oh wat is het dan nog klein he. kan me bijna niet voorstellen dat mijn meisje zo klein was. is altijd mooi he om een echo te krijgen
Hoi ik bin ek een mem ut Fryslan! Ik ben Annette, 30 jaar en ben alleenstaande mem van een lieve dreumes Gjalt. Ik woon in Feanwalden met mijn zoon.
Jeetje, het is hier rustig. Iedereen zeker druk bezig met ander dingen. Tenminste .... ik wel. Zag een mooie echofoto voorbij komen.
annette, ik woon vlakbij... leuk en mijn pc is nog nie helemaal klaar en de laptop ook niet, niet hd in laptop en nu is het nog niet goed. de pc wil niet zoals ik wil.... dus beetje problemen... maar nu ga ik slapen
Haaai! Rustig hoor! Ik heb het druk, 2 huizen en dan nog de verjaardag van meisje gehad.. vrienden die een baby hebben gekregen, oude huis moet nu leeg.. Verhuizen vandaag naar schoonouders.. Vrijdag in ondertrouw gegaan, gegeten saampjes bij de chinees.. enz enz. Je kan wel raden hoe druk ik het heb! Mamavan4: Wauw! Gefeliciteerd mooie echo.. Annetske: Welkom!
Gefeliciteerd met de kleine man! Je woont vlakbij mij? leuk! lekker koud he vandaag... Maar wel stralend mooi weer Strax er maar even uit met mijn zoon kunnen de bacterien bevriezen we snotteren allebij enorm
Mijn meisie is weer wakker hoor ik...nog geen uur geslapen! pffff ze heeft de waterpokken, geloof dat ze een beetje uit haar doen is daardoor
Hier ook weer even een teken van leven. Het is wel druk hoor met 2 kinderen. Gelukkig maakt Gabriëlle het goed. Maandag moeten we op nacontrole komen. Maar haar naveltje ziet er goed uit.
Hey Choco Kan me voorstellen dat je het druk hebt met 2 kids. Vind het zelf soms al best druk met 1. Wat fijn om te horen dat het goed gaat met Gabriëlle.
is ff wennen he met 2 kids, ik heb er nu 4 maar mijn oudste 2 zijn wat ouder dus dat scheelt fijn dat het goed gaat met haar