Ja weet ik, ik heb daar al gekeken en toch lukt het me niet. het probleem licht waarschijnlijk vanuit mijn provider, maar ik hoopte dat er iemand ervaring mee had.
Ik kan je ook niet verder helpen, sorry. We hebben de Wii ook nog niet aangesloten op internet. Wij hebben ook internet via de kabel.
@mamadeluxe heb je al de instellingen ( in het Wii menu ) ook goed gezet ? en moet je niet de Wii synchroniseren met het kabeltje ?
Zo en is er nog gekart ? ... Ik ben rond half ff online ( kyano slaapt dan ) iemand zin om langs te komen ?
Is heel verschillend maar die zat van de week mee te kijken bij ons met karten hij pakt dan zijn stoeltje en gaat dan voor de tv zitten klappen hahaha Dus ik kan wel proberen om dan te komen hoe laat slaapt die kleine van jou ?
hihihih ... Oke ... Is goed 13:30 zal ik in een kamer openen ... als het me toch niet lukt dan laat ik het je weten