Ja heel vaak. Tegelijkertijd ook weer niet want heb hier nu mijn gezinnetje en mijn "ding". Maar mijn vrienden en familie wel ja. Euh truckers restaurants, zou het eigenlijk niet weten.... hahaha
Dank jullie wel, ben vandaag 24 geworden . JacenHenk; Wat fijn zeg dat de zalf goed helpt bij Jeffrey. Balen van de slechte nacht! Ooh wat leuk dat je zo dichtbij woont, lijkt me gezellig! Ja echt balen van de hond, na de bevalling hadden we dat inderdaad ook gedaan dat shirt bij hem neergelegd, buren hadden gezegd je moet hem de eerste poepluier geven dus ook die bij hem gelegd, meteen toen we thuis kwamen uit het ziekenhuis maxicosi op de grond, hond erbij en zo eigenlijk alle dagen wel gedaan (wel voorzichtig want T.ess had veel last van hoofdpijn door de vacuumpomp, later ook van haar schouder). En nu vind ze het gewoon echt niet leuk als hij aan haar handjes likt of met zijn natte snuit bij haar in de buurt komt, dan zet ze het op het schreeuwen. We weten het eventjes niet meer. We willen de hond eigenlijk niet weg doen, maar zo zien we weinig andere opties... Burningkarma; Hoe bevalt Veenendaal? Wel even wat anders dan Breda of niet?
Goedemorgen, Wat een drukte ineens hier. Gezellig! Daphne, gezellig dat je mee komt kletsen. En wat jammer dat je je hond weg moet doen. Hoop dat je een fijn plaatsje voor hem vindt. Gaat T.ess 3 dagen achter elkaar bij je ouder slapen? Als dat zo is ben je straks dubbel zo blij als je overdag thuis kan blijven en 's avonds gaat werken. Zie nu ook dat je vandaag jarig bent. Van harte gefeliciteerd! Jufaman, vervelend van je ongi. Blijf nog steeds hopen op een wondertje voor jullie twee. Jewe, fijn dat het allemaal een beetje in rustig vaarwater terecht is gekomen. Toch weer even de tijd om een beetje bij te komen voor zover dat mogelijk is. Gezellig als je toch mee gaat 10 mei Lief83, welkom hier. Sherly, heerlijk hoe die kleintjes kunnen genieten van een kinderboerderij he. Doet het hier ook altijd goed. Burningkarma, ook welkom. Blijven toch echt het gezelligst he, die Brabanders Jac, het wordt nu toch echt tijd dat het bij jullie ook eens wat rustiger gaat worden zeg. Je valt echt van het een in het ander. Hier een dochter die zelfs bij haar vader goed op het potje plast. Ze had, zo zei mijn ex, gisterochtend bij het wakker worden zelfs een droge luier aan en wilde gelijk naar de wc. Dus als ze weer thuis is ook 's avonds zonder luier naar bed. Kunnen het op z'n minst proberen. Afgelopen weekend veel met mijn moeder op stap geweest. Vriendlief werken en dochter bij haar vader dus had het hele weekend voor mezelf. Blijft toch moeilijk om je moeder zo emotioneel te zien hoewel ze langzaamaan ook wel wat voordelen begint te zien kunnen er niets aan doen maar wij verwerken hier gewoon heel veel met sarcasme In ieders geval, mijn moeder komt er wel. En mijn vader, tja dat is allemaal maar afwachten. Groetjes
@chantal: fijn dat het met je moeder,(en jou ook natuurlijk) weer wat beter gaat. Denk dat het gewoon tijd nodig heeft, en gelukkig hebben jullie elkaar... Maar snap wel dat het heel moeilijk is je moeder zo verdrietig te zien(reden weet je al) En ja het is hier lekker gezellig druk.... @burningkatma: ja het heeft allebei iets natuurlijk! Ik heb hier bijna geen vrienden dus vind het hier niet zo tof! Hopelijk gaat dat snel veranderen nu jeffrey hier naar de psz gaat! @daphne: mij lijkt het ook heel gezellig, pb anders je telefoonnummer dan kunnen we wat afspreken! Zit toch hele dagen thuis dus kan altijd wel. Hier nog steeds lekker op bed tv met jeffrey aan het kijken, kan ik toch een beetje bijtanken van afgelopen nacht... Nou moeten zo toch naar beneden om te eten, en dan moet jeffrey weer naar bed en dan kan ik ook weer slapen!
