even een vraagje over sale en showroom modellen. wij gaan (waarschijnlijk) donderdag naar de kidsfactory en andere baby/kinderwinkels in breda (dat is het dichts in de buurt bij ons) we zijn op zoek naar een kamer voor onze dochte, die mag straks naar zolder gaan slapen. (een juniorbed en kast met eventueel nog iets? een groot bed mag ook) nu is de sale al bezig in de kledingwinkels. zou er in de babywinkels nu ook meer showroom modellen of uitverkoop te verkrijgen zijn? (de zolderkamer is nogal moeilijk om een gewone kast op te zetten, dus we zijn op zoek naar een 'speciale' kast, heb er een op het oog) bij ikea begint woensdag de plundra, daar wil ik ook even kijken. en wat zijn nog leuke winkels voor meubeltjes in breda (en omstreken zoals rozendaal, bergen op zoom, zeg maar van zeeuws vlaanderen tot breda)
Misschien dat je nog bij de babydump in Rozendaal kunt kijken?? Veel plezier en succes met jullie zoektocht naar een nieuwe kamer voor jullie dochter!!
ik zou de kidsfactory als laatste doen... anders valt de rest van de winkels zo tegen Geweldige winkel, wel erg duur, maar vooral erg leuk voor de accessoires! ook heel erg leuk, ligt op half uurtje van breda, in Dongen Kinderatelier "Naar bed, naar bed..." is niet heel groot, maar wel hip! verder heb je babyplanet, prenatal en ikea schuin tegenover kidsfactory.
Rozendaal ligt heeeeeeel ver bij Breda vandaan hoor.. Roosendaal is een stuk dichterbij In Roosendaal heb je inderdaad de babydump.. Ik vind het geen superwinkel, maar goed, misschien hebben ze wel precies wat jij zoekt.. Succes!
hahahahaha ik bedoelde ook de babydump in Roosendaal Rozendaal is inderdaad een aardig eindje rijden hahahaha.....
ik bedoelde ook roosendaal. was gisteravond al erg moe en schreef het fout we komen langs bergen op zoom en roosendaal. ik heb mijn vorige kinderwagen bij de babyplaner in oud gastel gehaald. dat ligt ook redelijk op de route. en we zullen inderdaad het laatste naar de kidsfactory gaan ik had de eerste keer dat ik binnenliep bij de babyplanet in breda al zoiets van: is dit het. (was eerst bij de prenatal geweest) hier in de buurt heb je geen grote kinderwinkels. dus we moeten wel een eind rijden.