Nog iemand die dit kijkt? Vergelijkbaar met The Walking Dead, maar ik vind het persoonlijk minder ergerlijk. En de zombies zijn sneller. Enige mopperpuntje vind ik dat ze altijd genoeg eten en munitie lijken te hebben, behalve op het moment dat het echt nodig is. *vuurt tig keer op groep zombies, no problem. Besluipt 3seconden later de vijand, staat er tegenover en schiet: klik-leeg.* Waar ik bij TWD dan wel weer kon genieten van juist de 'zoektocht' naar eten, wapens, onderdak, heb ik dat met Z-Nation minder. Maar ik vind het wel spannender/ onderhoudender. Bij twd vond ik het op den duur een beetje 'same old, same old' worden. Nog meer kijkers?
Nee ken ik niet. Maar ik ben afgehaakt van The Walking Dead omdat ik het zo deprimerend vond worden. Dus misschien dat ik deze wel leuk vind!
Heb het ook nog niet gezien. Ik heb laatst wel in the flesh gekeken. Vond ik ook wel grappig omdat het juist ging om het genezen van de zombies. Vond het wel jammer dat er (tot nu toe?) maar 1 seizoen van is
Mijn man keek het, heb wel eens meegekeken, maar het leek zo op het eerste gezicht een slap aftreksel van twd.. Ms toch maar een kans geven
Ben het nu ook aan het kijken. Ik vind het wel leuk dat het vooral door citizen z een beetje luchtig blijft af en toe. Ik zou hem in een hele serieuze rol ook niet geloofwaardig vinden door zijn eerdere rollen.
Ik heb best veel afleveringen gezien. Volgens mij ben ik bij seizoen 3 ergens afgehaakt. Het verhaal word steeds vager en gekker..
Ik heb maar 2 seizoenen gezien, meer staat er nog niet op Netflix... dus ik kan over seizoen 3 nog niet oordelen. Maar ik vond het juist wel fijn dat ze een doel hadden: Murphy naar het lab brengen. Ik ben dus ook nieuwsgierig naar seizoen 3, gezien het einde van 2.
Ik heb de 2 eerste seizoenen gezien. Vond het wel geinig. Kreeg net een mail van netflix dat seizoen 3 online is
Jaaa, ik had net hier getypt dat seizoen 3 nog niet op Netflix stond. Zet Netflix aan: "nieuwe afleveringen". Ik weet dus wat we vanavond kijken.
Ik zit nu midden in seizoen 3 (of nouja, bijna aan het eind alweer) en ik kan wel begrijpen wat je bedoelt ja. Eerste 2 seizoenen waren leuk, spannend, onderhoudend. En nu komt het ene bizarre moment na de andere onverwachte wending. "Oh, kijk! Hij leefde ook nog?!" -"oh, nevermind, nu niet meer..."
Begonnen aan seizoen 3. Heb de eerste aflevering overgeslagen, niet zoveel interesse in een tussendoortje. Maar is het raar dat ik het nog steeds leuk vind? Ik hou wel van vaag/ vreemd
Ik vond het ook nog steeds wel leuk hoor, alleen was het ongeveer halverwege seizoen 3 echt steeds ongeloofwaardiger (kan dat in een zombieserie?) te worden. Ofzo. Als seizoen 4 er is, ga ik wel kijken