Ha dames, Vanmorgen de gyn. gebeld en volgende week dinsdag 1 mei staat mijn HSG-onderzoek gepland. Dat komt mij heel goed uit, want dan heb ik nog vakantie... Ze hebben niks gezegd over medicatie innemen vooraf of achteraf, terwijl ik dat soms wel op internet en hier lees. Gelukkig heeft mn moeder Naproxen voor haar rug en kan ik er een paar van haar krijgen. Mijn vriend krijgt zolang vrij van zijn werk, hij komt mij ophalen en brengt me ook weer thuis. Vind het wel erg fijn dat hij meegaat eigenlijk... Groetjes
Wat fijn dat je volgende week alterecht kan voor dat onderzoek en super dat je vriend meegaat.. Tis toch spannend allemaal! Hier ligt jeffrey nu ook op bed dus ik ga ook plat xxx
Het wordt steeds drukker hier, gezellig. @Jufaman, fijn dat je al zo snel terecht kan en dat je man mee gaat. Het is toch spannend allemaal. @Jacen henk, begin nu al op te zien tegen de gebroken nachten weer als ik jou verhalen zo lees. Dus groot gelijk dat je nu zelf ook even gaat rusten. @Burningkarma, welkom. Helemaal naar Veenendaal. Komt je man er vandaan? @Daphne, Gefeliciteerd met je verjaardag. Verbouwen, tja wat hebben we niet verbouwd. Bijna alles is gedaan: dakkapel, vaste trap naar zolder geplaatst, kamer op zolder gemaakt, nieuwe badkamer, nieuwe toilet, babykamer, kinderkamer, alles geverft en gestuuct. Maar het einde komt in zicht gelukkig. @Chantalleke, wat goed dat ze al zo goed op het potje plast. Wij hebben gisteren 2 potjes aangeschaft voor zoonlief. We hadden al wel zo'n luxe ding staan maar daar moest hij niks van hebben. Op deze zijn we nu al zover dat hij er met zijn blote kont op durft te zitten. Alleen meneer heeft geen zitkont en blijft dus niet langer als 2 sec op dat ding zitten.
Jac, het is zeker belangrijk dat je elkaar hebt. Vooral voor mijn moeder waarvan de hele schoonfamilie nu natuurlijk weg valt, haar eigen familie ligt al helemaal uit elkaar en de broers waarmee ze contact heeft wonen in Duitsland en in Limburg en vriendinnen heeft ze ooit al eens laten vallen omdat mijn vader dat niets vond. Wat je allemaal al niet overhebt voor je man he Voor mij is het ook wel fijn daar ik dus ( hoe zielig kan je klinken ) als mijn vriend moet werken ook niemand heb om gezellig bij op de koffie te gaan. Mensen zonder kinderen werken meestal ook de hele week he. Heb je nog een beetje kunnen slapen. Ik moet bekennen dat ik, hoewel de nachten hier heel goed gaan, zodra de kleine op bed ligt ook nogal eens een keer ga liggen hoor Jewe, ik sta er zelf ook behoorlijk van te kijken hoor. Ben nu een week serieus met het potje aan de gang en ze is al zo goed als zindelijk. Romy bleef tot vorige week ook niet echt lang op het potje zitten maar sinds ze zonder luier loopt gelukkig wel. Misschien dat het voorlezen van een kort verhaaltje hem wat langer stil wil laten zitten?
