Hallo, wij twijfelen zelf erg over 3 meisjesnamen, namelijk: - Lexi - Loïs - Chloe (uitspraak als Klowie) Welke naam vinden jullie het leukste? En vinden jullie Lexi en Chloe misschien een te kinderachtige naam voor als ze oud later een volwassen vrouw is?
ik vind deze namen allemaal super mooi en leuk , maar ik zou misschien toch voor Chloé gaan alhoewel ik Lois ook super super vind ... ik zou er ook zeer erg over moeten nadenken vind ze allemaal mooi !!! veel succes met de keuze!!
Ik vind ze geen van allen kinderachtig voor een volwassen vrouw. En ik heb een voorkeur voor Loïs, al was het maar omdat ik een ontzettend leuke Loïs ken. Het is wel een erg populaire naam.
Alle drie leuk. Maarbivm sexy lexi zou ik niet voor die naam gaan. Wel een goed idee idd om voor alexis te gaan! Heeft ook wat weg van lois.lois vind ik ook super! Chloe is ook leuk ik zou alleen voor de uitspraak klowee gaan succes!