Hahaha ja hier hetzelfde. Sterker nog zijn beste vriend gaat inmiddels met mijn beste vriendin (met dochter)
haha ja, misschien dat ik zaterdag eens met hem afspreek. hij woont niet zo ver weg, halfuurtje rijden ongeveer. dan kan ik hem in het echt zien, en kijken of het echt klikt. en dan kunnen we misschien ook beter praten over al dat soort dingen. vind het wel spannend haha.
nee hoor waarom raar. mijn vriendin is 43 en haar man is 32, net zo oud als ik. horen gewoon bij elkaar en iedereen weet niet beter. mijn vent is ook 11 jaar ouder en ik val ook altijd op oudere mannen. er zijn zelfs mannen van in de 50 die ik best leuk zou vinden als mijn man er niet zou zijn. geluk zit in andere dingen als leeftijd vind ik
Mijn man is 10 jaar jonger en we zijn bijna 15jaar samen dus het kan heel erg goed gaan. Wij hebben elkaar ook via internet leren kennen. Ik zou zeggen ga ervoor
Leeftijd is zeker maar een getal. Maar als hij nog in een feestleeftijd zit en jij in een settelfase met je kinderen en wellicht nog een kindje samen gaat het niet werken denk ik. Als jullie op een lijn zitten komt het wel goed Super leuk dat je iemand via internet hebt ontmoet. Zo heb ik mijn vriend ruim 10 jaar geleden ook ontmoet en nu al 6 jaar samenwonend en een kindje.
Mijn man is 8 jaar jonger. Voor hem heb ik ook altijd vriendjes gehad die jonger zijn. Ik val blijkbaar niet op mannen van mijn eigen leeftijd of ouder. Maar 8 jaar was voor mij in het begin ook even slikken hoor. Maar nu niet meer. Ik merk er niets van in het dagelijks leven. Ik zie er iets jonger uit en hij iets ouder. Dus voor de buitenwereld valt het ook niet echt op. Ik was 34 toen ik hem leerde kennen. Hij was toen 26.
Mijn opa was 5 jaar jonger dan mijn oma en ze waren 60+ jaar getrouwd Het is veel belangrijker dat jullie op één lijn zitten
Haha ik noem mijn man een groentje. Hij mij een oud wijf maar wij schelen maar 2 maanden haha. Ot; ik zou eerst eens afspraken. Wie weet is hij net niks in het echt. Maar leeftijd zou voor mij geen belemmering zijn.
Mijn man is ruim 5 jaar jonger... Inmiddels 10 jaar verder, drie kinderen rijker en nog steeds intens gelukkig samen! Dus ja, het kan zeker! Ik zou me er niet door tegen laten houden hoor, leeftijd is maar een getal!
Ook niet helemaal vergelijkbaar maar bij ons is man ouder maar iets kleiner als mij 😉en ik kan je vertellen dat is ook niet erg hoor ...het is zoals het is ..en bij ons is dat al 22 jaar zo 😆
Leeftijd maakt niet uit! Het is maar een getal. Mijn vriend is drie jaar jonger dan mij. Niemand die dat ziet en zelf merken wij er ook niets van.
In de liefde maakt leeftijd geen verschil. ❤️ Maar heb je al weleens met hem gebeld? Een stem kan namelijk ook ontzettend tegenvallen. Een houding ook, maar daarvoor moet je afspreken. Ik ben benieuwd.
Mijn vriend is bijna 4 jaar jonger. Merk wel dat veel mensen super verbaasd zijn als ze dat horen en het wat gek vinden.
Toen ik net gescheiden was, werd ik straal verliefd op een jongen van 19 jaar oud. Ik was zelf 27, ik had een kind van 4 jaar oud, en ik had eigenlijk bij voorbaat de hoop al opgegeven dat iemand me nog ooit zou willen. En daar was ie, echt een ontzettend lekker ding, en hij vond mij geweldig, met al mijn Striae en bevallings-blubbers en alles waar ik zwaar onzeker over was. Ik was ook doodsbang voor de reactie van zijn ouders. Wat moesten ze wel niet denken, hun zoon die nog geen 20 was kwam thuis met een gescheiden vrouw van 27 met een kind. Ik werd met open armen ontvangen. En ze waren dol op mijn dochter! Zijn moeder had altijd meer kinderen gewild maar het mocht niet meer (ze hadden er 4) dus ze waren dolblij met zo'n klein roze meisje over de vloer! De verkering heeft niet lang geduurd. Maar lang genoeg om me te doen beseffen dat ik het mis had. Ik was wel degelijk geliefd en had nog een kans in het leven. Als ik jou was zou ik gewoon de kans nemen en ervan genieten!
Dit kan ik absoluut beamen. Ik schreef hierboven over mijn jongere vriend vlak na de scheiding. Vlak voordat ik met mijn huidige man een relatie kreeg had ik een vriend die 26 jaar ouder was dan ik. Die liefde was ook geweldig.
Ik val niet op oude kerels. Nooit gehad ook. Ik heb al een vader. En wat ik leuk vind aan mannen wordt alleen maar jonger eerlijk gezegd. Dus ik snap het helemaal. Mannen die ik nu aantrekkelijk vind zijn ook zo tien jaar jonger.
Mijn ex was net zo oud als mij. Mijn man is 3 jaar jonger,hij pest mij wel regelmatig met het feit dat ik volgend jaar 40 word... (Vind het zelf trouwens ook een raar idee,voel me echt nog gewoon 30) Maar ja,voor mij had hij alleen maar relaties waarvan de dames wel 10 jaar jonger waren Het is voor hem nog steeds soms wennen dat hij geen meegaand miepje heeft