Heey meiden, Zojuist naar een vergadering geweest van mijn "nieuwe werk". T.ess ging mee en heeft zich hartstikke goed gedragen, lekker geslapen daar en haar flesje gekregen. Ik heb mijn routes, info over cliënten en uniformen gekregen. @Chantalleke; Dank je wel! Ja T.ess gaat vanavond naar mijn ouders en dan haal ik haar donderdag na het avondeten weer op. Gelukkig de laatste keer. Straks alleen nog de avonden werken en om het weekend! Kan niet wachten. Wat goed dat jullie dochter al op het potje plast! Wel fijn dat ze het zowel bij jou als bij haar papa zo goed doet. @JacenHenk; Nog een beetje bij kunnen slapen? Is goed zal je zo even mijn tel.nr in een pb sturen! @Jufaman; Misschien een domme vraag hoor, maar wat is dat voor onderzoek? En je hebt het over pijnstillende medicatie, onderzoek kan dus pijnlijk zijn? @Jewe; Dank je! Jemig wat hebben jullie een flinke verbouwing achter de rug zeg... Kan me voorstellen dat je blij bent dat het einde in zicht is. Zou willen dat dat hier ook is. Enige wat echt helemaal naar onze zin is, is de kamer van T.ess. Van de zomer word de woonkamer gestucked, komen er nieuwe meubels (nieuwe vloer leggen we samen in het najaar), dan moet er nog een nieuwe keuken in. Als het goed is worden in het najaar boven 2 slaapkamers gestucked, dan moet beneden de tuinkamer nog en de hal, we willen een andere keuken, badkamer, toilet en ook de trap moet nog gedaan worden. Nou ja moet, eigenlijk hoeft er niks te gebeuren maar het is niet onze smaak. We zijn hier 4jaar geleden gaan wonen met de intentie eigenlijk weer weg te gaan (ik wilde terug naar Hoogerheide waar ik vandaan kom, of naar Zevenbergen waar mijn man heeft gewoont) maar uiteindelijk hebben we besloten om hier te blijven wonen en het naar onze zin te maken... maar man wat een werk is dat! Ik ga zo nog even met T.ess wandelen, wat boodschapjes halen als het droog blijft tenminste, anders misschien maar even snel de auto pakken.
Nou 10 mei gaat hem niet worden om mee te gaan naar ballorig. Dan kan ik dus mett me moeder weer naar hhet ziekenhuis. Vandaag controle gehad en in de eierstokken die ze verwijderd hebben zat dus ook kanker. Ze moet 10 mei weer terug voor alle uitleg en het weghalen van de hechtingen. Binnen 3 maanden wordt ze weer helemaal open gemaakt en gespoeld mmet chemo. Wordt er zo onderhand een beetje moedeloos van elke keer dat slechte nieuws als we eindelijk weer een beetje lijken op te knappen.
@ Daphne: Ik krijg een HSG-onderzoek, dat is een baarmoederfoto. Omdat ze verder geen oorzaak kunnen vinden dat wij nog niet zwanger zijn na ruim een jaar proberen. Hierbij spuiten ze een radio-actief vloeistof naar binnen en kunnen ze zien of mijn eileiders 'open' staan en of mijn baarmoeder toegankelijk is. Dit schijnt een 'vervelend' onderzoek te zijn, dus ik bereid me maar voor op het ergste!
Hey allemaal, Vandaag leuke dag op het werk. Kennen jullie dat van die uberdrukke agenda dagen die zo goed lopen dat het energie geeft Mijn zoon daarentegen beetje nukkig en verkouden. dus maar extra mee geknuffeld. En vandaag een ongelukje gehad bij de gastouder. Sinds het weekend zonder pamper dusja kan gebeuren. @ juffaman vriendin van mij heeft ook zon onderzoek gehad geen pretje maar je kan ook een roesje vragen. Wat rot voor je dat het nodig is. @chantalleke: wat goed van je dochter. En uit elkaar gaan geeft ook veel verdriet in de familie maar vind het knap dat je er zo mee om gaat. @ daphne gefelicteerd en ook met je nieuwe baan. Wat aardig van je leidiggevende dat de kleine mee mocht wat ga je doen? @ jacenhenk bedankt voor de uitnodiging ga zeker kijken of mijn agenda het toe laat. En dat is ook wat anders van truckster naar thuis met de kids. @burningkarma uberleuke banner en welkom maar ben eigenlijk net zo nieuw hier als jij nog een fijne avond dames
