Married at first sight

Discussie in 'Films, televisie en nieuws' gestart door Robijn89, 4 jan 2022.

Topicstatus:
Niet open voor verdere reacties.
  1. Linnidee

    Linnidee Fanatiek lid

    15 mrt 2019
    1.789
    1.804
    113
    Vrouw
    Echt ongelooflijk dat ze die 2 aan elkaar hebben gematcht! Ik snap best dat op papier het misschien een goed idee lijkt maar mensen moeten ook qua uiterlijk een beetje aan elkaar gewaagd zijn. Daarnaast komt hij een beetje volks over en zij niet.

    Joep vond ik al een kneus en dat wordt steeds erger..

    Ik denk dat alleen Rowan en Astleigh en Sonny en Dylan een kans maken, ik hoop het voor ze, leuke stellen wel.

    Astrid en Sander blijven vrienden denk ik. Hoewel ik steeds doorspoel wanneer zij in beeld komen want ik vind ze niet leuk om naar te kijken, dus zo’n goed beeld van hun heb ik eigenlijk niet :roflmao:.

    Kim en Antoine gaat het ook niet worden ben ik bang. Lijkt me ook zo snel voor haar als ze net een half jaar daarvoor d’r grote liefde is verloren.
     
    Summertimeee1 vindt dit leuk.
  2. Adje

    Adje VIP lid

    21 aug 2015
    16.264
    25.723
    113
    We zitten echt helemaal op één lijn :roflmao:

    Astrid en Sander vind ik ook echt niet leuk om naar te kijken.

    Joep vond ik al een beetje creepy met zijn ‘moedertje’. Maar ook dat handtastelijke gedoe steeds. En dan nu roepen dat er geen seksuele aantrekkingskracht is. Ik denk eerder dat hij afwijst voordat hij zelf afgewezen kan worden. Ego dingetje :rolleyes:
     
    Linnidee en Beausecret vinden dit leuk.
  3. Seffie

    Seffie Fanatiek lid

    17 apr 2019
    2.270
    2.618
    113
    Vrouw
    Dit vond ik ook al zo ontzettend snel :eek: dacht dat het aan mij lag. Kijk prima als ze toe is aan iets nieuws. Maar gun jezelf even de tijd want hoe groot is dan de kans dat ze een ander volledig gaat toe laten. Iemand waar ze nog niet naar toe heeft kunnen groeien etc. Tot nu toe vind ik hun wel echt een leuk stel dus ik hoop dat het wel lukt :)
     
    Linnidee vindt dit leuk.
  4. Robijn89

    Robijn89 VIP lid

    1 feb 2015
    8.120
    5.038
    113
    Vrouw
    Een jaar, maar inderdaad.. dat vond ik ook al.
    Als je iemand spontaan tegen komt is dat toch anders.
     
    Linnidee vindt dit leuk.
  5. Beausecret

    Beausecret VIP lid

    26 apr 2016
    5.474
    6.089
    113
    Vrouw
    Jaa jeetje wat snel bij Kim. Voor zoiets als dit programma.. misschien onder de noemer: helemaal klaar voor een nieuwe start. Ik bedoel, ze woont nu bij een tante? Mja nu lijkt me zoiets niet ideaal.

    Joep, wat een kwal. Niks aan. Komt door zijn gedrag over als een onzeker wispelturig mannetje met 2 gezichten. Lijkt me ook het type wat door de omgeving wordt beïnvloed.

    Astrid en Sander is vriendschappelijk, eerst dacht ik dat Astrid zou afhaken maar nu lijkt het erop dat Sander de aantrekkingskracht niet voelt.

    Jan is inderdaad een hork, en zij veel te dominant. Wordt niks. Wel leuk voor de kijkcijfers.
     
    Linnidee vindt dit leuk.
  6. Linnidee

    Linnidee Fanatiek lid

    15 mrt 2019
    1.789
    1.804
    113
    Vrouw
    Ja, dat laatste zat ik ook aan te denken. Zij was wat afstandelijk eerst dus misschien haakt hij daarom maar alvast af.. echt een sukkel in ieder geval.
     
    Adje vindt dit leuk.
  7. Linnidee

    Linnidee Fanatiek lid

    15 mrt 2019
    1.789
    1.804
    113
    Vrouw
    Misschien heeft Kim wel een enorme kinderwens dacht ik later. Ze is natuurlijk al 36 wel. Wie weet is dat de reden ofzo..
     
