Mwa ik verkoop vaak babydingetjes en kleertjes en als iemand (een vrouw) mij mailt om het op te halen dan heb ik daar geen problemen mee. Wat ik dus niet wil hebben zijn mannen die elektronica bv. op komen halen en ik ben alleen thuis. Dan ben ik dus wel een poeperd Heb een keertje een oud mobieltje verkocht aan een luguber uitziend persoon die nauwelijks Nederlands sprak. Nooit meer dus. Weet je ophalen is ook wel lekker makkelijk, je hoeft niet naar het postkantoor en geen moeite te doen om het goed in te pakken.
Hoewel ik een schijterd eerste klas ben, maak ik me hier dan weer niet druk om. Best tegenstrijdig eigenlijk. Ik heb tot nu toe ook alleen maar heel goede ervaringen met marktplaats. Als mensen iets komen halen dan handel ik het bij de voordeur af. Als ik zelf iets ga ophalen doe ik dat nooit als het donker is en ik loop nooit met mensen mee naar binnen. Ik moet zeggen dat ik via mail ook altijd een gevoel vorm over de koper/verkoper en als dat al bij voorbaat niet goed is dan gaat de deal niet door.
Heb er nog nooit bij stil gestaan. Ga zeker niet wachten tot me man thuis is. Als ze verkeerde dingen willen. Doen ze dat ook wel als hij er is.
Ik zou ze liever laten ophalen. Hier valt toch niet zoveel te halen Anders kun je ze in de tuin of gang ontvangen. Heb laatst ook iets opgehaald ergens. Ben niet verder dan de gang geweest.
Eigenlijk nooit bij stil gestaan. Heb laatst onze wijnklimaatkast nog verkocht. Maar mensen die dat kopen zijn vaak ook wel van een bepaalde klasse. Heb laatst ook m'n ds verkocht werd ook opgehaald. Denk d'r nooit zo over na. Als ze wat van je willen doen ze het toch wel.
Nee vind het totaal niet eng, vriend heeft al zovaak dingen verkocht en de mensen wat dan kwamen waren soms echte tjappies, zo had een een oude americaan en op de moterkap een super grote hand wat de middelvinger opstak en dan niet gespoten op de auto nee het stond er gewoon op zoal een mercedes teken. Witte kleren hadden ze aan maar blijkbaar klussen ze want ze waren helemaal zwart en stonken naar gewerkte mensen, verder hele aardig kerels hoor. Wij denken daar eigenlijk niet zo bij na, ik verkoop ook als ik alleen thuis ben ligt er maar net aan wat, sommige dingen waar ik geen verstand van heb laat ik vriend opknappen.
Wij verkopen wel eens wat via marktplaats maar dan zijn het vaak dingen die niet door de brievenbus kunnen. En ze komen niet verder dan de gang dus ze zien verder niets van waarde. Er is ook veel wat ik naar de kringloop breng omdat ik inderdaad niet wil dat er vreemden aan de deur komen. Bijvoorbeeld iets wat misschien 10 a 20 euro oplevert breng ik naar de kringloop
Ik handel het bij de voordeur af, zorg dat het klaar staat. Ik heb nooit problemen gehad en vaak aardige mensen.
Geen probleem, hier wordt vanalles aan de deur verkocht of ik laat ze binnen. Heb meestal wel een paar kinderen rondlopen ook. Maar toen ik nog alleen was deed ik het ook, anders kun je nooit meer wat doen. Ik laat me niet afschrikken. Verder haal ik ook veel op als het in de buurt is. Gaat veel sneller dan de post. Als ik het niet mag halen dan hoef ik het niet meer.
Geen probleem, zien ze gelijk onze rotweilers Ik laat zo vaak iets ophalen... Gelukkig valt er ook zeer weinig te halen bij ons in huis..
Ik laat mensen ook nooit verder dan de deur binnen eigenlijk, hou er ook niet zo van. Als ik zelf iets ga ophalen, dan merk ik dat anderen eigenlijk hetzelfde zijn daarin. Hier raak ik het meeste aan de straatstenen niet kwijt hoewel ik niet denk te veel te vragen (ik kijk altijd naar vergelijkbare advertenties als richtprijs) dus meestal staat het hier uiteindelijk gratis, dat scheelt denk ik ook wel qua wie je over de vloer gaat krijgen.
Ik las dit topic net voordat ze wat op kwamen halen. Maar gelukkig is alles goed gegaan!! Heb ze wel uit huis gehouden, dat hoeft van mij niet.
Ik maakte me er nooit druk om, totdat ik een wat mindere ervaring had, al was die andersom: wij waren een lange tijd terug op zoek naar een huurappartement, en ik ging bij een kijken. Man (toen nog vriend) kon niet mee. Ik kom daar aan, was die huisbaas een niet zo erg prettige man, waar ik echt enorm de kriebels van kreeg. Toen ik met die man door dat lege, stille appartement liep, dacht ik ineens: als hij nu iets verkeerds wil, kan ik helemaal niks... Ben zo snel mogelijk weer weggegaan (en dat appartement hebben we niet gehuurd). Sindsdien ben ik wel wat huiveriger, en als we dingen verkopen, zorgen we dan mijn man er is, en zetten we het indien mogelijk in de hal. Opsturen doen ze hier in Canada eigenlijk nooit, dus dat is hier ook geen optie...
Ik doe het wel, maar wel altijd als man ook thuis is en op een redelijke tijd. Dus niet als het bijv. al donker is. Laat ze over het algemeen niet verder dan de gang gaan. Gelukkig nog nooit nare ervaring gehad. Maar er zijn ook dingen die we gewoon niet durven te verkopen uit angst dat er foute figuren op af komen (limited edition scooter van man). Mocht die ooit de verkoop in gaan dan word ie op neutraal terrein verkocht.
Dat hebben wij ook superlaag gehad. Tegenwoordig geef ik ze een kans en als er meerdere biedingen zijn en nr 1 komt niet, gaat het naar nr 2. Beetje fatsoen om je af te melden mag wel!