Hoi! Ik wil graag 10 kilo kwijt, begin vandaag. Gezond eten en vooral meer bewegen! S'avonds niet meer snaaien. Mijn zoontje is vandaag voor het eerst naar school, dus voor mij wat meer vrijheid om te sporten. Vanmorgen gelijk een half uur op de Wii fit, en verder wil ik 1x per week baantjes gaan zwemmen. Wie doet er mee?
ja ik ben ook weer begonnen na de vakantie en wil er minimaal nog 10 kwijt ben al 15 kwijt ochtend en middag doe ik repen en avondeten met pot mee en rest veel water drinken en groen thee
wow 15 kilo! Wat goed! Hoe heb je dat gedaan? Ik ben gister begonnen, vond het vooral s'avonds moeilijk om niks lekker te pakken, maar is gelukt! Wat eten jullie op een dag?
heb accupunctuur gedaan met dieet en daarmee de 13 kilo gehaaald op een gegeven moment stond ik stil dus schakes geprobeerd maar wat vies en nu dus aan de repen ochtend: reep met glas water en thee 10 uur 2 stuks fruit middag reep soep en vaak meloen 15 uur fruit 1730 avond eten 19 uur toetje rest veel water drinken en thee af en toe brood wat ik zelf maak zonder koolhydraten
Leuk! Ik doe ook mee! Ik wil 10 tot 15 kilo kwijt. Ik doe het slankplan van body en fit sinds vorige week en ben al 3,8 kilo kwijt. Ben al heel lang bezig met de laatste 10 kilo maar telkens raak ik naar een paar weken de motivatie kwijt. Ik heb nu het gevoel nu eindelijk ECHT gemotiveerd te zijn en dat het me nu echt gaat lukken.
Ik meld me ook!!! Ik doe op dit moment nog niets speciaal's, alleen meer bewegen en gezond eten.. hoop dat dit voldoende is anders informeren naar een passend dieet. Wil wel 15 KG kwijt eigenlijk!
Vandaag stond de teller op -4,4! Menu vandaag O:shake body en fit T: 6 worteltjes en 6 radijsjes L: shake body en fit T: Body en fit smartbar A: broccoli proteïne pannenkoek T: shake body en fit
@lovely wat goed! Hier gaat het eigenlijk prima, iets van 500 gram er af nu. Gister en eergisteren op de Wii gesport, vandaag even niet. Morgen ochtend weer als sam op school is. Menu vandaag: O: 2 bruine boterhammen 1x vruchtenhagel,1xappelstroop, kopje thee glas water. T: thee en druiven. L: 2 bruine boterhammen 1x kaas 30+ 1xheksenkaas, beker melk. T: thee plakje cake op verjaardag, thuis nog wat druiven. A: aardappels, rode kool en visticks. T: thee.
Elsie, jij valt af met dit menu? Dat is mijn grootste wens Ik zie altijd van die aparte dingen voorbij komen qua eten, dat wordt m niet voor mij. Maar als ik eet wat ik normaal doe (2-3 brood, aardappels en groente) val ik niet af. Vandaar dat ik het ff vroeg.
Blijkbaar wel, nu 1.2 kilo kwijt vanaf maandag ben 2 jaar terug bij een diëtist geweest en die heeft mij laten zien hoe je gezond kunt af vallen, het gaat niet super hard, maar het is gewoon gezond leven. Cake eet ik eigenlijk nooit alleen gister vanwege verjaardag, neem tussendoor alleen fruit of iets van komkommer of wortel ofzo. Drink alleen water en thee en melk, heel soms fris, en niet snoepen of snaaien wat ik s'avonds dus deed. Dat scheelt al een hele hoop.
Ik doe mee! Ik begin vanaf morgen met Better Belly naast keihard elke dag trouw fitnessen en koolhydraten schrappen. Better Belly Houden we elkaar opmdie hoogte van de verloren kilo's?