    Beausecret vindt dit leuk.
  8. Beausecret

    Beausecret VIP lid

    26 apr 2016
    5.474
    6.089
    113
    Vrouw
    6318C0C9-6CFC-4F00-998C-A4A4CF3EB673.jpeg
     
    Suzy85, Muis2009, marloes80 en 9 anderen vinden dit leuk.
  9. Adje

    Adje VIP lid

    21 aug 2015
    16.264
    25.723
    113
    Linnidee vindt dit leuk.
  10. Anouk2005

    Anouk2005 VIP lid

    21 mrt 2012
    23.183
    16.521
    113
    dokters-assistente
    De Glazen Stad
    Die Joep is echt een kwallenbak met zijn babyface, ik denk dat die stiekem meer van de mannen is ;)
     
    Linnidee en mum2be2 vinden dit leuk.
  11. toch3

    toch3 VIP lid

    28 dec 2013
    18.277
    17.155
    113
    Had Rowan nou een doorschijnende (sport)legging aan bij het skaten? Of was dat gewoon kleurverschil in de stof?
     
  12. Featherr

    Featherr Fanatiek lid

    20 jun 2016
    3.687
    3.128
    113
    Vrouw
    Brabant
    Ik snap Joep niet zo goed :roflmao: eerst wil die meteen een tattoo zetten. Dan wil die niet meer samenwonen. Dan gaat die werken... uhhh:rolleyes:
    En volgens mij komt moedertje ook zijn bed opmaken want wat een gestuntel was dat zeg :|:D
     
    Seffie en Linnidee vinden dit leuk.
  13. Zxcvb

    Zxcvb VIP lid

    13 dec 2019
    13.009
    14.670
    113
    Vrouw
    Ik vond de huwelijksceremonie bij Jan en Birgitte echt tenenkrommend. Wat was die Babs een kwal zeg. :confused:Je zag gewoon dat Jan door de spanning dichtsloeg en die Babs stond het eens aan te kijken, maakte stomme opmerkingen, nee echt verschrikkelijk!!
    Ik denk ook dat dit huwelijk echt helemaal niks gaat worden. Ja een groot drama;)

    Sander en Astrid worden denk ik goede vrienden, daar zit volgens mij echt geen vonkje bij. Ze hebben het wel gezellig.

    Astleigh en Rowan vind ik een saai stel om naar te kijken. Ik weet niet of dat wat gaat worden. Het gaat van een leien dakje, vinden ze zelf ook. Maar vraag me af of ze uiteindelijk wel samen zullen blijven. Voor mijn gevoel kan dat echt alle kanten nog op.

    Sonny en Dylan hebben het echt heel gezellig. Lollig koppel:D

    Nou ja Joep en Caroline is inmiddels wel duidelijk. Ik vond Caroline heel de tijd erg gereserveerd overkomen. Niet bepaald een spontane meid. En Joep :|

    Kim en Antoine vind ik een leuk koppel om te zien, gaan ook erg leuk met elkaar om. Maar ik ben bang dat het voor Kim toch echt te snel is. Ze is op huwelijksreis en dan is het die dag precies een jaar geleden dat haar vorige partner is overleden:eek: Wauw dat moet heftig zijn. Kom je spontaan iemand tegen op zo'n korte termijn dan snap ik het wel. Maar na zo'n heftige gebeurtenis terug gaan naar je geboorteland, emigreren dus. Dan inwonen bij je tante en weer een nieuw bestaan opbouwen in Nederland en dan ook meteen met zo'n rollercoaster als mafs meedoen....
    Ik ben bang dat dat te veel en te vroeg is.
    Vond wel dat Antoine er goed en lief op reageerde:thumup:
     
    Linnidee vindt dit leuk.
  14. Reigertje

    Reigertje Actief lid

    6 mei 2021
    201
    219
    43
    Vrouw
    dat huis is ook net iets té gestyled :roflmao:
     
    Linnidee en Anouk2005 vinden dit leuk.
  15. Anouk2005

    Anouk2005 VIP lid

    21 mrt 2012
    23.183
    16.521
    113
    dokters-assistente
    De Glazen Stad
    Zal zijn moeder wel doen;)
     
    Linnidee vindt dit leuk.
  16. linnim

    linnim Fanatiek lid

    24 mrt 2009
    2.027
    367
    83
    in nederland
    Moedertje he;)
    :roflmao::roflmao::roflmao::roflmao::roflmao:
     
    Anouk2005 vindt dit leuk.
  17. Summertimeee1

    Summertimeee1 Nieuw lid

    23 mrt 2022
    4
    0
    1
    Ja die komt ook nog. Ik weet niet of je de 1e aflevering nog kunt herinneren:roflmao: , maar daar zag je al een heel klein voorstukje in, van alles eigenlijk en dat dus ook.
     
  18. Muis2009

    Muis2009 Bekend lid

    29 jan 2018
    702
    387
    63
    Vrouw
  19. Robijn89

    Robijn89 VIP lid

    1 feb 2015
    8.120
    5.038
    113
    Vrouw
    Adje en Muis2009 vinden dit leuk.
  20. Adje

    Adje VIP lid

    21 aug 2015
    16.264
    25.723
    113
    Muis2009, Seffie, Robijn89 en 2 anderen vinden dit leuk.

Deel Deze Pagina