Dag dames, Helaas kan ik ook meepraten. Las net in een ander topic over kindjes die van 19:00 tot 08:00 sochtends slapen. Ik kan me daar niks bij voorstellen maar het lijkt me heerlijk. De kleine van ons nu 14 maaden heeft vaak moeite met naar bed gaan, als ze eenmaal slaapt word ze in de avond begin nacht tussen 11:00 en 01:00 wakker en slaapt dan alleen nog bij ons in bed. De laatste 2 maanden is ze ook nog bijna onafgebroken zeer ziek en slaapt ze nauwelijks alleen. Ik ben redelijk radeloos, dus alle ideeen en steun zijn welkom.
ik heb voor onze situatie advies gekregen. nou, dat ik dacht dat we het de laatste tijd goed deden, omdat ik slechts 3-4 keer uit moest om hem ff om te draaien was erg stom van me. want volgens CB is dat nog steeds heel slecht.. 'wat gebeurt er als je niet gaat' vroeg de adviseur. ik zei geen idee, want ik ga wel elke keer weer, ik ben bang dat als ik niet ga hij weer helemaal overstuur wordt. wat gebeurt er als papa gaat?ik zei weer 'geen idee, hij is tot nu toe nog nooit uit zijn bed gekomen om naar baby te gaan'. nou volgens CB dus heb ik het heel erg zwaar.terwijl ik dacht dat we heel goed deden, omdat hij niet meer zo overstuur wordt bij het in bed leggen, nooit uit zijn kamer hoeven te halen, niet uit het bed te hoeven te halen enzo. maar goed, advies is nu dat ik snachts echt niet meer ga. ook als hij huilt. vannacht eeen begin mee gedaan, ik ben 2 keer gegaan daarna wachtte ik. hij begon wel te huilen, niet zo erg overstuur, ook niet staand. maar het werd steeds erger. hij heeft tussen 1 en 2:30 gehuild met lange pauze's er tussen. en dan wel weer in slaap gevallen maar nadat mama wel was geweest met fopspeen. tot 6:30uur. vannacht moet ik het weer doen, maar strenger zijn dit keer. als het werkt dan zie je binnen n paar dagen verbetering. er is echt niets met hem aan de hand.niet verkouden, heeft geen hoest, geen luieruitslag, niet overgeprikeld, eet goed, drinkt goed de laatste tijd. hij is wel met hoektandjes en kiezen bezig maar niet dat er binnenkort iets door kan komen of zo. het is volgens CB alleen dat hij nu gezond is en wel, maar hij is gewend dat mama snachts n paar keer langs komt. vannacht dus echt op houden met naar hem toe te gaan om kijken wat hij heeft enzo. lijkt me erg moeilijk om te doen.
cle, ik kan me ook niet voorstellen 13uur lang non-stop slapen. ik zou denken dat er iets met hem aan de hand is enzo en hem naar HAP brengen misschien denk ik. als hij 7 of 8 uur achter elkaar slaapt dan vind ik het geweldig.
hoihoi ik praat graag mee. onze zoon heeft altijd al slecht in slaap gekomen, maar sliep de nachten goed door, zins een paar maanden kom hij 1 a 2 keer per nacht. vannacht dus 4x en wilde na 4 uur niet meer slapen en was klaar wakker. We zijn erg moe, vooral omdat we een baby hebben die nog komt. dus lees graag mee en hoop dat iemand DE tip heeft. We zijn nu bij een osteopaat, we hopen dat dit wat gaat helpen. ik ken ook kindjes die uitslapen en de hele nacht doorslapen, ben stikjaloers. Ik zou al een kind willen die tot half 7 zou slapen gr brenda
Goedemorgen dames, Hoe was jullie nacht? Ben nu op het werk. Ik dacht dat het een lekkere nacht zou worden want Dane hebben we gelukkig naar zijn eigen bedje kunnen brengen, ledikant staat sinds het weekend op onze kamer zodat in zijn kamer het junior bedje in elkaar gezet kan worden. Nou, hij werd om 1.30 uur pas wakker (voor ons is dat pas hihi) en vanaf dat moment is hij om de 3-4 seconden gaan hoesten en van het hoesten heeft ie 3x in ons bed wat overgegeven. Toen ben ik om 4.30 maar met hem naar beneden gegaan. Zo jammer, want ik denk dat als hij niet had gehoest hij rustig bij ons verder was gaan slapen. Nou, ik pak nog maar ff een bakkie koffie .gaaaaaap.