jewe: o meisje toch, vanuit hier een hele dikke knuffel voor jou en je moeder en de rest van je familie.. wat moet dat zwaar zijn om steeds zulk slecht nieuws te moeten horen.. en wat betreft de nachten: tja ene keer beter dan de andere, met jeffrey eigenlijk niet gehad in het begin, maar juist toen hij 6 maanden was begon bij hem de ellende, dus hopen dat hij het nu maar allemaal heeft en dat het met 3 maanden over is en niet meer terug komt hihihihi chantalok jou wil ik zeggen dat als je iets wilt afspreken ik dat heel gezellig zou vinden.. zoals ik tegen daphne ook al zei, heb ik heel weinig vriendinnen hier, en de vriendinnen die ik heb zijn altijd druk met werk of eigen kids. dus overdag nooit veel aanspraak hier.. dus ik hoor het wel. daphne: heb je al een sms gestuurd en die van jou ook gekregen ik zie de dagen waarop jij kan wel verschijnen... hier: MEGA NACHT GEHAD: VAN 23.45-8.00 WOWWIE!!!!!! zou zeggen ga zo door maikel.. dus vanmorgen 1 borst leeg gedronken en de andere maar afgekolft had gewoon 170cc uit 1 borst(yippie!!!) verder zo naar cb toe voor 2 maanden controle.. krijgt hij zn 1ste prikjes!!!! en ben zo benieuwd hoeveel hij nu weegt!!!! dus tot later weer dan kom ik als jeffrey slaapt even vertellen hoe het was..
@jufamans: brrr krijg er al kippevel van als je het erover hebt... heel veel sterkte en hopelijk levert het in elk geval iets op en is het straks niet voor niets geweest!! HIER: maikel woog al 5640 gram alleen zn lengte vond ik zelf iets aan de kleine kant namelijk net 55 cm (hij was met 4 weken 54 cm) dus ja niet zo heel veel gegroeid maar misschien krijgt hij nu groeispurt ook prikjes gingen goed, al begint hij nu te huilen dus ga toch maar even zetpil geven.. tot later
@ Jacenhenk: ik laat het onderzoek maar gebeuren... Het gaat toch altijd ander dan dat je verwacht. Ik ben wel heeeeel blij dat mn vriend meegaat! Hij is mn steun en toeverlaat. Positieve bijkomstigheid is dat je na zo'n onderzoek extra vruchtbaar bent! Dus weet ik wat ons volgende week te wachten staat... Hahaha! *Knuffel* voor je kleinste man! Die kan hij nu wel gebruiken...
hahaha tja altijd de positieve kanten ervan in blijven zien.. hier zijn we alweer 2 maanden verder maar het lukt nog steeds niet.. doet teveel pijn.. dus ja zo heeft alles zn voor en nadelen.. en wat mooi hoe je hem omschrijft... zal me wel raken omdat we dat hebben gebruikt op de grafsteen en liturgie van toen mijn moeder was overleden (2 jaar geleden op 15 mei).... en bedankt voor je knuffel.. als hij wakker is zal ik hem die gelijk geven.!!!
Vandaag is er keihard gklust in ons huis. Alles is geverft van boven naar beneden, Tygo zijn muur is behangen en zijn vloer is erin gelegd. Net de hele kamer uitgesopt zodat ik morgen de gordijnen nog even kan inkorten en ophangen want donderdag komt zijn nieuwe grote bed zodat dan is zijn grote jongens kamer helemaal klaar. Morgen is vriendlief ook nog vrij en dan gaat hij alle muren verven en als het lukt en alles droog is nog een keer alles van boven naar beneden aflakken. @Jufaman, Fijn dat je man er zo bij betrokken is dat brengt je nog dichter bij elkaar vooral omdat alle wat je door moet maken al moeilijk genoeg is. Ik hoop dat de behandeling/onderzoek mee valt voor je. @Jacenhenk, ah prikjes altijd zo sneu bij die kleintjes, maar goed is voor een goed doel. Heeft hij er nog erg last van gehad?
hard gewerkt dus bij jullie jewe! Fijn dat alles nog zo goed gaat met je zwangerschap, ik lag helaas met 30 weken in het ziekenhuis, en vanaf dat moment was het een drama... Het kan dus gelukkig ook anders bij een 2e Volgens mij heeft maikel weinig last van de prikjes, hij slaapt de hele dag al goed door en zit nu eigenlijk te wachten tot hij wakker word maar denk dat hij al aan zn lange ruk is begonnen dus ga toch maar slapen. Morgenochtend voor de 1ste x weer spirten, ben benieuwd hoe het gaat! Slaap lekker allemaal!
