Hier mijn voorbeeld... 1e originele gesprek tussen mij en @Ysabella (was dus niet serieus maar om te laten zien dat die gesprekken niets hoeven te zeggen) en de 2e de bewerkte met gewiste stukjes versie. View attachment 585252 View attachment 585253
Nee dat hoeft dus niet, alleen als je kiest verwijderen voor iedereen, niet als je de optie verwijderen voor mezelf kiest.
Ik heb mijn telefoon ook altijd bij me als mn dochter op school zit. Je bent toch vaak wel een half uur in de badkamer. Er zal maar net wat ergs gebeurd zijn.
Dus eigenlijk moet TS via de app van dr man aan die collega vragen of ze iets op het bureau wil doen en dan hopen dat ze snel antwoord geeft? Daarna de boel wissen.
En we dachten nog wel dat we het verborgen konden houden. Misschien moet ZP onze mannen dan maar eens gaan inlichten.
Hahahhaah kort maar krachtig! Snap je punt. Ik hoop dat de man van ts niet zo slim is en dat ze iets uit zijn telefoon kan halen.
sorry ts voor het off line gaan, misschien niet zo gepast in zo een serieuze situatie maar wilde laten zien dat die telefoon controleren niets hoeft te bevestigen of uit te sluiten.
Ik hoop het eigenlijk niet en dat het echt heel onschuldig is allemaal en hij alleen maar geirriteerd is omdat hij zich niet vertrouwd voelt.
Dat heet op heterdaad of van aanpakken houden... weet ts tenminste wel waar ze aan toe is. Maar on topic, mijn man is ook bevriend met een vrouwelijke collega. Af en toe gaan we ook met zn 4e (Dus ook haar man) gezellig wat eten. Daarnaast komen we op de verjaardagen van elkaars kinderen. Als mijn man alleen een afspraak met haar heeft, dan vind ik dat prima, maar ik ken haar en haar gezin. De basis van een relatie is vertrouwen, maar hoe kan jij je man het vertrouwen geven als hij niet open wil zijn?
Ik zou niet staan te juichen, maar er verder geen probleem van maken. Elkaar dingen verbieden of er een heel gedoe van maken werkt alleen maar averechts en je voorkomt er geen dingen mee. Laat los, laat vrij
Ok, ik ga nu misschien even advocaat van de duivel spelen.... Maarr zelfs al zou er meer aan de hand zijn, waarom zou hij haar dan niet even willen voorstellen?? Als dat de argwaan weg zou nemen waardoor hij rustig verder zou kunnen gaan, why not??? Ik denk persoonlijk dat daar een andere reden voor is, als in dat zij wellicht niet weet dat hij gelukkig getrouwd is.. of hij heeft haar niet zon positieve dingen toevertrouwd over TS.. zoiets. Verder TS ben ik ook niet echt van het stiekem berichten lezen.. maar het is waarschijnlijk de enige manier om het van je af te kunnen zetten. (Of niet). In dit geval zou ik de verleiding dus ook niet kunnen weerstaan.
Ik uiteindelijk ook maar dan vind ik zijn gedrag niet oke. Als ik jaloers zou zijn wat gewoon echt wel een keer gebeurd dan zou mijn vriend juist zeggen dat hij van mij houdt en dat hij niks met een ander wil. Als hij boos zou worden omdat ik hem niet vertrouw zou ik erg verdrietig zijn.
Ts..misschien een gek zijspoor in mijn gedachtengang.. Hebben jullie binnenkort een of ander jubileum te vieren en zou hij (op een heel onhandige manier) bezig kunnen zijn met een verrassing voor te bereiden voor je? Niet dat dat zijn gedrag (volledig) zou goed praten hoor (voor mij iig niet) want ik zou je als je man zijnde dan toch iets van geruststelling willen geven.