waar in arnhem woon je als ik zo vrij mag zijn ? ik woon op presikhaaf *Ik breek even in* Ik heb ook op presikhaaf gewoond Woon nu inmiddels alweer 3 jaar in Duiven maar af en toe mis ik de drukte van Arnhem wel hoor!! Hele fijne stad is Arnhem en leuk wonen.
ja das noord inderdaad niet zo heel erg ver bij jou vandaan , net de brug over zeg maar . @ luna heee wat leuk nog een gelderland mama ik woon bij het station in de buurt . Duiven is ook leuk , ik heb altijd in duiven bij de lidl gewerkt
Daar was ik weer!! Pff, wat een drukke dagen achter de rug. Ben je thuisblijfmamma ben je nog hele dagen op pas haha! @Brenda. Welkom, leuk dat je zwanger bent! Spannende tijd, geniet ervan! @Mamavansam. Leukleukleuk! Ik zag je fiets al op je hyves. En zo'n belastingdienst meevaller is altijd helemaal goed natuurlijk! @Amfy. O,ow. Ik ben de voorjaarsmarkt vergeten Vanochtend verjaardag van schoonvader gehad en nu liggen de kinderen uitgeput op bed. @Romaira. Wat een leuke site! Krijg er helemaal trek van. Ik weet wel waar ik in julie taart ga halen voor de 1e verjaardag van de miniman. @Pluys. Lekkere schoonouders heb je dan. Niet teveel aantrekken hoor. Als ze het te ver vinden kunnen jullie vandaag lekker genieten van het weer. Klinkt makkelijker dan het is natuurlijk want het is niet leuk. Lijtk me voor je man ook moeilijk? @Hier. Vrijdag hebben we gezon opgehaald en in de tuin gelegd dus er is nu iets groen Gister schuttingen en planten geplaatst dus het wordt nog wel wat... Vanochtend verjaardag van schoonvader. Ik kon ze wel schieten!! Grr. Luna kreeg een mega groot stuk slagroomtaart toen we binnenkwamen maar oke, opa is jarig dus voor een keertje... Daarna kreeg ze een bak vol chocorozijntjes. Toen ik tegen mijn schoonmoeder zei dat het nu wel genoeg was geweest kreeg ze nog een bak!!! Luna vond het prachtig natuurlijk dus die ging staan huilen en zeuren dat ze nog meer wilde. Ze weet dat ze daar dan haar zin krijgt. Krijgt ze van opa nog een hand vol!!! Ik zat te koken op mijn stoel! Heb miniman de jas aangetrokken en ben zonder iets te zeggen weggelopen. Als ik toch zeg dat het genoeg is is het toch genoeg? Pfff... Nouja, ben mijn verhaal weer even kwijt. Haha Nu liggen ze dus helemaal moe op bed. Hoop dat ze een beetje optijd wakker worden dan kunnen we zo nog even naar de voorjaarsmarkt.
Hoi meiden, @wenn. ohhh meid wat vreselijk, ik zou ook koken en wat goed van je dat je weg ben gegaan. Heb je er nog iest van gehoord?? Ik heb soms het idee dat ouders en schoonouders het soms niet snappen en ze niet luisteren naar je wat je zegt. Echt ik erger me ook soms dood aan me ouders. En ik denk wel eens dat ze lak hebben aan de opvoeding van hun kinderen. En ze denken van "wij hebben al kinderen opgevoed, dus wij weten wel wat goed of slecht is" ohhh daar kan ik zooo slecht tegen. @hier een andere dag dan gepland. Pfff wilde eigenlijk iets doen, naar de dierentuin of zo, maar Sam heeft zo last van zijn vier hoektanden die aan het doorkomen zijn. Dus die was ontzettend aanhankelijk en alles wat Ray zei of deed vond hij maar niets en wilde alleen maar bij mijn zijn. Ik kon de kamer niet uit. Pfff best vermoeiend dus. En zeker dat ik me in had gesteld op een gezellig weekend. Maar ja helaas! Sam heeft na het eten even lekker in de tuin gespeeld samen met Ray en sindsdien is zijn ze weer vriendjes. Sam vind zijn huisje echt geweldig. Helemaal trots is hij. Daarna lekker met Ray in bad en nu ligt hij in dromenland. Sam werd vanochtend om 8 uur wakker. Dus nu maar hopen dat hij morgen ook zo laat wakker wordt. Nou meiden fijne avond.
