Ik heb van de week Magisto ondekt en vind het zo leuk. Je upload een paar filmpjes en Magisto zet de leukere stukjes in elkaar met de muziek die je er zelf bij kiest. Ik heb zo onder andere deze 2 gemaakt: Magisto Video | Part 2 Magisto Video | Dean film Elke foto en film heeft voor ons nu zo'n dubbele betekenis dus ik geniet er echt dubbel en dwars van.
leuk enneh vergeet je ook niet jezelf een keer op de film te zetten, ook leuk voor later en dat vergeten wij filmende mama's vaak hihi
@Triskele...dat is een hele goede van je...vind mezelf op film nogal raar om te zien maar is voor de kids natuurlijk wel leuk.
ja ik vergeet dat zelf ook altijd maar mijn zegt dus dat het ook heel leuk is om mij te zien (en de kids later denk ik ook) hihi ik merk dat aan familiefoto's mijn moeder staat er amper op en dat is wat ik nu juist jammer vind.
Met movie maker kan je zelf ook zulke filmpjes maken hoor! Heb het laatst zelf gedaan van me hondje. Maar super lief filmpje!