Het is tegenwoordig weer hot topic heb ik het idee. Crypto, wie doet hier iets mee? Hier wel een paar crypto waarin we in beleggen
Wij hebben ook al jaren enige crypto, waaronder Bitcoin, Ethereum, Cardano en nog wat onbekendere. Hebben voor ongeveer 10K uitstaan in crypto momenteel. Verder kopen of verkopen we niets, dit staat al een aantal jaar en soms wordt het hoger, soms lager. We zijn destijds begonnen met 250 euro, dus in de jaren er leuk aan verdiend.
Bitcoin en Ethereum hier ook wat geld in zitten, verder in 1 via een collega waarvan familie van hem ceeo is. Die doet het nu ook heel aardig
Ik ben er nu een beetje naar aan het kijken, maar totaal geen ervaring met beleggen. Mijn vriend doet dat via/met zo'n app. Die begon met 50 euro en zit inmiddels (een paar maand verder) op 300. Dat is natuurlijk wel leuk
Ik heb al jaren meerdere soorten crypto, ooit met de ripple begonnen. Zit nu te twijfelen om met Plus 500 trading te starten, hoor daar goede verhalen over. Maar ik ben bang dat ik op de 'goede momenten' precies aan het werk ben.
Ja wij zijn er ook druk mee, of vooral mijn man maar ik kijk dagelijks even wat het doet in de markt. 2 jaar geleden een mega winst maar alles laten staan omdat we dachten dat hij nog hoger kon. Nu hopen dat hij terug komt op dat niveau want anders was het toen een foute keuze Wel bijgekocht op het laagste punt dus we hebben nu extra. Je ziet nu goed dat alles weet aantrekt dus eigenlijk al te laat met aankopen maar het blijft leuk om te zien wat het doet.
Mijn man is wel dagelijks bezig met daytraden, meestal verkoopt hij dezelfde dag weer, soms na het weekend. Ik verdiep me er zelf totaal niet in, dus kan ook niet uitleggen wat hij precies aankoopt ofzo. Maar het brengt hier wel aardig wat op. Soms dagen van elke keer een paar honderd euro maar ook wel eens in een keer 1200 ofzo. Soms ook een week of twee weken dat hij niets doet ermee. Het brengt hier flink wat binnen in ieder geval.
Wij hebben ook enkele. Al wat jaren geleden gekocht. Helaas geen bitcoin. Wel o.a.: Dogecoin, Ethereum, Cardano. Volgens mij nog twee maar ik weet zo even niet welke ook alweer. Mijn man heeft die wallet op zijn telefoon. Ik denk alleen niet dat we er rijk mee gaan worden Maar voor nu is het wel meer geworden gelukkig. Dus ach.
Hier ook aardig wat ethereums, blijf ze voorlopig vasthouden. Hoop dat ze nu flink meeknallen met de bitcoin. Gaan ze over de 5000 euro per stuk heen dan doe in ze deze ronde zeker van de hand.
Wij hebben jaren geleden geïnvesteerd in Bitcoin, ben aan het twijfelen om nu te verkopen aangezien we tegenwoordig liever investeren in vastgoed dan bitcoins of aandelen.
Hier net voor het ging zakken wat gekocht. Meer dan een jaar in verlies gezeten maar nu eindelijk wat winst Bitcoin en Ethereum heb ik niet. Wel enkele altcoins zoals Cardano, xrp, dogecoin, fantom,...
Ik doe er niets mee, ben niet zo goed met cijfers haha. Mijn man is er helemaal in thuis, volgt dagelijks veel crypto nieuws en heeft een aardig bedrag staan, verdeeld over verschillende munten... nouja ik heb liever geld in de hand om uit te geven, maar hij zegt dat het voor de lange termijn is dus ik wacht geduldig af
Hier ook voor de lange termijn. Heb bitcoin en wat andere die nu sinds vorige week ook stijgen. Toch wel leuk om het te zien groeien
Zeker, memecoins zoals shib, kishu etc. Is prima aan t stijgen nu. Heb ze goedkoop kunnen kopen dus laat het lekker staan.
Ik heb een kleine twee jaar geleden voor de grap €100 in BTC en €50 in ‘andere meuk’ gestoken. Is fors gezakt geweest, maar is nu bijna €400 waard. Vind het lollig om naar te kijken ook al snap ik er eigenlijk geen drol van haha. Gebruik Bitvavo overigens. *edit* en omdat ik het niet snap steek ik er dus echt niet meer geld in dan deze losse flodders. Zou het een grap vinden als ik hiervan over een paar jaar bijv. voor één van de kinderen het rijbewijs kan betalen maar is geen serieuze business.
momenteel via 2 apps. Een bekende is bitvavo. Heel simpel geld storten en dan kan je crypto kopen. Wel met een minimum van 5 euro. best overzichtelijk allemaal.
Ik heb denk ik 10 verschillende crypto munten op 2 exchanges (oa bitcoin, eth, Sol, rune), op één account laat ik het gewoon staan (in ieder geval tot einde van het jaar als de halving is geweest) en op het andere account neem ik steeds wat winst en koop ik weer in bij een daling. Ik heb geleerd van 2 jaar geleden toen ik nooit winst heb genomen. Recent wat extra in AI tokens geïnvesteerd, die doen het nu erg goed.