@ amfy, wenn waar waren jullie nou vanmiddag ? ik maar over die markt slenteren om jullie maar tegen te komen maar nee hoor hahaha nee heb wel gekeken maar niets gezien @ ouders, Op zich laten me ouders me wel redelijk mijn ding doen met rayn ze bemoeien zich er niet echt mee ( niet negatief in ieder geval ) wel word ik soms wat moe van me pa , alles wat ik rayn geef zegt me pa ....is dat wel gluten vrij ? hahhaha nee pap ik geef rayn gewoon gluten zodat ie lekker buikpijn krijgt strax en ik zelf ook de hele nacht wakker ben omdat rayn zon pijn heeft hahaha tis gewoon heel goed bedoeld hij wil niet dat er wat mis zou gaan snap het ook wel @ slapen rayn was om 6 uur oude tijd wakker maar na een slokje melk door geslapen tot kwart over 8 :O en vanavond ging ie pas om half 9 naar bed dus ben benieuwd morgen vroeg ! @ hier Hoef donderdag pas weer te werken , maar heb de hele week al weer vol staan met zoooo veel plannen en afspraken ! poeh tis wat allemaal. Moet dinsdag naar het cb met rayn en ik ben zooooo benieuwd he hoeveel ie weegt wat ze van hem vinden ( zijn heel betrokken met hem ivm zijn coeliakie) enz
welke markt waren jullie? we zijn even naar bemmel geweest! mijn ouders bemoeien zich niet echt met sander, maar passen wel regelmatig op. Mijn vader is dolblij als ik hem vraag, hij is namelijk met de vut. Ook kom hij sander s'maandags halen om naar de markt in Nijmegen te gaan met de fiets, of naar mijn opa te gaan. Dat is wel erg fijn, heb ik evenmijn handen vrij. Dan doe ik even werk in de huishouding en even relexen. Ben best moe van de zwangerschap. Mijn schoonouders heb ik weinig last van, ze zijn al op leeftijd en wonen ver weg. We komen er niet zo veel. Er is in het verleden teveel gebeurd dat we afstand hebben genomen. Mijn man wilde het contact verbreken. Maar ik heb gezegd daar kan je echt spijt van krijgen. Stel je voor dat je vader iets krijg. zodoende hebben we minimaal contact. gr brenda
Goedemorgen!! @ouders pff af en toe krijg ik er wat van!! Mijn ouders zijn echte schatten hoor, staan altijd voor mij klaar, en niks is ze te veel. Maar mijn ma is overbezorgd. Pas zaten we ergens koffie te doen, annie was lekker aan't rond lopen. Zegt mijn ma telkens tegen annie: pas op. Pas op dat je niet valt!! Terwijl annie naast mij liep!! Dus ik tegen annie ja want mama let niet op jou, die is een slechte mama! Heb het in het verleden (hahah toen annie net geboren was) vaak zat aangegeven (dat het op mij erg vervelend overkomt), maar het werkt niet! Dus dan maar een paar steken onder water geven en denken aan de goede dingen! @tijdsverschil, annie heeft weer goed geslapen. Ging er gister netjes om 19.45 in (net zoals altijd), het duurde wel iets langer dat ze in slaap viel. En vanmorgen heeft ward haar om 7.00 uur wakker gemaakt. Annie heeft gelukkig dus geen last van het verzetten van de klok. Ik wel hahahahahha. Kon erg moeilijk opstaan vanmorgen, terwijl ik er gister al op tijd in lag. @mamavansam ach wat zielig voor Sam!! Hoe gaat het nu met hem? Gelukkig had annie er weinig last van. Leuk hoor dat hij zo trots is op zijn huisje!! Maar vermoeiend he als ze alleen maar aan de mama willen hangen? @wenn Ik kan me goed voorstellen dat je bij je schoonlui bent weggegaan zonder iets te zeggen!! Kom op zeg!! Jij als moeder geeft aan dat het genoeg is en dan toch nog meer geven!! Hebben ze dan echt zo'n bord voor hun kop?!?! Schoonouders blijven altijd leuk:x! Vanmiddag even werken, was nu even niet zo heel druk dus denk dat ik op tijd vrij ben. Ook wel eens lekker. Annie laat ik dan bij mijn ouders zodat ik ook eens even lekker een paar uurtjes voor mezelf heb! En wat zijn jullie plannen van vandaag?
