Een tijdje geleden een soort gelijk topic geopend maar toen was meer mijn vraag in vergelijking met nog andere parken erbij (ziezoo en bestzoo) . Welke van deze 2 zouden jullie kiezen?
Dierenrijk Meer grote dieren te zien Overloon klein dieren maar wel leeuwen en giraffen. Leuke savanne omgeving is nieuw. beide parken in principe 1 looproute overloon vind ik minder kindvriendelijk voor kleine kinderen kids in buggy. Hoge heggen etc Maar nu ook al weer 2 jaar terug daar geweest te zijn.
Dierenrijk. Voor de Kids ideaal,veel te zien en te beleven. Ze hebben t meeste zo gemaakt dat er vanaf de grond kijkglas is.
Toevallig vorige week in Overloon geweest omdat we daar met vakantie waren en echt wel een aanrader hoor. Het is geen dagvullend programma maar dat hoeft ook niet. Zelfs mijn dochter van 15 jaar vond het amusant
Dierenrijk nog nooit geweest, maar twee weken terug toevallig wel in Overloon. Ik vond het een erg leuk park en de kinderen ook. Speeltuin op het einde is ook echt leuk. Maar de beesten ook, wel bijzondere diersoorten. Alleen de olifanten ontbraken echt volgens onze kids. Maar ik vind zo'n park als overloon echt 10x leuker dan een park als Wildlands.
Dierenrijk... Vooral met kleine kids érg fijn want vanuit een buggy ofzo alles goed te zien. Daar zijn de kijkvensters volgens mij allemaal tot op de grond dus de allerkleinsten kunnen er ook goed alles zien
Ik stem ook dierenrijk! Heel leuk park, veel speelgelegenheid, diverse plekken waar je de dieren kunt voeren (beverratten, karpers, wasbeertjes, zwijnen) daar staat zo'n voerautomaat bij. De ringstaartmaki's springen soms op je schouders of zitten op de paaltjes waardoor je ze van heel dichtbij kunt zien. De kriebelvisjes vinden mijn kids ook altijd geweldig. Grote bak waar je je handen insteekt en de visjes komen knabbelen aan je handen. De tour-de-voer is ook erg leuk om mee te doen!
Dierenrijk niet geweest, woensdag in Overloon geweest. Kinderen en wij vonden het een leuk park, inderdaad niet heel groot en we misten ook de olifanten maar wij vonden hem ook leuker dan wildlands
We zijn uiteindelijk naar dierenrijk gegaan verassend leuke en mooie dierentuin! Volgende keer gaan we overloon proberen