Kan dat? Ja een beetje domme vraag misschien maar 5 jaar geleden had ik de citi en nu hebben we zo veel van die base en ik begrijp het niet zo goed van. Heb al een beetje gegoogled maar toch voor de zekerheid hier even vragen. Die MC citi heb ik weg gegeven aan mijn vriendin en ik vind de cabriofix handig met de harnasgordel opzij. Heeft iemand ook MC pebble? Is de gordel ook opzij als die open is? En ervaringen met base zijn ook welkom. Ik vind alleen de prijs van de base heel erg duur. Je bent 300euro kwijt voor de maxicosi en de base
alle mc autostoelen kunnen zonder de base. Gewoon met gordel. Mc cabrio en pebble kunnen als extra op de easy en familybase. En anders gewoon even op marktplaats kijken. Ik heb een easybase op de kop getikt voor 40 euro.
Wij hebben de Maxi Cosi Cabriofix met easyfix basis. De easyfix hebben we van vrienden gekregen. Zo'n easyfix is echt ideaal, je klikt de Maxi Cosi heel snel erin en eruit. Maar ook met gordel gaat het prima. Paar keer doen en dan heb je het zo voor elkaar. Let wel op dat niet elke Maxi Cosi op elke basis past. Wij hadden eerst een Maxi Cosi pebble maar deze bleek dus niet op de easyfix te passen. De pebble past alleen op de familyfix. Gelukkig mochten we de Maxi Cosi in de winkel nog ruilen voor een Cabriofix. Deze past wel op de easyfix.
Wij hebben de cabriofix altijd met de gordel vast gezet en ik heb echt geen base gemist; na een paar keer heb je echt de gordel wel onder de knie!
Gaat inderdaad prima zonder base, maar toch zou ik hem niet willen missen. Al is het maar omdat ik de MC meestal in de auto laat staat en D. er uit til, dat vind ik met de gordels over de MC toch wat lastiger. En mijn man tilt de MC er juist ook regelmatig uit, dus dan heeft de base ook nog nut.
Ik heb de autostoel in het begin alleen met de gordel vast gemaakt. Vond de base maar een duur en onnodig ding. Toch bij zusje uitgeprobeerd en ik was meteen om. Wat een gemak. Deur open,stoel erop, klik en hij staat vast. Met een base staat de stoel trouwens (bewezen) veeeel stabieler en veiliger.
Ik ga denk ik voor de cabriofix kiezen, ik had paar jaar geleden de MC citi en ik vind de gordel vervelend omdat als het open is, staat ie in de weg, snappen jullie me nog? :d. En van die cabriofix gaat ie opzij.
Hoe bedoel je dat de gordels opzij staan? bedoel je met die grijze dingetjes waar je de gordel in kan hangen? Want vanzelf staan ze niet opzij hoor. Ik vind de base ook ideaal. Een typisch iets van heb je 't niet mis je 't niet, heb je 't wel, is het echt ideaal!
Ik zie ik de plaatjes qua gordels geen verschil behalve dat het kliksysteem er iets anders uitziet? Ik zet hem zelf vast met de gordel en dat gaat nu heel makkelijk. Mijn moeder heeft de familyfix in de auto omdat haar gordel een beetje moeilijk deed en ja luxe is het wel (klik en gaan). Heel handig ding, maar zonder vind ik het ook prima te doen.
Wij hebben een 3-deurs en willen ook graag een base. Geen gehannes met in de auto op de achterbank klimmen, maar gewoon klik en gaan