oh die smurf van mij heeft van half 8gisteravond tot 8 uur vanmorgen geslapen hahahaha heerlijk hoor mama hoor je niet @ amfy, oh jammer dat ik je mis heb gelopen zeg ! we hebben even bij de draaimolen staan kijken maar rayn vond het geluid iets te hard volgens mij , hij keek me aan zo van moet dat nou hier ? was der niet echt blij mee leek het hahahah @ brenda , we zijn op de markt in zevenaar geweest . Was bemmel ook leuk ? was dat een braderie of de wekelijkse rommelmarkt (gaat me schoonvader elke zondag naar toe ) @ hier , vanochtend ff het 1 en ander in huis doen en vamiddag ga ik even met me moeder weg heerlijk even de handen vrij want rayn blijft bij papa !
in bemmel was er braderie, net zoals huissen elst... en overal hahhaha dus was erg rustig.... hierdoor wel zeer goedkoop fruit kunnen kopen, ze moesten er echt vanaf hahah dus we hebben 5 dozen aardbeien voor 5 euro hahaha groeten,brenda
@romaira, hier ook al een uitslaper gister maar daar was vanochtend weinig meer van te merken lekker even een geen kind middag ik vind het altijd wel leuk maar ik heb ook zoiets van ben blij als ik er weer ben. @brenda jeetje dat niet mis (ik vind alleen de import aarbeien niet lekker) @schoonouderperikelen, hier echtwaar al 4 bijna 4 jaar lang gezijk en gezeur met hun. gister zijn we tegen gekomen op de markt maar er word geen woord tegen mij gesproken nou ja dan niet!! hebben ze voor fynn 2 bulldozers (schrijf je dat zo?) gekocht voor in de zand bak! heel lief natuurlijk ALS JE EEN ZANDBAK HEBT!! zulke dingen kan ik echt niet uit staan er word vanalles van je verwacht nu moet er maar een zandbak komen want hun hebben er speelgoed voor ja ik ben gek denk!
@gister. Nou minimeis heeft gister 2x gespuugd, haar bed dus kunnen verschonen en de hele nacht met een misselijk meisje gezeten. Manlief gaat vanavond zijn ouders bellen dus ben heel blij dat hij iig achter mij (!) staat. Dat is de eerste keer. @Tijd. Vanochtend om 6uur was de miniman wakker. Zoo vroeg. Terwijl hij gister pas om half 9 naar bed ging. Moet je nagaan hoe vroeg het was als de tijd niet verzet was haha! @vandaag. Eigenlijk niet zoveel plannen. Wilde lekker de deur open zetten om Luna in de nieuwe tuin te laten spelen maar helaas... Regen! Straks koekjes bakken denk ik om de regenachtige dag door te komen @mamavansam. Nee, niets meer van gehoord. Manlief gaat ze vanavond bellen. Wat zielig, 4 hoektanden tegelijk! Ahh. Kan me voorstellen dat hij zijn huisje mooi vind! Zag je plaatjes al op hyves @Romaira. Heb gistermiddag dus met een ziek meisje gezeten dus dat werd hem niet. Heel jammer maar het was niet anders. Hoe was het vanochtend? Wel lief bedoeld van je vader natuurlijk maar snap dat het af en toe teveel wordt! haha @Pluys. Ouders he! Pfff. Scheelt wel dat bijna iedereen er "last" van heeft.Geniet van je uurtjes vrij! @Romaira. Lekker he, als straks het huis weer aan kant is. Ik doe dat ook altijd op maandag. De hele ochtend poetsen (even tussendoor zp met een kopje thee ) en dan is alles weer heerlijk fris. @Amfy. Sneu hoor. Krijgt Fynn leuke speeltjes koop je niet eens een zandbak haha! Nee, inderdaad. Er moet maar direct aan hun dingen voldaan worden. En als ze jou nieteens aanspreken zou ik er snel genoeg van hebben!
ja flauw he tuurlijk er komt wel een zand bak maar de tuin moet eerst klaar zijn eerder ga is er toch geenzanfbak neer zetten als er eerst nog een hovenier moet komen
go wat vervelend dat jullie kindjes niet zo lekker zijn! Sander heeft ook iets onder de leden, hangerig enz. maar verder nog niks. tja schoonouders, ik kan er een boek over schrijven! helaas! we hebben minimaal contact! mijn man wilde naar alles wat er gebeurd is het contact verbreken. Was wel zo rustig geweest, maar de vader van ron is niet kwaad, maar ook niet gezond. Ik vond dat toch niet zo verstandig. hier presteren ze dat ze zeggen we komen volgende week zondag en dat we klaar zitten en dat ze gewoon niet komen, dan bel je hoe laat ze komen en dan zeggen ze ooo we komen niet, pa had last van de rug. heb ik vanalles in huis gehaald zuchttttt maar goed, we wonen hier ruim anderhalf jaar en ze zijn 1x geweest, naar de geboorte van Sander. gr brenda
meiden wat gaan jullie ineens hard, ik kreeg geen mail meer dus moest ik 8 paginas bijlezen. dus dat ga ik straks doen,ik ga nu ff een uurtje slapen, marc gaat ook naar bed ff slaap inhalen kom straks bijlezen en reageren.
