Hoi! Ik heb net in de bieb heel leuke kinderstoeltjes gezien! Meteen gevraagd waar ze te koop waren natuurlijk, maar dat wist de mevrouw niet. Het is een frame van 4 losse poten en dan de rugleuning, van aluminium. Zilverkleur dus. Dan is de rugleuning en het zitgedeelte van 1 deel, het ziet er uit als geweven. Met heel veel minivierkantjen gaatjes dus, als je heel goed kijkt. Materiaal van dat is plastic ofzo denk ik? Ze waren er in veel kleuren als blauw, oranje, groen, roze... Ik had natuurlijk geen fototoestel bij . Nou, klein kansje dat iemand het zo herkent maar wie weet heb ik geluk! O ja, het is bestemd voor 1-4 jarigen denk ik, aan de grootte te zien.
nee, het is geen kinderstoel om te eten zeg maar. Het is dezelfde vorm als deze Resultados de la Búsqueda de imágenes de Google de http://www.zitmaxx.eu/_backoffice/UploadImages/Sander-eetstoel-ledelook-bruin.jpg Maar dan natuurlijk tussen de poten geen stof, en de rest van ander materiaal. Echt een stoeltje om te lezen bijv .
Dacht eerst dat je deze bedoelde: IKEA | Kindermeubels | Stoelen | FÄRGGLAD | Kinderstoel Maar volgens mij niet he? Ik zou het anders ook niet weten... Succes met je zoektocht
ja Linda, ga ik doen! Die van de Ikea is het trouwens niet, ik had het stoeltje ook nergens eerder gezien dus het is geen gangbaar model of merk.
lijkt het op een soort tuinstoeltje? een jaar of 2 geleden nl in de zomer zijn die in de aanbieding geweest bij de Karwei toen. Ik heb er 2 in lichtblauw, maar ze waren er ook in roze en groen. Oranje weet ik niet. De van ons hebben alleen geen 4 losse poten, maar twee stel bogen waar dan meteen ook een armleunining is, een soort n vorm zeg maar.... De poten hier zijn wit. Ik heb ze in elk geval later niet meer gezien bij Karwei, wel vorig jaar in een campingwinkel en ook in Belgie bij de carrefour. Maar ik weet niet of je die ik heb bedoelt natuurlijk. Ze zijn wel superhandig....voor binnen en buiten.