De Pampers zijn komende week weer met 40% korting bij Etos. Nu wilde ik alvast wat kopen, alleen ik heb geen flauw idee wat gemiddeld is. Ik weet dat ik Pampers new baby moet hebben maar hoeveel zouden jullie aanraden in maat 1 en in maat 2? Ik verwacht een meisje, weet niet of dat ook nog scheelt? Ik heb geen flauw idee hoelang je met een pak doet en hoelang ze gemiddeld in een maat zitten.. Dus graag jullie reactie! Snap dat het bij elke baby weer anders is..
Hier verwachten wij in maart ons eerste kindje... Ik heb 2pakken maat 1 en 1pak maat 2 gekocht toen het in de aanbieding was bij de kruitvat even geleden. Mocht het niet passen om wat voor'n reden dan ook is er vast iemand anders die ik er blij mee kan maken...
Bij m'n kraamzorg pakket stond 2 pakken maat 1 en 2 pakken maat 2. Ze zijn elke week wel ergens in de uitverkoop dus zou niet teveel halen.
Tijdje terug was de newborn bij de trekpleister met 50%, daar van zowel maat 1 als maat 2 ieders 4 pakken gekocht. Weet van mijn zoontje dat hij best wel lang deed met de maatjes en de luiers vliegen er in het begin door heen (iedere voeding verschonen, dus minimaal zo'n 7 a 8 keer per dag geloof ik). Dus heb laatst nog een paar van beide bijgehaald. 40% is wel bijna de beste korting voor de "normale pampers" (niet de newborn). 33%, 3e gratis e.d. zie je idd wel heel veel als je goed op let.
Je kunt gerust wat pakken inslaan! Er gaan 7/8 pampers op een dag erdoor. Ik zou met name maatje 1 kopen, maatje 2 heeft ze hier niet lang aangehad.
Je gebruikt een pak per week ongeveer. Met deze aanbieding zou ik 2 x maat 1 nemen en 4x maat 2. Heb je voor zo'n 6 weken genoeg (meestal tot de volgende Etos aanbieding) en dan gaan sommige al over op maat 3 of blijven nog even in 2... Maar dat weet je niet vantevoren. Ik ben na maat 2 overgestapt op een ander merk.
hier nooit meer pampers of eigen merk van etos iig, die lekken elke keer door en pampers is gewoon schandalig te duur in verhouding met de kwaliteit, ik koop altijd kruidvat luiers of bumblies. Maat 1 idd 2 pakken nemen, daarna kun je altijd nog kijken of je alsnog eentje bij moet halen, maar meestal kun je al vrij snel over naar maatje 2. hangt ook beetje van af hoe klein/groot je kindje is
Ik heb inmiddels al 5 pakken maat 1 gebruikt. Tenger meisje... Maar met twee pakken 1 en twee pakken 2 kan je iig even vooruit.
Ik ben nu met mn 4e pak maat 1 bezig. En ik heb al 4 pakken maat 2 liggen. Ik heb getwijfeld om nog maat 1 bij te kopen, want ze passen nog goed. Maar maat 2 overlapt heel erg. Dus hij kan maat 2 in principe ook al aan, iets aan de ruime kant maar niet te ruim. Dus als mn maat 1 op is, ga ik gewoon over naar maat 2. Als je dichte pakken over hebt, mag je die vaak ook (zonder bon) gewoon voor een grotere maat ruilen. Meeste winkels doen daar niet moeilijk over.
ik heb 3 pakken maat 1 en 3 pakken maat 2 tijdje terug bij de kruidvat met 1+1 gratis gekocht. in een blije doods zat nog een pakje maat 1 met 20 stuks ofzo dus 3,5 pak maat 1 totaal.
Hier zit ze ook nog in maat 1 terwijl ze bij de geboorte bijna 4000 gram wastafel en nu alweer bijna 5 kilo. Hebben volgens mij wel een pak of 5 maat 1 gebruikt. Zijn nu met de laatste pak maat 1 bezig en dan gaan we over naar 2. Ik zou niet teveel inkopen, er is bijna elke week wel wat in de aanbieding.
Ik had bij mijn dochter 2 pakken maat 1 en 1 pak maat 2. Van maat 1 heb ik er volgens mij later nog 2 pakken bij gehaald. Toen ik aan maat 2 begon, heb ik niets meer bijgekocht. Ze ging toen al heel snel over op maat 3. Ik ben van plan om nu weer 2 of 3 pakken in maat 1 te kopen en 1 in maat 2. Ligt eraan of ik op tijd ben of dat alles al op is...
Ik ga 5 pakken maat 1 halen. Weet nog van m'n andere kids dat ik zeker 1,5 maand maat 1 gebruikt heb!
Ik heb nu 900 pampers op voorraad in maat 1 en 2. Uitgerekend dat ik daar met de tweeling zeker wel 2 maanden mee door kom. Mijn dochter heeft ruim 2 maanden maatje 1 gedragen en 2 is erg overlappend. Naar maat 3 is een grotere stap. Luiers zijn overal in de aanbieding, klopt. Maar net na mijn bevalling heb ik geen zin om de eerste weken me daar mee bezig te houden en heb ik liever genoeg liggen. Ik bestel ze meestal online via Bol.com of Wehkamp maar daar zijn ze niet altijd in de aanbieding.
Koop in ieder geval niet teveel! Als je echte pampers wil, die zijn vaak in de aanbieding,bijv derde pak gratis. Twee pakken 1 en twee pakken 2 is genoeg. Als je kindje langer maat 1 nodig heeft is t zo gekocht. Ik zou t terug moeten lezen in t kraamdossier,maar de eerste dagen gebruikten we gemiddeld 7 luiers per dag. Elke voeding.... Ik vond de pampers in t begin heel fijn, maar bumblies of bijv etos en kruidvat zijn ook prima en stukken betaalbaarder
Hier ook geen flauw idee,w e gaan er achter komen. Wel het bonnetje bewaren, mocht je teveel hebben en nog 1 pak dicht, kan je terug naar het kruidvat en de nr 1 omruilen voor nr 2.
Hallo dames, Ik vraag me of hoeveel luiers in een pakje zit. Ik zie altijd verschillende , want volgens mij heb je een kleine en grote pak toch?
Klopt! Ik heb met mooie aanbiedingen altijd goed ingeslagen en als ik dichte pakken over had dan kon ik ze altijd omruilen bij de kruidvat. Zowel eigen merk als Pampers. Ik zou alleen op een gegeven moment niet heel veel pakken openmaken en uitstallen (zie ik soms). Zelf had ik een klein mandje waar genoeg luiers voor een week in konden, de rest lagen in de kast.