Te koop gevraagd een box met verstelbare bodem en als het kan een speelgoed lade. Het liefst wel in de buurt van goeree-overflakkee. Wij hebben heel veel pech gehad met onze box, gekocht bij baby-dump en mijn zoontje toen een half jaar zakte door de bodem heen, en nu wij een tweede verwachten zijn wij dringend op zoek naar een box
misschien een tip! Even naar de gamma en dan zef een dikke plank op maat laten snijden! Wij hebben een goedkope op mp gekocht met een dunne plank. Hebben een dikke plank hout op maat laten snijden en hij is nu perfect!
Ik zou terug gaan naar Baby Dump! Jaren geleden hetzelfde gehad met een box van Burgerhout....zelfs na een jaar in gebruik en kreeg een nieuwe box! (Ik wilde niet weer dezelfde omdat ik bang was dat het weer zou gebeuren en dus een andere genomen zelfs...)