Hoi meiden, Wij willen onze babykamer inrichten met aqua blauwe accenten. Nu waren we al wezen kijken voor een hemeltje in die kleur en ik schrok toch behoorlijk van de prijs 119 euro en dat voor een stukje stof. Weten jullie misschien waar je terrecht kunt voor een stuk minder geld? Liefs Mariska
op de markt vind je vaak voor een prikje organza stof in diverse kleuren. daarvan kan je makkelijk een hemeltje maken. bij diverse winkels zoals leenbakker, kwantum hebben ze ook wel vaker klamboe's in aqua kleur die je als hemeltje kunt gebruiken. o ja nog een tip: bij prenatal hebben ze hemelstokken die niet al te duur zijn. ik geloof 12,99 en die kan je dan met klemmen aan bedje vastmaken en als dat niet gaat dan kun je een voet erbij kopen. kost ook iets van 12,99.
kijk eens op de volgende link; http://klamboe.eu/webstore/index.php?ma ... ducts_id=8 het is geen hemeltje maar een klamboe (je kan hem in verschillende kleuren blauw krijgen). is dat misschien iets? of wil je echt een hemeltje?
Bijvoorbeeld: http://www.babypark.nl/index.php?group=27&product=2041 http://www.babyplaza-echt.nl/category/a ... llein.html (naar beneden scrollen) http://jollein.asweb.nl/products.asp?ho ... ge_index=1 http://www.baby-dump.nl/index.php?page= ... 4&merk=255 (nu met 25% korting)
Ik vindt die klamboe bij leenbakker wel erg primitief moet ik zeggen. Maar smaken verschillen natuurlijk.