Danabelle: Nee ze slaapt nu in een slaapzak en heeft ze geen last meer van kou.. Ze is ook gewoon lekker warm, we denken zelf misschien groei pijn?
o wendy wat erg, die hoest van het KDV noem ik het. tim is vandaag zonder hoest naar KDV maar ik ben altijd bang dat hij met die hoest weer terug komt. pfff.
Belize: dat zou best kunnen ja. Hij had nog geen 3 weken geleden hetzelfde....het gaat volgens mij de kindjes rond en komt dan weer terug ofzo....
Cle23: Hier slaapt ze normaal van 8 uur tot half 9 á 9 uur in de dagen dat het goed gaat.. Maar we hebben er ook nachten tussen zitten dat het geen doorslapen is.. Ik kan me dan ook niet voorstellen dat een kind maanden achterelkaar zo lekker doorslaapt! Belize: Hoe is de nacht gegaan? Heeft het geholpen? wij zijn ook wel eens niet gegaan of het brullen werdt erger of het stopte idd na een minuut of 5.. Maar soms helpt het echt niet en wordt het alleen maar erger! Brenda: Hoe lang gaan jullie al naar de osteopaat? Nog geen verbetering? Wat doet een Osteopaat eigenlijk??
Die van ons sliep met 6 weken door, wel al moeite om in slaap te komen, we waren superverwend, nu slaap hij geen nacht meer door. wij zijn pas 1x geweest.... dus nog niet echt resultaat, die zit aan zijn hoofd en zijn nek. Ze zegt dat hij hoofdpijn heeft en de boel vast zit, ze maakt het los. Dat hij altijd druk op zijn hoofd heeft. ze zei ook, of hij heeft vacuum gehad of zware bevalling (klopt alle2, vacuum en stortbevalling). ze zit beetje aan zijn hoofd en nek, soort massage.... bater niet schater niet, we proberen alles, we hebben echt alle druppeltjes echt alles geprobeerd... een produkt dat zou helpen, slaapsap. De post zou 2 dagen staken. Mijn man is op de motor gestapt en heeft 1 uur heen en een uur teruggereden. helaas werkte niet, maar geef wel aan hoe wanhopig we onderhand zijn.
Brenda: ja jullie moeten wel heel wanhopig zijn idd.. Maar ja je hebt nog een kindje dus daar wil je ook je energie voor hebben.. Hier dus ook doorslaper vanaf een paar weken, en dan ben je idd verwend. Maar wij hadden al snel nachten dat ze niet in d'r bedje wilde slapen en dus bij ons belande. Nu proberen we (na dat we de laatste keer een hele week) dat te doorbreken en niet meteen als ze huilt naar haar toe te gaan, maar het is zo moeilijk.. Het ene moment brult ze alles bij elkaar en t andere moment kan ze weer heel gewoon in slaap vallen.. je moet ook sterk zijn om door te zetten, en mijn moeheid wint het toch! Pff, ik wou dat ik het juiste wist, ik hoop in iedergeval dat de Osteopaat helpt! En dat slaapsap is dus echt een afrader?