Hey meiden!! Jehhh er is weer een hoop bijgeschreven. Ik krijg ook geen mail meer!! Erg lastig! @Pluys, Sam heeft nog steeds een beetje last, hij eet ook iets minder, maar verders gaat het wel. @Brenda1976, wat fijn dat je vader ook zo trots is. Mijn ouders zijn ook ontzettend trots en Sam kan echt geen betere opa en oma wensen, maar af en toe.... Grrr Maar ja ze wonen ook 5 deuren verderop en dan heb je dat gauw denk ik. Als ik ook even tijd voor mezelf wil dan kan ik Sam altijd brengen. Op donderdag en vrijdag is Sam dan bij me ouders en dat is wel fijn hoor en Sam heeft het reuze naar zijn zin. En die dagen werk ik dan. Maar 9 van 10 x ligt het aan mij en erger ik me aan de kleinste dingen. Wordt er zelf ook soms doodmoe, maar ja, daar ga ik nu ook mee aan de slag. Me niet steeds druk maken om de stomste en kleinste dingen. hihihi Maar wat stom dat je schoonouders maar 1 keer zijn geweest. Wel erg hoor!! Het is hun kleinkind. @Wenn, Wel beter dat je man gaat bellen hoor! Jullie zitten thuis met een ziek kind. Erg lullig hoor! Maar ja ben benieuwd wat ze gaan zeggen. @Amfy, pfff ook zoveel gezeik met je schoonouders. Niet leuk hoor dat ze zo doen. Wel erg lief maar nu worden jullie op kosten gejaagd voor een zandbak. Moet je tegen ze zeggen wanneer hun dan die zandbak gaan kopen voor Fynn. hahaha. @zandbak. Ik wil ook een zandbak kopen, maar ik denk zelf dat Sam er nog te jong voor is. Wat vinden jullie?? @Tijdverschil, Sam ging gisteren wel later naar bed dan normaal. Kwart over 8 en werd vanmorgen om 7 uur wakker. Melk gegeven en daarna weer terug naar zijn bedje maar hij heeft niet geslapen. Zat een beetje te spelen in bed en was aan het zingen. Ik merk aan Sam dat hij de afgelopen paar dagen alleen maar behoefte heeft aan 1 slaapje overdag. Vandaag weer en hij slaapt nu al dik twee uur. @Hier. Vandaag wel een lekkere dag. Ben met iets nieuws bezig. Ik heb vandaag voor het eerst Dim Sum gemaakt. Ohh ze waren heerlijk. Ik had nu Dim sum met garnalen en waterkastanjes gemaakt. Ze waren zo op! hahahaha Als Sam zo wakker wordt gaan we maar even een stukje wandelen. Even er lekker uit met het jochie. Hij vind het buiten echt heerlijk.
hoe oud is Sam? Sander is 15 maanden en is niet weg te slaan uit de zandbak. Moet ik wel zeggen dat hij erg vroeg was met moterieke dingen. Ik weet niet of dit meespeelt, maar hij geniet volop van het zand.
mamavansam ik denk dat Sam te klein is hoor ! rayn heeft woensdag op het kdv in de zandbak gespeeld en hij vond het geweldig !!! + Sam is al lekker vlot overal mee dus denk dat ie het wel geweldig zal vinden @ hier vanmorgn bij de taartdozen was er een mama uit arnhem die vroeg of er iemand een taartje kom maken voor haar kindje met kippenei allergie en melk allergie . Ik heb daar op gereageerd en heb de opdracht binnen vind het zooooo leuk niet eens zo zeer weer een opdracht maar meer om nu dat kindje blij te kunnen maken met een taartje , want anders had hij niets kunnen eten het is namelijk niet te verkrijgen in de winkel . Dus deze mama gaat weer een goede daad verrichten hahahah