@shelde wat is een back to sleep? Ik heb de zij slaper van baby sleep, van de fysio gekregen. Zij gaf aan dat ik mijn zoontje er alleen overdag in mag laten slapen, als ik regelmatig kan gaan controleren of hij nog goed ligt. Mara ik begrijp dat jullie je kindje er ook 's nachts in laten slapen?
Ik gebruik hem juist alleen 's nachts. De back to sleep is van dezelfde firma, dat is een soort uitgehold kussentje waar het hoofdje op ligt. En 2 'steunen' zodat ze niet kunnen rollen. Het zit met klittenband vast, dus is te verstellen (het kussentje zo ver mogelijk naar boven en de arm'steunen' zijn bij mij zo ver mogelijk naar buiten). Dit is 'm:
Hier ook een zij slaper en gebruik hem gewoon 's nachts.... Als hij draait draait hij zich op zijn rug en nooit naar de buik... Als het overdag goed gaat, dan 's nachts ook wel hoor!