer ff wat leven op het forum komen, hoor! Waar hangen jullie allemaal uit??? Ik heb vanavond een bestelling met zwangerschapskleding en babyspeeltjes binnengekregen. Ik ben helemaal blij ermee!
Hier ben ik kom net pas uit de tuin, eerst kwam me zwager met me neefje daarna nog met de buurman gezeten was gezellig en lekker gegeten.! Redhead ja was heel leuk om weer even te kijken heb ook 3 echo foto's gehad! Altijd leuk Hoe was het bij je pa jody? Lekker gegeten?? Wat had je kwa kleding besteld??
Wat heb je op de BBQ gegooid? Ik heb witlof met ham en kaas gegeten bij mijn vader. Was ook lekker, maar had liever nog een keer de BBQ aan gehad... was de laatste kans voor ons vandaag want mijn vriend gaat morgen naar Ajax en dan eet ik een pizza uit de oven, donderdag eten we bij mijn moeder en vrijdag wordt het weer regen. Maar goed, er zal vast nog wel een BBQ dag komen binnenkort! Ik heb een hele mooie jurk met lange mouwen besteld van mama licious en een trui achtig ding die je met een legging draagt met korte mouwen. Erg leuk! Alleen die laatste moet ff geruild worden voor een maat groter... hehe
Hallo! Hier weer een drukke dag, hele dag gewerkt en 's avonds weer geverfd en geknipt (ben nét thuis!) Gefeliciteerd Bren, 30 weken! Wat een mijlpaal zeg! Nu word het echt aftellen tot de bevalling. Hoe bevalt het verlof? En hoe was de BBQ? Wat een mega-tuin zeg As! Waah dat is net het sprookjesbos zeg! Moet je wel een zeis mee nemen om alles om te kappen Nog 3 nachtjes slapen Jody Ik ben al zooo hard aan het duimen voor je!
Uhmmm we hadden biefstuk, hamburger, spareribs en nog iets weet alleen even niet meer hoe het heet hahha Morgen gaan we weer bbq bij me schoonouders..! Gezellig.!! Oh ja je vriend gaat naar Ajax hè? Leuk hoor...!! Leuk even weer iets nieuws heb je soms echt behoefte aan hè? Anni klinkt als een lange dag zeg pffff Me verlof bevalt me heerlijk merk echt dat me lichaam tot rust komt, en aangezien me mannetje niet de grootste is, is het wel goed dat ik lekker rustig aan doe kan hij lekker groeien..!
Jeetje, jij bent wel lekker druk altijd he, Anni! Ja nog 3 nachtjes... ik moet zeggen dat ik een stuk minder de zenuwen heb dan de vorige keer. Ik wil ook niet teveel hopen op een goede ligging, want dan is de teleurstelling weer zo groot als ze weer niet goed ligt. Ik ga er maar heen met een instelling van 'we zien wel'. Pfff weer last van maagzuur, dat is nu echt een dagelijks iets aan het worden inmiddels... Hoe is het met jouw maagzuur Bren? En hoe is het met je bekkie, Anni?
Oh wat vervelend dat jullie daar zo'n last van hebben zeg, komt dat omdat beebjes tegen de maag aanliggen? Ik heb nu echt een soort bult op mijn tandvlees zitten, onder de rand van mijn kaak/bovenlip. Als die er van de week nog zit ga ik maar eens even bellen wat dat kan zijn. Maar de pijn valt nog een soort van mee...(gelukkig) En ik ben inderdaad echt vaak druk aan het werk, moet eigenlijk ook nog iets huishouden doen want morgenochtend komt een vriendinnetje, en die is een soort van onwijze poetsfreak. Dus wil altijd dat het bij mij dan ook schoon is... (niet dat het vies is, maar toch ) Enne, heb je nog een stukje vlees over voor mij Bren? Heb wel een beetje honger
Jaa kom je gezellig anni?? Jody poeh hou maar op, ik eet er echt veel slechter door, het is echt heel vervelend die maagzuur!!
Oh dat klinkt ook niet erg fijn, die bult... Ik denk inderdaad dat het komt doordat ze tegen onze magen aan liggen te drukken. Moet je dat vanavond nog doen die dingen in het huishouden of kan het ook morgen voordat ze komt nog? Mijn schoonzus belde trouwens vanavond met een videooproep... zo leuk: ze heeft kleine roze adidas schoentjes gekocht voor de kleine. Echt superschattig!!
Ik ga lekker slapen morgen vroeg op...ik breng me vriend naar zijn werk en rij dan meteen door naar me zus en me moeder en daarna lekker shoppen voor de kleine man..! Heb er zin in.... Wens jullie allemaal weltrusten..!!
Ah dat is ook lief zeg! En die kleine adidasjes zijn echt te cute gewoon! Ik heb nu maar even overal een sopje over heen gehaald, en de wc schoongemaakt. Dan hoef ik dat morgenochtend niet te doen, ben niet zo'n ochtendmens namelijk... Morgen hoef ik dan alleen te stofzuigen, en dan ben ik wel weer klaar! Enne, gezellig hoor Bren! Lekker stukkie vlees! Ben een echte carnivoor
Slaap lekker Bren en veel plezier met shoppen morgen! Show je ons je aanwinsten morgen? En jij ook weltruste Anni! Morgenavond weer wat meer actie op het forum??