Ik geef volledige borstvoeding, en heb sinds 2 weken van die milkbands om de voedingstijden bij te houden. Alleen nu blijkt dat die schuifjes nogal snel breken, ik heb al een mailtje naar de website gestuurd, maar ze reageren gewoon niet . Maar zonder die schuifjes heb ik niets aan het bandje, en ik heb ze echt nodig omdat mijn geheugen sinds de zwangerschap echt een vergiet is . Misschien dat iemand nog een (oud) milkbandje heeft liggen, het gaat me eigenlijk alleen om de schuifjes, de kleur maakt niets uit. Ik neem het graag van je over, ik hoop dat iemand mij hier aan kan helpen. Liefs Siriel
De toegevoegde waarde? ik vind het gewoon handig dat waar ik ook ben ik kan zien op welk uur ik borstvoeding gegeven heb en of links of rechts als laatste aan de beurt is geweest.
O, die tijd hoefde ik nooit zo te weten. Kind wilde drinken, kind kreeg drinken. Links en rechts voelde ik na een poosje vanzelf wel.
Borstvoedingsarmbanden - De PrettyMum borstvoedingswinkel biedt alles voor borstvoeding met plezier; borstvoedingskleding, kolven, borstkolven, kolfaccessoires, voedingsbeha, borstvoedingsshirt, voedingskussens, zwangerschapslingerie, positiemode, me de set gekleurde glijdertjes. Dirksmama, ik voedde op verzoek, dus voor de tijden had ik hem niet nodig, maar ik ben een warhoofd als het gaat om welke borst. Dus zo wist ik altijd welke borst hij had gehad. Voor mijzelf wel een toegevoegde waarde.
Hoi Liza, bedankt voor je reactie, ik had de tip van de week al gekregen van iemand. Ik gebruik dat bandje ook omdat ik niet kan onthouden of mijn kleine mannetje links of rechts geeíndigd is Hij krijgt zowiso op verzoek voeding, maar vind het toch handig te weten hoe laat hij ongeveer geweest is. Mijn hoofd is echt een vergiet sinds de zwangerschap, ik hoop dat het overgaat groetjes Siriel
Ik hoop dat je ze gauw vindt, als je ze zo handig vindt. M'n zus zwoer er ook bij. Zelf vond ik ze niet nodig. Net als dirksmama kon ik al vrij snel aan m'n borsten wel voelen welke aan de beurt was om uit te laten drinken, ik gaf gewoon degene die het volst aanvoelde.
Ik deed in het begin een paperclip aan mijn bh-bandje aan de kant waar ik geëindigd was, tijden vond ik nooit zo belangrijk, ik voedde als zoonlief aangaf aan de borst te willen.
Ik had een kralen armbandje met elastiek (à 1 )om die ik om de pols deed waar ik moest beginnen de eerste 2 maanden daarna voelde ik het wel En had ze standaard tijden en een evenaantal voedingen waardoor het altijd begon bij een bepaalde borst
ik heb ze pas hier besteld Voedingsarmbanden | Babyverzorging | Verzorging | HippeKinderSpullen.nl maar t valt me idd vies tegen dat ze zo snel breken! sbap ook niet waarom... alsof ik iets verkeerds doe ofzo!