Oh lieve Fem Wat een geweldig nieuws. Dat is een goed teken. Hopelijk knapt hij snel op. dikke knuffels Femme
femman ligt nu eindelijk op zaal, hij wordt steeds meer wakker dus dat is echt fantastisch en buiten de verwachtingen om! Ik ben nu in het zkh bij hem, als hij wakker is, is hij erg onrustig, om die reden blijf ik vanacht ook bij hem slapen. Bedankt allemaal voor het meeleven, heel lief!
Wat een ontzettend mooi nieuws.. Hoe zijn de verwachtingen tot nu toe? Of kunnen ze daar nog niet zo veel over zeggen?
oeps, het geluid van mn mobiel stond nog uit Super fijn meis dat het zo goed gaat. Groot gelijk dat je lekker bij m blijft. Slaap lekker strakjes in elkaars nabijheid.
Hey meis, hoe is het gegaan vanacht? Heeft je man nu beter kunnen slapen en heb jij nog een beetje kunnen slapen??
Ik heb dr daarstraks weer gesproken. Ze heeft beide neurochirurgen gesproken vanmiddag en die waren heel tevreden. De operatie was tot aan de bloeding echt heel soepeltjes verlopen. De mri zag er goed uit. Daarom was inderdaad te zien dat 95 % van de tumor weg is en het allerbeste nieuws is dat ook het deel aan de hersenstam helemaal is verwijderd zodat hij bestraald kan worden. Verder achtten ze de kans dat hij nu nog nav de bloeding een infarct zou krijgen heel minimaal. Allemaal supergoed nieuws dus. Meis, ik ben supertrots op je hoe sterk je bent. Manlief boft maar met zo'n supervrouw!!!