@ Jewe: ben benieuwd wanneer het grote nieuws zich aanmeld.... Mijn collega is morgen uitgerekend en daar ook nog geen spoortje van een bevalling te bekennen! Heb ze net aan de lijn gehad! Hier een gedichtje die ik graag met jullie wil delen ♥ Voor sommige mensen is het te plannen, van kom we nemen een kind. Maar voor andere mensen, is dit waar de lange weg begint. Een weg vol liefde en verdriet, waarin niet iedereen je tranen ziet. Een weg vol onzekerheid en pijn, wat is die troostende schouder fijn. Elke maand weer wachten, soms slapeloze nachten. Ik denk gewoon onze tijd komt nog wel, hoelang het nog duurt, ik hoop heel snel.
Thanxxx Jewe!! Hebben jullie ook Facebook?? Ik zit namelijk meer op FB dan op het forum hier (zelfbescherming!!). Ik zou graag in contact willen komen met jullie op deze manier. Als je interesse hebt, stuur me maar een PB met je echt naam, dan zoek ik je op! Lijkt me wel heel gezellig!!
oooh jufaman mooi hoor... hier duurde het 4 miskramen , en daarna 3 jaar en 4 dagen voor wij eindelijk zwanger werden. maar t is gelukt , dus jou ook!
Daar ben ik ook van overtuigd hoor Bijoux, dat het ons gaat lukken. Alleen jammer dat het eventjes duurt... Als je besloten hebt om voor een beebje te gaan, dan kan het niet zo snel mogelijk gebeuren!
Jeetje Jufaman wat heb je dat mooi geschreven. Zal je zo even pben. Jewe, je weet ons wel in spanning te houden hoor. Nou ja, dat ventje van je dan he. Maar een voordeel is wel dat het nu geen 2 weken meer gaat duren Jac, fijn dat de kilotjes er langzaam maar zeker van af gaan. Heeft het sporten enzo toch echt resultaat Romy is niet ziek geworden na het bezoek hoor. Hooguit een beetjes snotterig maar dat is ze vaker. De kleine van m'n zus zit nog veilig op haar plek hoor. Mocht afgelopen weekend naar huis omdat alles weer rustig was. Wel moet ze rust houden en om de dag terug voor de nodige onderzoeken. XXX
@Chantalleke, Gelukkig is er nog nooit een baby blijven zitten dus deze komt er ook wel uit liever vandaag dan morgen maar goed. Voor morgen vroeg gezellig afgesproken met een vriendin en haar zoontje die de zelfde leeftijd heeft als Tygo dus die kunnen lekker spelen samen morgen.
En zo is het maar net al denk ik dat het vandaag niet gaat worden en morgen is ook nog maar afwachten Wel gezellig zo'n speeldate voor de kids. En de moeders lekker bijkletsen.
ooooh wij hebben ook facebook!! als jullie je naam pb-en zoek ik je op....... want heb geen idee hoe wij nou heten op facebook haha
Volgens jufaman was ik moeilijk te vinden dus ik kijk wel even bij de anderen als je toegevoegd hebben of ik je daar kan vinden
jullie mogen mij ook uitnodigen hoor!!! mijn echte naam is jacquelien verwest tja iedereen weet dat ondertussen al geloof ik hier even ego dip momentje.. onze kat amigo is net opgehaald door een lief gezinnetje.. had meer ruzie met manlief over de kattenharen dan het opschoot, dus uiteindelijk na heel veel wikken en wegen besloten dat het voor onze relatie beter was om hem weg te doen (en ook misschien wel voor mn eigen gezondheid omdat ik heel erg allergisch voor katten ben, maar dat vond ik dus minder belangrijk) nu is hij dus net opgehaald en ik vind het zo moeilijk!! het is echt gewoon kl*te.. wat ga je veel van zo'n beest houden in een jaar tijd.. en ga al gelijk denken: was dit wel de juiste keuze, had ik hem wel weg moeten doen.. maar ja iedere keer ruzie met manlief over haren zag ik ook niet meer zitten. lieve amigo ik zal je missen jongen!!
Jeetje Jac, is inderdaad een moeilijke keuze geweest. En logisch dat je dat beestje gaat missen. Was toch altijd degene die je thuis op zat te wachten he. Maar begrijp ook wel dat je relatie toch belangrijker is dat je kat. (heb er zelf ook 2 maar als ik moet kiezen had ik dezelfde keuze gemaakt) Dikke knuffel
@Jacenhenk, Jammer van je kat. Maar je gezinnetje is altijd belangrijker als een dier hoeveel je ook van dieren kunt houden. Net even snel boodschappen gedaan met m'n moeder en nu even lekker met de voetjes omhoog in de tuin, Tygo op bed dus even relaxen.
Hoi hoi, Hier ben ik ook weer eens. Jacenhenk, fijn dat het wat beter gaat met de beide jongens van je. Wat jammer dat je kat weg moest, maar ja elke gedoe met je man erover is het ook niet waard he. Ja, je raakt erg snel gehecht aan je huisdieren, niet fijn als ze dan weg moeten. Jewe, nog steeds niets. Wow die kleine vindt het wel heel erg lekker in jou buik. Jufaman, wat een mooi gedicht zeg. Jullie tijd komt zeker wel, maar het is nu zo pijnlijk. Hier druk druk druk met van alles en nog wat. OR vraagt veel tijd, maar ben ook praktijktoetsen aan het afnemen op het werk en dan moet ik werken tot 17uur, dan heb je echt tijd tekort 's avonds thuis. Maar ja komt goed. Hier ook alle oranje vlaggetjes eraf gehaald toen ze gedroogd waren.