Ik wil graag een draagzak aanschaffen maar zit heel erg te twijvelen tussen een Marsupi en een bondolino. Ik heb al heel internet afgespeurd maar kan er niet uitkomen. Ik hoop dat jullie mij misschien kunnen helpen met mijn beslissing Waar ik de draagzak voor wil gebruiken is het traplopen, woon in een flat, zodat ik mijn handen vrij heb en als ik de hond even uit moet laten dat ik haar dan niet perse in de kinderwagen hoef te doen voor dat eventjes en andere kleine stukjes lopen. Ik las dat de bondolino meer gewicht kan dragen, maar ik weet niet zeker of ik hem nog gebruik na een jaar. Daarbij vind ik de banden erg breed/lomp ogen en ik ben zelf niet zo groot (1.58 m) dus leken mij die banden van de marsupi fijner op mijn schouders. Maargoed, stel dat ik na een jaar toch nog af en toe de draagzak wil gebruiken dan is een Marsupi niet zo geschikt lees ik? Pfff, lastig hoor. wat zouden jullie mij adviseren?
Misschien kan je een draagconsult doen waarbij je verschillende dragers kan testen? Het is meestal een behoorlijke uitgave dus nogal een risico om zomaar iets te bestellen. Veel mensen twijfelen ook tussen de bondolino en de storchenwiege baby carrier? Heb je die laatste ook weleens bekeken? Schijnt ook heel fijn te zijn!
Je maakt t er mij niet makkelijker op zo Heb even naar die storchenwiege gekeken en lijkt me ook wel wat, dus nu moet ik kiezen uit 3 soorten haha. Jammer dat er over die storchenwiege zo weinig te vinden is. Maar wat wel fijn is is dat ie goed verstelbaar is voor de kleine en hij heeft niet zulke lompe banden op de schouders als de bondolino
Nadeel van de marsupi (ik heb hem niet hoor) vind ik dat hij niet zo lang te gebruiken is en dat er verschillende maten van zijn dus zouden wij er dan 2 moeten als we beiden willen dragen.
Over de Storchenwiege hoor ik heel veel goede verhalen, omdat je een ienimini baby er heel goed in kunt dragen, dat vind ik met de Bondolino best wel tegenvallen. Maar je kunt er ook een groter kindje in dragen. Hier veel positieve ervaringen.
@Arual83 Wij zouden dezelfde maat hebben, dat is geen probleem, maar idd dat wat jij zegt over de tijd die je hem maar kunt gebruiken viel ik ook een beetje over, en dat maakte mij aan t twijvelen. @Marlett Bedankt! Ga ik daar even lezen
Als je voor de Bondolino gaat, zou ik in elk geval de Slim fit variant kiezen. Ik heb de normale variant gepast en die schouderbanden waren idd vrij lomp en breed. Ik ben 1.68m.
Ik ben er over uit, het word een storchenwiege Vind m mooi, niet zulke brede banden als de bondolino, goed verstelbaar voor de kleine en langer te gebruiken als de marsupi. En ook nog als rugdrager te gebruiken. Nu nog even met vriendlief de kleur bepalen, hij gaat m ook gebruiken. Bedankt voor jullie tips!
Je zou idd voor de Bondolino SlimFit kunnen gaan, die heeft veel minder brede banden dan de standaard Bondolino. De Storchenwiege Carrier is ook een hele fijne drager. Met ook smallere banden. Als je twijfelt, zou je misschien eerst eens een drager kunnen proberen? Dat kan bijvoorbeeld bij Draagdoek Lenen, Draagdoek Huren, of BabyBij. Dan weet je zeker dat je de juiste kiest en als je er eentje koopt, wordt het leenbedrag meestal weer verrekend met je aankoop, zodat het lenen je uiteindelijk niets kost
Moeilijk want ik heb geen ervaring met de marsupi (toch ook wel veel positieve dingen over gehoord) maar wilde even zeggen dat ik een tevreden bondolino gebruiker ben en dat wij onze dochter nog steeds geregeld dragen (na het jaar op de rug). Ideaal als we in de bossen zijn en ze het na een poos gezien heeft met zelf wandelen.
Bij onze 1e hadden we een bondolino, bij de 2e heb ik een storche gekocht. Ik vind hem fijner; doordat je het zitpand smaller kan maken draag je met beentjes uit de doek, bij de bondo draag je eerst beentjes erin. En hij voelt zachter aan, de zachtste SSC die ik ken ( uit bondolino, ergo, manduca, boba en beco ) Voordeel bondo: wisselt makkelijker van gebruiker, doordat de storche een gesp om de heup heeft pakt 'm man hem niet omdat 't verstellen net even meer werk is.