@nahla ik ben 1.2 kilo kwijt nu Vanmorgen half uur op de Wii fit, daarna ff schoongemaakt. Menu: O: 2x bruine boterham 1xvruchtenghagel 1xappelstroop, glas water thee. T: thee banaan. L: 2x bruine boterham, 1xkaas 1xkipfilet. T: thee water appel. A: aardappels, spinazie, gehaktbal. T: thee.
Ahh Beterschap Elsie! Griepje? Menu vandaag O:shake kop koffie T: 2 koppen thee, paar wortels L:shake T: smartbar,2 koppen thee A: eiwit pannekoek met gebakken champignons T: shake 2 koppen thee En heb inmiddels 2 flensjes water leeg gedronken. Morgen weer wegen ben erg benieuwd!
Ik kom mij ook melden! 25ste begonnen met 70.. Ga 25 september pas weer wegen, anders wordt die Weegschaal zo'n obsessie en dat wil ik niet. Streefgewicht is zo'n 58 kilo.. En nou komt het: deze muts heeft een bloedhekel, maar dan ook echt een bloedhekel aan sporten, dus hier moet het voor elkaar geboxt worden door lopen met de kinderwagen, m'n drukke gezin draaiende houden en alle lekkernijen laten staan
Ik wil ook graag mee doen! Hier heeft mijn dochter wat van mijn gewicht af gesnoept. Ze is nu 6 weken oud en ik weeg minder dan ik de laatste 5 jaar heb gedaan. ( al is het nog te veel maar laten we daar niet over uit wijken haha ) toen ze 4 weken was ben ik begonnen met shake als ontbijt verder gewoon brood tussen de middag en avond eten en niet meer snoepen. ( dat is nog het moeilijkst want dat is gewoon vaste prik hier Savonds om 8 u al is het ma voor het idee dus nu vaak paar rijstewafels. Nu afgelopen week ook shake als lunch genomen met 2 eieren ( anders is het echt te weinig na mijn id ) en wel gewoon avond eten. En Savonds paar soepstengels of rijstewafels. Heb er ong een kilo afgekregen. Heb met mezelf afgesproken dat ik 1 dag in het weekend mag zondigen. Vandaag Vl jarig dus taartje gehad en paar toastjes. En ook geen shakes gewoon brood. Nu al vanaf de middag telkens buikpijn en misselijk. zou het toeval zijn of komen door het eten dat mijn lichaam die shakes afgelopen week al beetje gewend was ofzo? Anyway morgen weer met goede moed verder! Ben ook gemotiveerd en zeker nu ik nog verlof heb veel wandelen en woensdag begint mijn tennisles weer.
Goed dat je ook sport! Ong. tegelijk bevallen met mij Ik zit aan de weight care, ontbijt en lunch, maar heb de shakes weer op mp gezet, want daar kan ik inderdaad ook niet op teren. De maaltijdrepen zijn beter te doen! Moet er lang op kauwen en smaken goed. De caramel en chocola variant dan Hier deden we ook iedere avond om 8 uur koffie met een lekkere koek! Dat mis ik echt, ik ben een avondsnaaier, overdag heb ik het druk genoeg. Zo rond een uur of 21:00 hunker ik naar een bakje paprikaships maar ik doe het niet. Ook van de week een zelfgemaakte maaktijdsalade op terwijl man friet at (hel!! ) maar wel lekker. Toen ik bv. gaf bij dochter vlogen ze eraf die kilo's, nu stuk trager, ook meer uitgerekt huid heb ik het idee.. Niet iedere dag/week wegen geeft me wel rust, ik kon vorige keer echt in tranen uitbarsten als er ineens +500 gram stond. Nu lekker pas over 3,5 week wegen. Ben benieuwd. Hoe doen jullie de weegmomenten? Hopelijk kunnen we elkaar hier een beetje steunen en motiveren, al wordt hier nou nog amper iets gepost, jammer