Wel toen ik deze morgen vertrok naar het werk was de lijn wel dunner geworden maar hij was wel duidelijker te zien en nog steeds roze...
Het is wel een beetje goed nieuws lijkt me....er had ook niks kunnen staan, toch. Ik heb iig goede hoop voor jullie. Als je morgenvroeg opnieuw een testje doet hoop ik dat ie knalt Liefs wolly
Ik hoop het zo voor je marisha! succes morgen, ik hoop dat de streep dan duidelijker is en/of de bloedtest duidelijkheid geeft! Groetjes jinky
marisha, alvast een voorzichtige proficiat, de echte krijg je nog wel! (morgen waarschijnlijk) en heeft de clomid toch zijn werk gedaan! succes morgen! (wat duurt die dag dan lang hè)
Spannend Marisha! Ik kon vanmorgen niet wachten met inloggen om te kijken hoe het met je was gegaan! Hoe lang moet je na de bloedtest wachten tot je het weet?
Hoi meiden! Deze morgen op bloedproef geweest... mag tussen drie en vier deze namiddag bellen voor de resultaten. Moet eerlijk bekenen dat ik er deze morgen nog een test tegenaan heb gegooid Deze keer een van predictor die bij mijn weten wel nogal veel HCG nodig heeft en dus niet zo gevoelig zijn. 5 minuten na testen was er heel vaag iets van een lijn te bekenen maar niet goed zichtbaar. Na 10 à 15 minuten stond er dan wel een duidelijkere roze streep. De bijsluiter zegt dat je tot 30 minuten nog mag aflezen, nadien niet meer... dus ik ben er nu toch wel al tamelijk gerust in... hopelijk bevestigen de bloedresultaten straks! Merk wel dat we nu enorm beginnen dromen! Hoe is het trouwens met jou SRB? Voor jou wordt het ook spannend... heb je je nog kunnen inhouden met testen? Zou wel grappig zijn als we beiden zwanger zijn... dan zijn we ook op dezelfde dag uitgerekend (hoezo ik loop op de feiten vooruit? )
OEHHHH Marisha.. ik denk gewoon dat het raak is hoor! Ik ga je in ieder geval alvast voorzichtig feliciteren maar volgens mij kan het gewoon niet anders! Ben benieuwd wat ziekenhuis vanmiddag zegt... Blijf voor zekerheid nog even doorduimen.. xxx
Hier het zelfde, dit kan gewoon niet meer mis gaan, dus alvast een voorzichtige felicitatie. Veel succes nog met wachten op het telefoontje. Liefs wolly
whaaaaaah marisha, wat spannend! nou de bloedtest kan vast niet meer missen als je al 2 positieve testen hebt gehad. wat zeiden ze in het ziekenhuis, zijn alle hormonen al uit je lichaam. dan ben je gewoon hartstikke zwanger meid. ik kom vanmiddag nog ff kijken hier. heel veel succes nog met wachten. geniet maar alvast een beetje van het idee. dikke kus lisa.
Jaaaaaaaaaaaaaaaaaa Eindelijk! Bevestiging gekregen van het ziekenhuis... volgende week terug komen voor bloedtest en dan 18/03 de eerste echo! Vind het zo onwerkelijk!
super! gefeliciteerd, je zal wel helemaal op een roze wolk leven nu, geniet ervan meid. het is echt zo je bent zwanger. liefs lisa.
Nou, hier kom ik even voor achter de schermen weg. Ik hou al een uur je topic in de gaten. En ja! Wauw, je bent zwanger Wat fantastisch Marisha, wat zul jij zweven Ik kan me trouwens heel goed voorstellen dat het heel onwerkelijk is. Laat het nieuws maar even bezinken en dan een hele hoop vreugdedansjes Een blije Scat
Waauwwwwwwwwwww Gefeliciteerd ga er heerlijk van genieten. Ben zo blij voor je, eindelijk na zoveel rondes. Liefs wolly
Dank jullie wel dames! Dit is echt fantastisch, ik kan het nog niet helemaal bevatten vrees ik! Ik ga er nu gewoon lekker van uit dat het helemaal goed komt! En ik ga hier gewoon lekker blijven verder duimen dat jullie mij heel vlug mogen volgen hoor! We hebben dit allemaal hard verdiend!
Dank je Waarom! Hoop dat jij hier over enkele dagen ook goed nieuws mag brengen! Mooi trouwens he, die banner onder mijn naam... dat ik dat nog mag meemaken