Scotch r'belle

Discussie in 'De lounge' gestart door mm7, 4 okt 2012.

Topicstatus:
Niet open voor verdere reacties.
  1. mm7

    mm7 Fanatiek lid

    9 feb 2010
    2.801
    28
    48
    Ik vind scotch r'belle zo n leuk merk voor kids, alleen zitten mijn oudste 2 net in maat 86, dus nog lang niet in maat 104. Weet iemand een vergelijkbaar merk?
     
  2. danip

    danip Niet meer actief

    imps & elfs?

    Edit: Bonaparte heeft ook wel zo'n sfeertje volgens mij.
     
  3. mm7

    mm7 Fanatiek lid

    9 feb 2010
    2.801
    28
    48
    Imps en elfs heb ik de kast al vol mee, voor mijn zoon erg leuk, voor mijn jongste dochter ook, maar mijn oudste dochter vindt ik het wat minder leuk.... Scotch r belle vindt ik zo leuk, maar helaas..
     
  4. danip

    danip Niet meer actief

    Het ziet er inderdaad leuk uit (ook al ben ik meer een verfafdeling van de gamma explosie qua kleding haha.) Het is wel lekker stoer. Ik heb ook nog deze GOEDvanToen | Retro Kinderkleding, maar dat is eerder retro. Wel erg leuk vind ik, maar denk dat dat niet helemaal is wat je bedoeld. Misschien bonaparte dan toch?
     
  5. mm7

    mm7 Fanatiek lid

    9 feb 2010
    2.801
    28
    48
    Bonaparte vindt ik nog wat zoet zeg maar haha, ik heb uiterste hoor, petit bateau vindt ik heeel leuk, en taille 0, jottum, s&d, maar zit nu geloof ik in de wat stoerdere fase.. Ze wordt ook groter he... Voorlopig dan maar Zara, maar zodra ze beiden in 104 zitten ga ik los :)
     

Deel Deze Pagina