Daphne, dat is pittig zeg, je kleine 3 nachten achter elkaar moeten missen. Wel fijn dat je straks in de avonden en om het weekend gaat werken. Hoef je in ieders geval je meisje niet zolang te missen. Jewe, wat een rotnieuws weer zeg. Telkens als jullie denken dat het de goede kant op gaat komt er weer een slecht bericht voor jullie. Dikke knuffel. Wel fijn dat het nu echt op begint te schieten. Het eind is in zicht Jufaman, ook voor jullie een dikke knuffel en hoop ook voor jullie op een keer positieve berichten. Lief83, inderdaad lekker die drukke energie gevende dagen. Heerlijk Lekker geknuffeld met je mannetje? Ook al zo stoer zonder luier, ja dan kan een ongelukje inderdaad gebeuren Jac, wat heb jij een lekkere nacht gehad gisteren. Vandaag ook? Geeft ook weer een hoop energie dan he. Fijn dat je mannetje weinig last heeft van de prikjes. Vind het altijd zo zielig voor ze. Afspreken doen we snel een keer. Ben op dinsdag en donderdag altijd vrij dus zal wel goed komen. Hier is de kleine van 22.00 tot 00.30 wakker geweest. Wilde perse in mijn bed slapen. Heeft waarschijnlijk het hele weekend bij vaders mogen liggen en dan mag ik het weer afleren uiteindelijk zijn we (zij op mijn buik liggend) toch in mijn bed in slaap gevallen. Hoe fout Vriendlief heeft haar bij thuiskomst wel gelijk in haar eigen bed gelegd en hebben haar daarna niet gehoord. Wel goed nieuws. Denk dat ik nu wel kan zeggen "mijn dochter is zindelijk" Gisteren zelfs allerlei winkels afgeweest zonder luier en heeft niet in haar broek geplast afgelopen nacht zonder luier geslapen en heel de nacht droog gebleven *trots modus aan* Iedereen een fijn dag verder.
hoe is het met de andere dames.. allemaal druk?? of zijn er problemen of mindere dingen aan de hand.. een dikke knuffel voor jullie!!! o wat een geweldig nieuws chantal... en echt snel...ben benieuwd of jeffrey het ook voor de 2 jaar en 4 maanden gaat redden.. hij heeft nog 4 weken om te oefenen.. jij bent maar 1 week bezig geweest toch?? hier ook begonnen, al 2 "ongelukjes" gehad waarvan 1 precies naast het potje hahaha. en 1 op de bank.. gelukkig hebben we sinds een paar 3 maanden een leren bankstel dus nu maakt het me niet zo heel erg veel meer uit.. maar moet hem toch beter in de gaten houden geloof ik als hij zonder luier rond loopt... jij dus weer een nacht hommeles gehad... niet fijn nee... en een donderdag zou het leukste zijn, dan is er altijd markt.. dus moeten we even kijken waar we afspreken.. misschien de eerste keer makkelijker dat je naar hier komt.. heb sowieso een campingbedje zodat jou kleine meid hier kan slapen eventueel!! (jeffrey slaapt namelijk bijna niet ergens anders mits het pikkedonker is, teveel verwend toen hij klein was) HIER gaat het super.. vannacht weer goed geslapen van 20.30 tot 3.30 en toen heb ik hem zelf weer om 7.30 wakker gemaakt omdat ik op ontploffen stond.. en vandaag mijn eerste xco les op sportschool weer gehad pffff wat was ik kapot zeg... kan je zien wat een impact zo'n bevalling heeft op je buikspieren daar waar ik normaal 20 keer omhoog kon komen op mn buikspieren lukte het nu nog net 8x met heeeeel veeeel moeite hahaha maar goed het begin is er, nu volhouden.. hopelijk ben ik dan die 20 kilo ook zo kwijt... zou leuk zijn!!! nou kids liggen te slapen dus ga zelf ook ff relaxen... xx jac