Koelstra Mambo Daily

Discussie in 'De babyuitzet' gestart door snoeppapiertje, 23 mrt 2014.

Topicstatus:
Niet open voor verdere reacties.
  1. snoeppapiertje

    snoeppapiertje Bekend lid

    24 feb 2014
    582
    0
    0
    Hallo!

    Wij zijn een beetje op kinderwagenjacht gegaan en komen uit bij de koelstra mambo daily. Waarom? Snel en klein in te klappen, niet zo'n grote grove wagen, lichtgewicht, goed geprijst en zijn broertje de binque won vorig jaar de consumententest. Alleen willen we graag luchtbanden dus vandaar dat we voor de mambo gaan.

    Iemand ervaringen? Ben benieuwd!
     
  2. cassisbubbeltje

    23 mei 2011
    14
    0
    1
    Vrouw
    Gelderland
    Hoi,

    wij hebben de binque. Erg fijne wagen. Zijn voor deze gegaan omdat we eerst een flexxo hadden, driewieler. Maar de voorbanden staken erg uit en dat vond ik niet fijn. Die had ook luchtbanden en dat is het enige wat ik nu mis.
    Hij rijdt heerlijk! Met het zitje erop naar je toe heb je een hoop boodschappen ruimte. Mocht je nog gaan twijfelen, op de site van koelstra, onder het kopje sale verkopen ze de oranje en blauwe binque uit de vorige collectie voor 500 inclusief. ;)
    Als je nog specifieke vragen hebt, vraag gerust!
     
  3. snoeppapiertje

    snoeppapiertje Bekend lid

    24 feb 2014
    582
    0
    0
    Kijk daar heb ik wat aan! Thanks!
     

Deel Deze Pagina