Hoi dames, Ik heb een hoop bij te lezen! Ah Joyce, groeipijn, zielig.. Belize, het CB heeft altijd zulke tips. Hier kàn dochtertje wel zelf doorslapen, en ook zelf weer in slaap vallen als ze huilt. Maar we horen tegenwoordig gewoon of ze ons nodig heeft of niet. Soms ligt ze in een onmogelijke houding in bed, dan horen we dat aan het huiltje. Als we haar dan niet goed gaan leggen, raakt ze overstuur/gedesoriënteerd. Maar misschien helpt het niet naar je zoontje toe gaan bij jullie wel? En wow, is je man nog nooit naar je zoontje toegegaan 's nachts?! Knap zeg dat jij dat allemaal op je neemt.. Hier gaan we om de beurt. Brenda, jij hebt natuurlijk twéé kindjes.. als er dan eentje slecht slaapt, heb je er nog een voor wie je moet zorgen. Kan me voorstellen dat je dan wanhopig bent.. balen dat het slaapsap niet hielp. Hier ging het vannacht redelijk. Om half twaalf kwam manlief naar bed, heeft hij meteen huilende dochter nog even recht gelegd. Rond half vijf lag ze te brullen. Twee keer geprobeerd te troosten, zonder het gewenste resultaat, uiteindelijk wat laten drinken. Om kwart over vijf sliep ze weer, tot half acht.
gelukkig doet mijn man sander en ik jasper. tja mijn man kan jasper niet voeden, gekke is dat ik met een baby beter af ben dan hij. maar goed, ik wordt wel elke keer wakker, nu hopen dat hij bij opa en oma wil slapen....
@ belize: lees net je verhaal over het advies van het cb. klinkt inderdaad heel hard maar ergens is hetw aar. waarom gaat papa niet. omdat er meer tegen kunnen als het kindje huilt. hier ook zo'n papa. ik ben ook steeds wat harder geworden. heb het zo gedaan. eerst 10 minuten laten huilen. niet tot overstuur dat vind ik niet nodig. dan troosten tot het snikken helemaal weg was. terug leggen. en weer 10 minuten laten huilen enz. de eerste nacht heb ik het riddeltje 5 keer moeten doen. (logan was toen 10 maanden) de tweede nacht heb ik het 4 keer gedaan. en elke dag werd het beter. na een week sliep hij heel de nacht door. ik vond en vind het nog steeds onwijs moeilijk. om me kindje te moeten laten huilen, helemaal alleen in een donkere kamer. hij wil geen lichtje aan wordt dan juist meer wakker. maar dit was echt het enige wat hielp. heb het boek lekker slapen zonder huilen ook gelezen en uitgeprobeerd. dit help op zekere hoogte maar dit deed het toch echt. heel veel sterkte ermee want het is zwaar.
He meiden, Ja we zijn over naar de clubs.. Er komt nog een ander gedeelte binnenkort voor babyclubs ofzo. We hebben kans dat we dan daar naar toe gaan verhuizen. Dit hoort niet bij de mama's..
Vannacht een rot nacht gehad.. Joas was anderhalf uur lang wakker. Ik moest wreken vandaag dus maar bij mij in bed genomen!
Dane ligt nu hier toch maar op de bank te slapen, hij zo erg aan het hoesten....Ik hoop alleen vannacht wel wat meer te kunnen slapen dan 2.5 uur...ppfff
niet te geloven. Mijn ouders boden aan op sander te passen vannacht en daar te slapen. MENEER HEEFT DE HELE NACHT DOORGESLAPEN. grrrrrrrrrrrrrrrr gr brenda
haha,brenda, cb zei ook aan mij dat ze soms 'wakker' worden om alleen mama te zien. gewoon gewend om mama te zien snachts. ok hier ging het prima, van 19: 15 tot 5:50 geslapen, alleen tot 21:00uur n beetje onrustig. maar goed, ik hoefde hem niet te laten huilen, want hoij sliep gewoon door. misschien gebeurt het vannacht. hij heeft ook heel goed gegeten en gedronken voordat hij naar KDV ging.brrrr het is zo koud buiten. geven jullie vitamine D? naast peutermelk?