Hier om 6.30u op en ze huppelden allebei naar school, meteen heerlijk aan het werk in de klas Ik moet denk ik maar leren accepteren dat ze dol zijn op ‘schoolse werkjes’ en dat in vakanties ook thuis meer aanbieden... misschien gaat dat dan beter...
Hier baal ik ook hoor. De kinderen waren wel erg blij dat ze weer naar school mochten. Maar ik vind het zo relaxt en gezellig in de vakantie.
Haha hier ook zo hoor! Vorige week waren we bij mijn moeder, die heeft hiervoor gewerkt als onderwijsassistente en had van haar oude werk nog van die werkbladen meegenomen. Oudste heeft ze met veel plezier zitten maken.
Ik had bij boekenvoordeel winkel een aantal taal en rekenboekjes voor 5-6 jaar gehaald, mijn dochter houdt ook van werkjes doen
Ik bedacht me juist deze vakantie dat - als ik weer meer ga werken - echt nooit meer in de vakanties wil werken. Ik vind de tijd om samen te hebben bijzonder. Wij doen ook veel verschillende dingen, paar dagen weg, pretpark maar vooral in huis/tuin lekker de tijd om hutten te bouwen ( en in te slapen), bakken, thema’s van favoriete boeken uitwisselen met knutsels, verkleed partijen en vooral heel veel optredens, dansen en een ijsje teveel eten. Nu ben ik ook geen mens wat van routine houdt, ook al hoort het bij het ouderschap, ik ontsnap er graag aan.
Maar hoe realiseer je dat concreet? Zelfs als ik zou willen, zou ik nooit vier maand vakantie per jaar kunnen opnemen. Dan moet je al specifiek een job zoeken waar je voortdurend onbetaald verlof kan nemen (waardoor je dan het jaar erna nóg minder verlof hebt).
Ik werk als marketing consultant, dus per opdracht en per uren last. Voor de opdracht overeenkomt leg ik vast hoe lang ik kom, wanneer en hoeveel uren. Ik zal dus alle vakanties tevoren moeten aangeven. In de zomer maanden werk ik sowieso al nooit, dan neem ik nooit opdrachten aan.
Ja als je zelfstandige bent, is het inderdaad makkelijker dan als werknemer. Alhoewel het toch veel blijft om omheen te plannen.
Als je de zomervakantie eruit filtert eigenlijk niet hoor. De kortere vakanties werken niet zo proces verstorend. Het is ook vooral een ander financieel plaatje
Ik heb alleen de eerste pagina gelezen maar wat herkenbaar! Mijn oudste is ook 5,5, kan zich slecht zelf vermaken en is momenteel zo druk... Op het moment is het constant schreeuwerig doen, overal op springen ipv gewoon gaan zitten, baldadig, uitdagen, hij luistert ook zo slecht... Terwijl ik weet dat ie niet zo is... Wel dat hij altijd op weg geholpen moeten worden met spelen, of dat ik mee moet spelen, maar dat drukke de hele tijd niet. Zat me ook te bedenken hoe het kan dat ik het bij hem zo slecht kan handelen, terwijl zijn broertje ook heel druk en wild kan zijn. Maar die kan op daar ook weer mee stoppen en dat doet de oudste dus niet, die gaat maar door. Normaal zijn de avonden dat ze lekker douchen of in bad gaan, we een boek lezen met wat melk en daarna naar bed, maar dat lukt nu niet... Hij doet nog net zo druk, ik heb de pap op, en dan hoor ik mezelf alweer briesen of ie nou niet eens even gewoon kan doen, en dat ie na het douchen direct naar bed kan... Vooral omdat ik anders echt uit mijn vel spring, en ik dat wil voorkomen... Dus, ik ga dit nog eens door lezen allemaal en eens Googlen voor wat tips, want het is denk ik iets van (of een combi hiervan) structuur die hij mist, ook miss toch teveel prikkels door de uitjes, verveling als we thuis zijn... Iig is het fijn te lezen dat anderen het ook hebben.