hallo dames ik heb na mijn mk van borige periode al mijn eisprong gehad vorige week dinsdag! had niet verwachy dat die er zo snel zou zijn! voel me nog steeds rot maar ben blij dat mijn eisprong alweer geweest is! had wel een enorm gevoelige eisprong! constant pijnlijke steken! zit nu op 6dpo ongeveer en ben al een paar dagen spontaan misselijk, vast geen zw klachten want dat gaat niet zo snel! alhoewel ik vorige maand ook al misselijk was voordat ik een positieve test in handen had! maar goed ik ga er nu vanuit dat ik een griepje krijg ofzo! op een of andere manier heb ik er een goed gevoel over deze ronde wat ik totaal niet had verwacht na mijn mk. het is weer afwachten! we zullen het eind volgende week zien!
Ik hoop het voor je! Ik heb volgende week woensdag nod, 2e ronde. Ga nergens vanuit eigenlijk. Maar hoop het stiekem wel natuurlijk!
dankje wel! ik "probeer" ook nergens vanuit te gaan maar wat is dat moeilijk! spannend hoor! dit is mijn 7e ronde, helaas bij de 4de en 6de ronde een miskraam gehad. maar we blijven positief! ik zal voor je duimen!
ik was eigenlijk niet eens bezig met zwanger raken maar was al 12 dagen overtijd toen de huisarts met met de mededeling " ga er maar vanuit dat u zwanger bent" naar huis stuurde ondanks de negatieve testen .. ik wilde me er niet op vast pinnen maar ongemerkt toch blij met de eventuele zwangerschap en dag 14 was ik 1 dag ongesteld maar wel heel erg heftig volgende dag was het over na een zware periode met een abcess in me bekken stond ik toch nog onder behandeling van de gyn waar we vandaag voor na controle heen moesten die vertelde me dat het het mogelijk een miskraam is geweest de tijd tussen mijn mentruatie en bezoek aan de gyn ben ik best wel van slag geweest en gemerkt dat de kinderwens bij mij erg aanwezig is ik hoop gezien mijn leeftijd dat ik het nog een keer mee maken (ik heb een dochter van 15) ik hoop voor jou en voor iedereen hier op forum die zwanger wil worden dat we het ook snel mee mogen maken Groetjes
Hoi, hier enkele maanden geleden een mk gehad. Heb er geen idee van of ik vorige maanden een eisprong heb gehad maar weet wel wat ik hem vorige week voelde. dus normaal ook vanaf volgende woensdag nod! Spannend meiden, hopelijk zitten er een paar mooie testen bij. vervelend om nu weer te wachten, te hopen en te gokken op de verschijnselen... succes!
zeker spannend! iemand al klachtjes! hier buikkramp misselijk duizellig(kan ook griepje zijn) spqnnend spannend!
Ik heb geen last van misselijkheid ofzo maar wel ontzettend last van me tepels en eetbuien met name dropjes haha we zullen zien en idd spannend van de week was er nog een programma op tv met een gyn die vertelde dat je met 35 al de helft minder vruchtbaar bent dan op je 25e dan hoop ik op me 40e dat ik het nog mee mag maken hihi Groetjes